Prváci aneb univerzitní špunti :D
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cdaea59fcafea2244af19d49b28755eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 12:59 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
U nás taky nic, ale to už je x let zpátky, tehdy se takové věci vůbec neprovozovaly.
Za sebe jsem tomu upřímně ráda, protože mě tyhle organizované kolektivní radovánky nikdy nebraly.


já sem ráda že u nás nic takového nehrozí Twisted Evil stačilo mě na střední, zabila bych je.. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:30 pm    Předmět: Citovat

U nás nič také nieje. Robí sa len univerzitná beánia, ale na žiadnej som nebola tak ani neviem o co go,ale vraj je to niečo ako ples. V prváku sme mali len imatrikulácie.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tak u nás se to drží a je to docela zábava... Takové úkoly jako napsat ódu na katedru nebo se každý den v jednom týdnu domluvit na jedné barvě a do té se všichni sladit (ať už tričkem, botama, kabelkou, šátkem, čímkoliv) apod. A vrcholí to potom přijímačem... Musím říct, že až na pár úkolů, které jsem bojkotovala, protože mi přišli přepísknuté to bylo docela fajn Smile Ale tak my jsme malá katedra - chápu, že v ročníku, kde je 50 lidí by tohle nefungovalo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 3:53 pm    Předmět: Citovat

A co teprve v ročníku kde je 300 lidí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 5:14 pm    Předmět: Citovat

verisek napsal:
A co teprve v ročníku kde je 300 lidí Very Happy


Náhodou by to mohlo být zajímavý, představ si reakci profesora, když přijde do sálu a tam sedí 300 prváků ve žlutých tričkách Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

si nejak neviem predstaviť, ako by som všetkých mojich 250 spolužiakov presvedčila aby 1.) išli na prednášku všetci 2.) a ešte si k tomu obliekli na seba žlté tričká Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

U nás se tedy taky nic takového nekoná, ačkoli počtem by v tom mnohdy nebyl problém (celkem je nás asi 30, není výjimkou 7 lidí na přednášce...) Neměli jsme ani žádný seznamovací kurz, ani žádný přijímací večírek, nic - taky žiju a nějak mi to nechybí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poppy
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 18.11.2009
Příspěvky: 608

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 7:45 am    Předmět: Citovat

my tiež neubližujeme prvákom... teda aspoň na VŠ. Čo je dobre, lebo som sa ním opäť stala Very Happy

zato prváci si príchod na náš gympel užijú Smile teraz to čaká moju sestru a ja sa na to trochu škodoradostne teším Smile stále si pamätám, ako nám napatlali zubnú pastu na tvár, posypali hlavu múkou, postriekali farebnými sprejmi na vlasy, kečupom, horčicou, plus tie úlohy čo sme potom mali plniť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 7:58 am    Předmět: Citovat

Byla jsem prvákem dvakrát a na obou oborech se připravovaly seznamovací akce, který měly seznámit jednak prváky mezi sebou, a jednak prváky se staršíma ročníkama. Já teda byla jenom na tý sociologický, která z nás udělala Marxovy děti (dostali jsme i rodný list) a byla super Smile ale prý i ta genetická s heslem "Až do DNA!" byla výborná Smile Obě se konaly v nějakém klubu, který měl ten obor celý zamluvený, kdo chtěl, ten došel.
A jinak když tu píšete i o střední, tak u nás není zvyk vítat prváky, ale těsně před maturitou povyšovat třeťáky na mazáky a probíhá to podobně, jako popsala poppy Smile matlá se jim všechno možné na obličej, stříkají se octem, lacinýma smradlavýma voňavkama, musí sníst nějakou "mňamku", plnit úkoly - prostě nedostanou to mazáctví zadarmo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá září 24, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Meeesha napsal:
A jinak když tu píšete i o střední, tak u nás není zvyk vítat prváky, ale těsně před maturitou povyšovat třeťáky na mazáky a probíhá to podobně, jako popsala poppy Smile matlá se jim všechno možné na obličej, stříkají se octem, lacinýma smradlavýma voňavkama, musí sníst nějakou "mňamku", plnit úkoly - prostě nedostanou to mazáctví zadarmo Wink


Jo jo, taky tak. Nejvíc se vždycky všichni vyřádili na tom blevajzu, co se dával jíst, fuuuj Evil or Very Mad "Nejvtipnější" bylo, že nikdy nikoho nezajímalo, jestli třeba není někdo na něco z té kejdy alergický (vlastně to nikoho nezajímalo ani u šplíchání voňavkami třeba přímo do ksichtu), všichni bez výjimky to museli sníst Confused Občas mi to přišlo, jakoby si všichni vyřizovali svoje osobní nepřátelství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.