Citlivá vlasová pokožka, alergie, svědění
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=90ba8038408df0ce6405640dfe86dcc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2014 12:34 pm    Předmět: Citovat

Hortenzie napsal:
Tedka mě taky poslední dobou šíleně svědí a loupe hlava, možná zkusím nějaký olejový zábal, kdoví. Ale Yves Rocher už nechci ani vidět.
Tak ty taky? Neměla s náhodou kopřivový šampon? Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2014 1:20 pm    Předmět: Citovat

Nee, od YR jsem měla nějaký v bilém obalu, myslím nějaký bio, od nich mi prostě už snad nesedí žádný, mám tu ještě na rozčesání, ale ten asi nechám at si ho bere doma kdekdo a z Baley jsem měla vanilkový, kvůli vůni, v něm si peru, pak po různu. Tedka přemýšlím, co dělat, bud se mi rychleji zmastí a nebo ze mne padají drobné šupinky a svědí to. Tedka mám prázdniny, takže to moc neřeším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2014 9:56 pm    Předmět: Citovat

Mě poslední dobou taky strašně svědí hlava na určitejch místech (hmm asi půlka hlavy), přitom zarudlou pokožku ani lupy a jiný příznaky nemám... na chvíli mi ulevil jablečnej ocet, ale to se dá tak možná před mytím, protože smradlavá mezi lidi fakt nejdu Sad Pořád hledám co by mi pomohlo, šampony mám jen Alverdí... Někdy pomůže umejt si hlavu šamponem, ale někdy svědí i potom. Začlo to průběžně někdy loni touhle dobou, ale to jsem experimentovala se suchým šamponem a oplachování jen vodou. Od tý doby mě hlava svědí pořád, víc či míň....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dita
41-80
41-80


Založen: 15.3.2012
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2014 10:38 am    Předmět: d Citovat

A co hermanek?Hodne hermanku, malo vody, povarit a prelit hlavu po umytit vlasu-anebo dat na hlavu jako zabal pred mytim vlasum-dezinfikuje a me to na svedeni vzdy pomuze....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 2:23 pm    Předmět: Citovat

Poslední dobou mě taky svědí hlava už druhý den po umytí a to jsem si vlasy, jelikož se mi moc nemastí, mohla mýt třeba ob 4-5 dní. To teď bych se udrbala. Žádnou změnu ve vlasopéči jsem nedělala a silikonový šampony nepoužívám. Zkoušela jsem na základě pročítání rad splachování jablečným octem, vejcomedový šampon, vlasové vodičky kopřiva, lopuch... ale svědí to pořád a začínají se mi dělat lupy Sad Nizoral mi nesedne vůbec, po tom mi hlava ještě zrudla. Tak už nevím, čím bojovat, teď jsem si pořídila Laveru na citlivé vlasy a Alverde proti lupům a prostě umyju si hlavu a další den se drbu a drbu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Keyt
161-320
161-320


Založen: 14.1.2013
Příspěvky: 273

PříspěvekZaslal: út září 02, 2014 4:00 pm    Předmět: Citovat

Nemůže to být třeba sulfáty nebo něčím jiným v obyčejných šamponech? Zkoušela jsi alternativy? Vejco-medový, soda, lávová zem, tuhý šampon...
_________________
The physical cutting of hair is a manifestation of the loss of a loved one, a loss of a relationship, and a loss of a part of self.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
insi
0-7
0-7


Založen: 24.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 1:12 am    Předmět: pot Citovat

Vždycky jsem měl občasné problémy se svěděním hlavy, zarudlou pokožkou a občas strupy, když jsem to nevydržel, a podrápal jsem se, ale jediné co jsem zatím vysledoval je, že to nastává buď při delším nemytí vlasů, nebo při nadměrném pocení. A už je celkem jedno jestli to je ze sportu, nebo ze stresu... Je možné že by pot byl takhle agresivní? Nebo je to něčím jiným a pot to akorát trochu zhorší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
insi
0-7
0-7


Založen: 24.11.2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 1:19 am    Předmět: pot Citovat

U mě třeba funguje jako spouštědlo pocení. Po jakýmkoliv pořádným pohybu buď musím hned vlasy rozhodit a vysušit protože jak to chvíli nechám, tak to začne svědit a je to k nevydržení a nebo rovnou umýt.
Neexistuje na to něco co pot neutralizuje? Nějaký suchý šampon třeba? Nebo soda? Jsou lidi co to používají na všechno Smile
A nebo si mám na hlavu nastříkat antiperspirant s tou hromadou hnusů co v něm je? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 6:56 am    Předmět: Citovat

Antiperspirant bych na pokožku hlavy fakt nezkoušela, mohlo by to bejt docela divoký Twisted Evil .
Ale nějakej šetrnej suchej šampon zkusit můžeš - v nejhorším to nebude fungovat, no. Se sodou jako suchým šamponem osobně zkušenost nemám (nějak mi nesedla ani hodně naředěná s vodou, tak ji v koncentrovanější podobě ani nezkouším), ale znám lidi, co si ji pochvalujou. Já nejradši používám solamyl nebo majzenu (případně pudink). Ale fakt je, že přímo na zpocený vlasy to nedávám, vždycky jenom na suchý, asi bych se bála, že mi to na vlasech udělá bílej povlak. Ale třeba se pletu- nezbejvá než zaexperimentovat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: so září 06, 2014 7:01 am    Předmět: Citovat

Tak těch příčin může bejt víc - klidně i ten agresivní pot, případně nějaký bakterie, kterým to vlhko z potu případně nahromaděnej maz udělá lepší podmínky k přemnožení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 42, 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.