Fotografování a my.....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8461d89f98acfa947c55b7e783691768Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

môj vzťah k foteniu
Rád fotím všetko čo ma zaujme, ale nerád sa fotím
50%
 50%  [ 14 ]
Nerád fotím, ale rád sa nechám odfotografovať
3%
 3%  [ 1 ]
Nerád fotím a nerád sa fotografujem...
7%
 7%  [ 2 ]
Rád fotím aj sa rád nechám odfotografovať..
39%
 39%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 3:35 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem fotil až moc a velmi rád, ani mě na vojně od focení neodradilo dělání 10 000 fotografií ostrých střeleb v SSSR - vše černobílé - po převratu mě to nějak přestalo bavit, začal být problém sehnat obyčejnou vývojku a ustalovač, o fotografických papírech nemluvě, barevná fotka , udělaná v krámě, byla lacinější, jak černobílá, udělaná doma... a digitální fotografování mě nějak nechytlo... takže mám na půdě kompletní vybavení fotolaboratoře jak na černobílou, tak na barevnou fotografii, ale x let již nefotím... vše za mě fotí starší synátor... Embarassed Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2013 8:20 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, můj táta se právě nedávno své analogové "aparatury" zbavil - taky ležela x let netknutá. Ale musím přiznat, že mi srdce krvácelo, jak se říká, přece jenom, ty hodiny strávený s tátou v koupelně mezi zvětšovákem a chemikáliema nikdy nezapomenu, byla to část mého dětství... Digitálně fotím momentálně celkem dost, ale analog byl analog, to se nedá svítit.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 11:12 am    Předmět: Citovat

Milujem fotografovanie, je to pre mňa vášeň ...ak mám čas tak okamžite beriem do ruky foťák a čarujem Smile rada chodím do prírody kde vždy nájdem niečo čo sa dá odfotografovať, nie som síce profesionál ale prvoradé je pre mňa to že ma to baví a rada sa učím, zdokonaľujem keby mal niekto chuť budem rada ak si pozrie moju stránku Smile

a ak by mal aj niekto záujem o foto môžeme sa dohodnuť, rada fotím zasnené fotky, ktoré sú niečím vynimočné a majú svoj príbeh Smile

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 6:21 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Clondyku, můj táta se právě nedávno své analogové "aparatury" zbavil - taky ležela x let netknutá. Ale musím přiznat, že mi srdce krvácelo, jak se říká, přece jenom, ty hodiny strávený s tátou v koupelně mezi zvětšovákem a chemikáliema nikdy nezapomenu, byla to část mého dětství... Digitálně fotím momentálně celkem dost, ale analog byl analog, to se nedá svítit.


Jo, jo, koupelna.. ta by mohla vyprávět... velký fotky se dělaly na dveře a pak se třeba 10 papírů máčelo ve vývojce a chytal se u všech stejný odstín černé, aby jednotlivé fotky zapadaly do celku... to bylo zničenejch papírů...
a nebo na táboře se dělaly fotky pouze v noci a zdroj pro zvětšovák blafal 500 metrů od tábora, aby nerušil spánek dětí... a ty se pak po ránu vrhly k nástěnce a hltaly nová fota z předešlého dne... Wink jo, jo kde ty doby jsou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2013 10:32 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, Clondyku, tys provozoval táborovou polní temnou komoru? Shocked Fíha! To máš můj obdiv! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 5:20 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Tyjo, Clondyku, tys provozoval táborovou polní temnou komoru? Shocked Fíha! To máš můj obdiv! Wink


No do roku 1999 se blblo všelijak, pak nastoupily masově dostupné digitály
a vše toto skončilo... Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2013 8:16 am    Předmět: Citovat

Závist. Miluju fotky z analogu, filmy vyvoláváme sami a potom to skenujeme do kompu. Výbavu na vyvolávání fotek mám ulovenou ve sklepě, ale při dnešní ceně papírů bych zruinovala rozpočet než bych se to naučila Sad Což je škoda.

Hlavně zajímavý je, že jako samouk, teploty moc neřeše, časy taky ne, vyvolám černobílej film líp, jak kdejakej lab.
Až znovuzprovozním stránky, tak je sem nahodím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: po červenec 01, 2013 8:23 pm    Předmět: Fotokoutek & domluvy na focení Citovat

Předem se omlouvám, pokud tu nějaké takové vlákno je, nebo pokud jsem to zařadila špatně, ale nějak jsem nevěděla kam s tím Smile

Moc ráda fotím, jako koníček.. Momentálně jsem si pořídila i lepší vybavení Smile Pokud by měl někdo z Pardubic a okolí (či i dál, pokud si udělá výlet Laughing ) zájem o focení, klidně bych ráda nafotila (samozřejmě jak vlasy tak i "normální" fotky )

Nebo budu ráda, když se tady někdo svěří se svými poznatky o focení či nějakou pěknou inspirací Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 8:10 am    Předmět: Citovat

Silky, já si teď taky polepšila s vybavením trochu, ale o prázdninách se chystám hlavně něco si nastudovat a vyzkoušet. K nové technice jsem přišla shodou okolností (ne že bych si stěžovala Very Happy ), ale co mě omezuje víc, jsou moje (ne)znalosti a (ne)schopnosti. Navíc spoustu věcí dělám hrozně intuitivně, což je možná dobře, ale pak když přijdu k něčemu, co mi intuitivně nejde, tak jsem v háji. Usoudila jsem, že nastudovat více teorie mi jen prospěje. A hlavně hnedka vyzkoušet, protože jak to hned neuvedu do praxe, tak je to na houby, někde to zapadne.

Jinak hodně se o focení dovíš na G+, máš-li tam účet. Je tam hodně fotografů, sdílejí nejen fotky, ale někteří i postup nebo tipy, jak docílili toho či onoho.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
danny1691
***moderátor***


Založen: 18.12.2011
Příspěvky: 1634
Bydliště: Ravenholm

PříspěvekZaslal: út červenec 02, 2013 9:43 am    Předmět: Citovat

@Meadow mrkni na Fotorádce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.