Citlivá vlasová pokožka, alergie, svědění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98580bba3c263ae164f14d49d60d5c8fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:35 pm    Předmět: Citovat

Zalezi na tom, jaky olej pouzijes ... po takovem ricinaku mi nevypadl ani vlasek, zato po kokosaku jsem si vytahala pul skalpu. Navic jestli se ji to pocitove zlepsuje kdyz ma mastne vlasy (cti kdyz se pokozka zmasti vlastnim mazem vic, nez normalne), je to mozna cesta ... akne muze vzniknout i z dehydratace pokozky.

No a pokud by nezabral normalni olej a radsi by se nechaly pupinky vysusit, porad je tu "vsemocny" TTO a jeho vysusujici ucinky. Je to povetsinou o zkouseni co by zabrat mohlo a co nezabere, nikdo z nas tu neni doktor ale snazime se si pomahat aspon v ramci moznosti .. Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 9:13 pm    Předmět: Citovat

No jak říkám, doktorka už to zkoukla a nepřišlo jí to tak hrozné, no pár pupínků, no co, to určitě přejde Laughing Ale už to mám snad tři měsíce a zatim se to přejít nechystá ...
Jo, potničky to určitě nejsou, začalo to mnohem dřív, než tyhle vedra. Sázim spíš na cokoli spojeného s akné, pleť se mi po vysazení HA fakt zhoršila, mám ji mastí se mi jak nikdy a vůbec.

Ten olej určitě taky zkusím, mám mandlový, tak ten s TTO.
Teď chvíli zkusím ten šampón a uvidím, co to udělá. Bohužel mi do toho teď leze dovolená, chystám se jako každoročně kempovat a tam bude vody na mytí pomálu a většinou spíš slaná a studená a ten Cannaderm strašně málo pění, tak to bude ještě veselý Laughing Většinou na tyhle příležitosti balim ten největší chemáč, co je schopnej napěnit i v minimu studený vody Cool
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kopretinka
321-600
321-600


Založen: 12.4.2007
Příspěvky: 375

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 5:59 am    Předmět: Hodně citlivá pokožka hlavy - jaký šampon pomůže? Citovat

Ahoj všichni, mám problé s citlivou pokožkou hlavy, měla jsem i dermatitidu a myslím, že čas od času mám tu pokožku na hlavě zase na nic. Na chvilku je to dobrý a pak zas ne a tak se to střídá. Podle doktorky mám používat hodně šetrné šampony a to se i snažím, ale co jsem zatím vyzkoušela tak to bylo děsný. Možná že na kůži jsou fajn, ale vlasy jsem měla po nich totálně uplácané, brzo mastné a objem tudíž nikde, což alespoň drobet potřebuju, protože po té dermatitidě mám dost prořídlé vlasy (bohužel mi hrozně i padaly). Tak bych ráda uvítala vaše zkušenosti s šetrnými šampony, jaké jste vyzkoušeli, jak vám sedly a případně co vám na citlivou pokožku zabírá.
Přírodní ampony myslím nejsou dobré řešení, protože mi vždycky strašně vysuší vlasy a tím pádem předpokládám, že když dokáží vysušit vlasy, tak i pokožku a to je špatný.
Všem předem díky za postřehy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 7:32 am    Předmět: Citovat

Ahoj, zkus vyzkoušet od Weledy dětský sprchový šampon s měsíčkem lékařským.Někdo mi ho tady doporučil a je moc bezva.Zklidnuje pokožku,nedráždí a krásně myje.Lakuju si vlasy, ale tenhle šampon ho hezky vymyje.Trpím seberoickou dermatitidou a taky mi dost padají vlasy.Po tomhle šampon bych řekla,že trochu mín.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 12:23 pm    Předmět: Citovat

Ten šampon od Weledy je úžasný, hlava mě kousala snad půl roku a po třech umytích jsem měla pokoj. Dobrou zkušenost mám i s mandlovou Laverou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2012 8:08 pm    Předmět: Citovat

Sice to sem úplně nepatří, ale nechtěla jsem zbytečně zakládat další téma. Tedy - jaké znáte opravdu výrazně hydratační šampony? Moje vlasová pokožka si lebedí, když jí myju něčím hodně výživným, zatím nejlepší mi přišla Lavera růže a mango a měsíčková Weleda pro miminka Smile Jenže oboje je dost drahé a taky bych ráda vyzkoušela něco nového.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Opravdu hydratační šampony pro mě byly: Cattier na suché vlasy, K pour Karité, Gingko od Logony. To byly první co mě napadly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 3:55 pm    Předmět: Citovat

Logona pro mě byla hrůza a děs (na vlasy i na pokožku), nejhorší byl asi hydratační bambus. K pour Karité šampon mi taky nepřipada moc výživný, ale na Cattier bych zapomněla Smile Měla jsem tuším na normální vlasy a ušel, poohlédnu se po tom na suché, díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 4:22 pm    Předmět: Citovat

No podle toho co píšeš, tak nám asi sedí naprosto odlišné věci, tak nevím jestli je dobré se vůbec řídit tím Cattierem. Ale chválil si ho i přítel, má kdurnaté vlasy, že pěkně hydratuje..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 4:33 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem si všimla, že nám sedí úplně jiné věci Smile Ale ten Cattier který jsem měla mi celkem vyhovoval, takže snad bude i ten na suché.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.