Citlivá vlasová pokožka, alergie, svědění
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb0f68612372e199d947dab02fb10c6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:07 pm    Předmět: Citlivá vlasová pokožka, alergie, svědění Citovat

V různých fórech jste se sice takovýmto problémům věnovali, ale pokud jsem bedlivě četla, vždy byl zmíněn při podobných problémech Nizoral. Jistě existují i jiné alternativy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

Bylo by ideální, kdyby takový léčivý přípravek zároveň regeneroval namáhané suché vlasy Very Happy . Na internetu jsou stovky šampónů, každý se kasá úžasnými účinky, ale objektivnější bude si sdělit zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:53 pm    Předmět: Citovat

Mne pomohl prave Nizoral, s nicim jinym jsem radeji nikdy neexperimentovala, abch si neprivodila tezsi formu dermatitidy.
Noo, ba jo, jedna vec mi pomohla na 100% - prestala jsem na cas jist sladke (ano, uplne), to je ale VELMI drasticke Smile , dlouho jsem to nevydrzela, tak skrabu hlavu dal Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 6:57 pm    Předmět: Citovat

Lenna napsal:
Mne pomohl prave Nizoral, s nicim jinym jsem radeji nikdy neexperimentovala, abch si neprivodila tezsi formu dermatitidy.
Noo, ba jo, jedna vec mi pomohla na 100% - prestala jsem na cas jist sladke (ano, uplne), to je ale VELMI drasticke Smile , dlouho jsem to nevydrzela, tak skrabu hlavu dal Confused



Pravda, mikroorganizmy, ktaré tento druh dermatitidy způsobují, jsou lačné po sladkém...
Což takhle ale nějaké přírodní vlasové antiseptikum/antimykotikum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Já jsem také byla vždy spokojená s Nizoralem. Zabral rychle, účinně, vlas ypo něm byly krásné, tak jsem neměla důvod hledat něco jiného. Podle mne chce tohle prostě lék, který ty kvasinky zabije.
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Já jsem také byla vždy spokojená s Nizoralem. Zabral rychle, účinně, vlas ypo něm byly krásné, tak jsem neměla důvod hledat něco jiného. Podle mne chce tohle prostě lék, který ty kvasinky zabije.


Někde bylo uváděno, že Nizoral může způsobit nadměrné maštění nebo naopak vysušení. Nanášela jsi ho na celou plochu vlasů? Použila jsi potom nějaké zvláčňovadlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

To je přesně můj problém-Nizoral mi sice na chvíli pomohl, ale už zase mě hlava svědí-PANEBOŽE-myslíte ,že za to fakt může sladký?!?!?!?!?!?! Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad No pokud ano ,já ty svoje kvasinky krmím pečlivě,budu asi nucena nasadit jim dietu ... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 13, 2007 10:36 pm    Předmět: Citovat

Feliscatus napsal:
Fairy napsal:
Já jsem také byla vždy spokojená s Nizoralem. Zabral rychle, účinně, vlas ypo něm byly krásné, tak jsem neměla důvod hledat něco jiného. Podle mne chce tohle prostě lék, který ty kvasinky zabije.


Někde bylo uváděno, že Nizoral může způsobit nadměrné maštění nebo naopak vysušení. Nanášela jsi ho na celou plochu vlasů? Použila jsi potom nějaké zvláčňovadlo?


Mně vůbec nezpůsobil žádné potíže. Nanášela jsem ho jako jindy, i když jsem si dala víc záležet na tom, abych ho vemnula k pokožce. Pak jsem ho nechala působit a pak spláchla po celé délce. Já si totiž délky nedrbu, jen po nich nechávám stéct to, co je na hlavě. Úplně to stačí. Žádné zvláčňovadlo jsem pak nepoužila, vůbec nic. Kondicionér nepoužívám, jen namažu konečky proti třepení. A Vlkůň si také pochvaloval, jak má po něm krásné lesklé vlásky. No, ale to on má vždycky Wink Wink
Návrat nahoru
*
161-320
161-320


Založen: 7.12.2006
Příspěvky: 209

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Tohle vypadá také sympaticky Smile
http://www.parenteral.cz/konopna-kosmetika-cutishelp/sampon-proti-lupum.php

Zkusím to nejdříve sehnat v lékárně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ještěrka
161-320
161-320


Založen: 15.10.2006
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:44 pm    Předmět: Citovat

myslim, že i na krabičc od Nizoralu je napsáno, že by se neměl dávat do vlasů, jen na kůži. Nejsem si sice jistá, že ta potvora, která způsobuje lupy je z příbuzenstva kvasinek (mýlím.li se, opravte mne), ale dobře mi na to zabral Tea Tree oil. Ale to už jsem asi někde psala.
BTW napadení organismu kvasinkami vyžaduje léčbu a lupy nejsou jediný projev, kdybys měla kvasinky na vlasové pokožce, tak to už chce doktora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.