Citlivá vlasová pokožka, alergie, svědění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3875d86681ad4770c1d7667f974424ceZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 8:49 am    Předmět: Citovat

Původně mě to taky napadlo, ale byla jsem u kožní a ta nic takového neříkala. Jen že mám v hlavě "pár pupínků", na to mi předepsala kortikoidy, ale to myslím nemělo žádný efekt. Ale už je to asi 14 dni, co jsem tam byla, od téoby mám zase pocit zhoršení ...
Možná zkusim v lékárně koupit nějaká šampón na seboreu, třeba od Biodermy nebo od Cannadermu, tím asi nic nezkazím.
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 9:06 am    Předmět: Citovat

No jestli můžu poradit.Tak mě na seberou všechny šampony ze začátku super.Pak nastalo takový zhoršení,takový krusty na hlavě,že jsem byla neštastná.Ale neříkám,že to nemůžeš zkusit.To neznamená,že mě to nepomohlo,že tobě to nepomůže taky.Zkus třeba ten od Cultis Helpu na seberou.Ten se mi zdál fajn,ale vlasy byly jak dráty.Nešly rozčesat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 4:58 pm    Předmět: Citovat

No tak pokud by to opravdu seborea byla, tak co bys radila za jiný postup, než koupit spešl šampon? Léčit to radši nějak jinak?
Vlasy jako dráty mi neva, teď fakt chci jen aby to co nejdřív přestalo...
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 6:30 pm    Předmět: Citovat

Meritka: tak jestli ti pomaha, kdyz jsou vlasy poradne "zamastene" a musis kvuli tomu myt kazdy den (nevim jestli myjes rano, nebo vecer), tak bych si po prichodu domu pokozku hlavy poradne namazala olejem (co dum da) a nechala jen tak volne az do myti, kde bych to normalne smyla samponem ...

Pripadne do toho oleje pridat par kapek TTO, sam o sobe sice vysusuje, ale kdyz se smicha s olejem, neni to vubec na skodu a pokud ti to zpusobil nejaky potvor, tak mu ve vetsine pripadu dokaze pomerne rychle ukazat kde je z tve hlavy vychod.

Eventuelne mne pak napadlo, jestli to nejsou potnicky, tedka jak jsou ty horka a tak, na ty je ten tea tree taky vyborny (aspon ja s nim mam dobre zkusenosti).
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2012 7:03 pm    Předmět: Citovat

Mě se celkem osvědčil Bioderma NODÉ DS.Musíš vždy střídat šampony.Jednu Nodé druhý zcela jiný.Třeba nějaký pečující.Nedoporučuju Nizoral,Polytar,Neutrogena gel.Vždy jsem měla pokožku jak saharu.Padání se zhoršilo,lupy taky.A k tomu jsem dostala od kožní Gelargin gel.Pomáhá rozpouštět lupy a zároven by ti mohl pomoci dorůstat vlasy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 10:23 am    Předmět: Citovat

Svědící pokožka hlava mě trápila často, začalo to v dobách mých nejdelších vlasů, ale nikdy se mi nepodařilo najít něco, co by mi na to pomohlo. Vždy se mi to šílené svědění vracelo v určitých intervalech, změnou ročního období, počasí, změnou vlasové kosmetiky a podobně, takže se to moc ovlivnit nedalo. Hlava svěděla tak. že jsem si jí prostě drbala, drbala a pak měla v hlavě lupy. Mně osobně na to pomohly až pravidelné olejové zábaly z kokosáku, teď už s tím problém (ťuk ťuk) nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 7:20 pm    Předmět: Citovat

S tím olejováním mě to už taky napadlo, ale trochu se toho bojím, jelikož vždycky, když sem olejovala i pokožku, tak mi pak vypadlo děsný množství vlasů ...
Dneska jsem koupila v lékárně nekřesťansky drahej šampón od Cannadermu, tak snad to aspoň trochu zabere ...
_________________
www.medicalem.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 7:23 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
S tím olejováním mě to už taky napadlo, ale trochu se toho bojím, jelikož vždycky, když sem olejovala i pokožku, tak mi pak vypadlo děsný množství vlasů ...
Dneska jsem koupila v lékárně nekřesťansky drahej šampón od Cannadermu, tak snad to aspoň trochu zabere ...


Já jsem tady už někde psala, že než si moje vlasy úplně zvykly na olej, trvalo to cca rok ... Třeba to zkusit, jen malé množství a pak uvidíš ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:12 pm    Předmět: Citovat

Pod olejování se podepisuju. Sice nemažu kokosákem, ale jojobovým olejem, ale účinek je okamžitý a mě to pomáhá i dlouhodobě, už nemusím olejovat tak často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

Já nevím,ale pokud Meritce vypadávají vlasy určitě bych na takovou pokožku nedávala olej.Spíš na zdravou.Olej víc ucpává pory a proto těch vlasů víc vypadává.Pokud má někdo pokožku suchou,tak to potom jo.A ještě nezapomente,že má nějaké pupínky v hlavě, což může znamenat nějaký zánět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.