článek "Jaký šampon je ten můj?"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=226659d5e83de66985fd92f950ed16dfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nelianna2
81-160
81-160


Založen: 8.10.2012
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 8:55 am    Předmět: Citovat

Dievčence, potrebovala by som poradiť.

V poslednej dobe sú moje vlasy také nejaké ťažké. Neviem či je to počasím alebo mi ich pokazil ten blbý Syoss Volume, ktorý som použila tak 4x a objem som po ňom mala asi ako zmoknuté kura, vrátila som sa k môjmu dlhšie používanému Volume od Yves Rocher, ale stále to nie je ono.

Chcela by som skúsiť nejaký neutrálny základný šampón, vyhliadla som si Uterkram pre citlivú pokožku, mal by byť antialergénny a obsahovať ozaj len základné zložky, alebo rozmýšľam nad obyčajným detským šampónom.

Má niekto dobrý vychytaný detský šampón? Taký, čo dostanem v drogérii? Bez silikónov a podľa možnosti bez SLS a SLES? Najlepšie priesvitný? Vraj krémové šampóny viac zaťažujú vlasy...

Ďakujem za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 9:53 am    Předmět: Citovat

Nelianna2 napsal:
vyhliadla som si Uterkram pre citlivú pokožku, mal by byť antialergénny a obsahovať ozaj len základné zložky

Ten je dobrý, myslím že s ním nešlápneš vedle. Není v něm skoro nic, je to totálně bez vůně, oproštěné ode všeho, co by mohlo vadit. Byla jsem s ním spokojená Smile
S přímo dětskými šampony ti neporadím, často mě po nich žrala hlava, tak je nepoužívám. Ale ten Urtekram je fajn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 10:14 am    Předmět: Citovat

Jenom pozor, jestli si myslela základní ve smyslu ,,ten, ke kterému se budu vracet", už víc lidí tu říkalo, že se jim Urtekram brzo pokazil. Nenechávala bych ho třeba půl roku v koupelně jenom na zklidnění hlavy po jiných experimentech. Cool

Ale je fakt, že mě se s Urtekramem s řasama nic nestalo a už ho mám taky docela dlouho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 10:35 am    Předmět: Citovat

Já jako průhledný antialergický doporučuju Baleu ultra sensitiv, má poměrně základní složení, jemné pěnidlo, bez parfemace apod....momentálně jediný šampon po kterém se nedrbu (dokud jsem blbec jednou nezkusila mamky nový kondicioner 5 bylin, ale to je jiná pohádka Very Happy ) Ale není teda dětský Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:41 am    Předmět: Citovat

Taky muzu Baleu MED (myslim ze je to prave ten ultra sensitive, proste pro "alergiky") jedine doporucit.

zadne silikony, parabeny, parfemy, barviva, konzervanty ... jediny sulfat, ktery ma je sodium coco sulfate a to jeste ne na prvnich trech mistech (myslim). Ze sulfatu se jedna o nejjemnejsi a nejmene agresivni "druh".

Ja ho sice jednou za cas musim s necim prostridat, ale jinak na nem jedu prakticky nonstop. Stridam protoze mam pocit, ze po case prestane tak dobre myt jako na zacatku ... tak to vezmu treba koprivovym Dixi a pak najedu zas na Baleu a vlasy jsou stastne Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 11:50 am    Předmět: Citovat

Jitt: Kdybys měla tip na nějaký jemnější šampon na prostřídání, tak sem s tím...asi by mi taky prospělo, ale po skoro každém jiném mě svědí hlava, lupy...takže dixi pro mě asi nebude Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 1:31 pm    Předmět: Citovat

Caithil: Ja prave vetsinou jedu na te Balee a v prestavce si na hlavu jednou ci dvakrat placnu obycejny koprivovy (nebo to, co zrovna najdu v policce nad vanou vcetne sprchacu a pen do koupele), a pak zas jedu na te Balee.

Nicmene s tou Baleou mam prave nejlepsi zkusenosti.

http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_produkte_haarpflege/balea_produkte_haarpflege_shampoo/27884/balea_ultra_sensitiv_shampoo.html

Je to konkretne tenhle (takze jo, je to ten Ultra Sensitive).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dupka
161-320
161-320


Založen: 16.1.2013
Příspěvky: 229
Bydliště: ???esk?? republika

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2013 2:04 pm    Předmět: Citovat

Ak sa mám ja priznať šampon a kondicióner ktorý mi urobil najlepšie a používam ho stále je http://www.dm-drogeriemarkt.cz/cms/servlet/segment/cz_homepage/alverde/produkty/produkty_alverde_vlasy/197188/145805_sampon_intensiv.html

Skvelý šampón vlásky sú po nom jemné, lesklé no na druhej strane veľmi pevné a pôsobia dojmom, že sú hustejšie Smile

Naozaj doporučujem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenulak
161-320
161-320


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 4:04 pm    Předmět: Citovat

Pro mě je ten nej šampon tenhle. Zdá se mi fakt úžasný, hydratuje, hodně pění, stačí ho maličko. A hezky mi voní. Vlasy jsou po něm hladké a hydratované. Dokonce i urtekram, který mi taky vyhovuje, teď leží v koupelně. Nemá šanci Very Happy

http://www.fitsport-komplex.cz/Kosmetika/Pece-o-vlasy/Sampon-NUDE-Moisturizing-325ml.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2013 9:02 pm    Předmět: Citovat

Az vypatlam tak 70% vsech samponu, co se mi nahromadily, tak jdu do toho Amarantovyho taky Smile Ma bajecne ohlasy, jak tak tady porad ctu Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.