Methionin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=82ae4179cb7471f4f7ee4d51717d96a8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pewerellin
0-7
0-7


Založen: 1.7.2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt srpen 29, 2013 10:22 am    Předmět: Citovat

Zdravím všechny Smile
Mě začaly hodně padat vlasy před a po státnicích.. stresem samozřejměm ale myslím že to byla naskládaná i špatná strava, prášky a všechno dohromady. Taky jsem zkoušela klasiku biosil, revalid.. ale pak jsem zkusila Methionin 250 a beru dvě denně a padání vlasů se úplně zastavilo.. navíc mám docela odfláknutou stravu, moc neobědvám takže myslím že u mě zabral o to víc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marvik
21-40
21-40


Založen: 4.12.2013
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2014 1:31 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si přečetla celé vlákno a jsem rozhodnutá ho zkusit. Krom padání doufám, že mi pomůže hlavně na růst vlasů Smile Rostou vám po něm lépe vlasy? Za 3 měsíce přidám můj výsledek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2014 9:40 am    Předmět: Citovat

Musím říct, že jsem si na doporučení kamarádky Methionin koupila a beru 3 denně zhruba týden ještě společně s B Komplexem od Rosen Pharma a padání je tak o 70% lepší, vyčešu stále méně vlasů Smile
Tak hlavně aby to po dobrání vydrželo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alissa
0-7
0-7


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st září 24, 2014 8:27 pm    Předmět: Citovat

Po prolustrování vlákna jsem se taky odhodlala methionin vyzkoušet spolu se vším dalším, co mě napadlo, abych si zachovala vlasy na hlavě (státnice, nástup do páce, stěhování a různé ty radosti okolo). Po využívání šedesáti kapslí (vzhledem k mé mírné zapomnětlivosti mi to trvalo trochu déle než měsíc) a zároveň občasné aplikaci Capillanu, lopuchu a všeobecné snahy chovat se k vlasům šetrně konstatuju, že se padání vlasů výrazně zlepšilo. Za sebe dopoučuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.