ZUMBA
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f4b705ca4bcddda11365ae57a4ea904dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 1:44 pm    Předmět: ZUMBA Citovat

Určitě už jste o Zumbě slyšeli - je to taneční hit letošního roku, tak si říkám, proč to nezkusit, že... Nevíte někdo o dobrém lektorovi v Praze s kurzy nejlépe od října?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 2:13 pm    Předmět: Citovat

Sice trochu OT, ale zumba musí podle mě hrozně ničit záda...
Ale neber to tak, že bych Ti to chtěla vymlouvat, jen mě to tak napadlo, tak promiň Embarassed Rolling Eyes
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 2:22 pm    Předmět: Citovat

KrejcovaGabriela napsal:
Sice trochu OT, ale zumba musí podle mě hrozně ničit záda...
Ale neber to tak, že bych Ti to chtěla vymlouvat, jen mě to tak napadlo, tak promiň Embarassed Rolling Eyes


Nevím, nevím, nikdy jsem to právě nezkoušela... Ale tak každé centrum většinou nabízí zaplatit si nejdřív první hodinu zvlášť a teprve pak kdyžtak zaplatit celý kurz...
Ale obecně - hodně tanců "ničí záda" a kluby celkově... Já jsem několik let tancovala závodně latinu a když jsem musela ze zdravotních důvodů přestat, tak jsem alespoň zůstala v taneční skupině u performance dance a začala jsem chodit na salsu... A můžu říct, že záda mě sice bolela, ale nebylo to nic v porovnání s tím, jak mě začala bolet, když jsem aktivně tančit přestala úplně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 2:25 pm    Předmět: Citovat

citace:


Nevím, nevím, nikdy jsem to právě nezkoušela... Ale tak každé centrum většinou nabízí zaplatit si nejdřív první hodinu zvlášť a teprve pak kdyžtak zaplatit celý kurz...
Ale obecně - hodně tanců "ničí záda" a kluby celkově... Já jsem několik let tancovala závodně latinu a když jsem musela ze zdravotních důvodů přestat, tak jsem alespoň zůstala v taneční skupině u performance dance a začala jsem chodit na salsu... A můžu říct, že záda mě sice bolela, ale nebylo to nic v porovnání s tím, jak mě začala bolet, když jsem aktivně tančit přestala úplně...

Týjo... jsi dobrá!
To je fakt, za zkoušku nic nedáš Wink Very Happy Tak pak dej vědět jaký to bylo! Smile
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
basti
0-7
0-7


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 9:54 am    Předmět: zumba Citovat

Nazdárek, na zumbu chodím téměř rok. Cool Za tu dobu jsem prostřídala několik instruktorů a mě osobně nejvíc vyhovuje Petra Červeňáková. To je jedna z první instruktorek v ČR. Taková veselá mladá holčina plná elánu. Mrkni se na www.zumbaonline.cz tam najdeš veškeré její hodiny. Zrovna včera jsem byla na její hodině na Míráku - hodina za 80,- neber to. Wink Jo a dneska je o ní článek v tištěném blesku... Smile
A potom je taky děsně fajn Míša Řehořková, to je úplná dračice. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
weronica.highs
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 31.12.2008
Příspěvky: 815

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 5:51 pm    Předmět: Citovat

Tak já byla na zumbě zatím dvakrát,ale naprosto mě to chytlo! Smile chodim na flóru a taky tam předcvičuje jedna fajn slečna, je taky plná elánu a po tý hodině jsem vždycky tak příjemně unavená,ale uvolněná a zbavená stresu..a taky zpocená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andrea83
0-7
0-7


Založen: 7.9.2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 7:37 am    Předmět: Citovat

Také jsem včera byla teprve na druhé hodině a zatím jsem maximálně spokojená. Klasický aerobik mě nebaví, z tohoto cvičení všichni odcházejí dobře naladění a rozzářeni jak sluníčka. S bolestí zad mám taky své zkušenosti a zatím jsem po hodině žádné problémy neměla. Budu se snažit tohle cvičení skombinovat s jógou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kornélie
161-320
161-320


Založen: 13.12.2008
Příspěvky: 293

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Chodila jsem na zumbu a ráda. Ale pak jsem si na kole namohla koleno, a tak mám teď pauzu. A už mi to chybí. Chodím s mamkou. Smile
_________________
http://konopijelek.eu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 10:47 am    Předmět: Re: zumba Citovat

basti napsal:
Nazdárek, na zumbu chodím téměř rok. Cool Za tu dobu jsem prostřídala několik instruktorů a mě osobně nejvíc vyhovuje Petra Červeňáková. To je jedna z první instruktorek v ČR. Taková veselá mladá holčina plná elánu. Mrkni se na www.zumbaonline.cz tam najdeš veškeré její hodiny. Zrovna včera jsem byla na její hodině na Míráku - hodina za 80,- neber to. Wink Jo a dneska je o ní článek v tištěném blesku... Smile
A potom je taky děsně fajn Míša Řehořková, to je úplná dračice. Twisted Evil

ahoj, jak to tam chodí, musím se někam hlásit předem nebo stačí přijít na ten mírák? a 80kč tě vyjde z permice nebo prostě jedna hodina?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
basti
0-7
0-7


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:19 am    Předmět: Citovat

Néé, nijak se hlásit nemusíš, prostě přijdeš na ten Mírák. Smile Sraz je před tim gymplem a hnedle vevnitř za dveřma holčina vybírá vstupné. Kolik stojí jednotlivá hodina bez permice netušim. Řekla bych, že tak stovku? Fakt nevim... Confused A jen tak pro info... dneska by měl být na blesku chat s tou instruktorkou Petrou. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.