HIP HOP - hudba, tanec, životní styl...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e768deb6151097e6e256b19f4956be14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:00 pm    Předmět: Citovat

MichyX napsal:
Mě je jedno kdo co poslouchá, nemám rád tu hudbu, posluchači můžou být různí.. ale nikdo mi nevnutí myšlenku že je hip hop dobrý Smile


já tě chápu, že se ti ten styl nelíbí, taky ti nenutim že hip hop je dobrej, to je věc názoru...Wink akorát jsem myslela, že než kdybych někomu měla říct, že to co poslouchá neni hudba, tak bych radši mlčela a šoupala nohama Very Happy ale to neni konkrétně na Tebe Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:16 pm    Předmět: Citovat

Jinak ten zmiňovaný tanec co souvisí s hip-hopem... to je break dance, streetdance?
Jednou jsem zcela náhodou narazila na youtube na video, kde se sešla parta asi 20 lidí někde v parku, měli rádio a každý chvilku tancoval (spíš předváděl neuvěřitelné akrobatické kousky) - pak jsem asi dvě hodiny strávila koukáním na podobná videa, kde už šlo o mistry a o oficiální soutěže se spadnutou čelistí Smile Bylo by docela fajn to vidět naživo, ten "tanec" je fakt úžasný.

Jinak celkem chápu, že se tady objevilo tolik příspěvků proti hip-hopu, nenapadá mě žádný jiný hudební styl, který má tolik odpůrců. A holt je tohle diskuze, kde padla na začátku otázka "posloucháte...?"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:24 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Jinak ten zmiňovaný tanec co souvisí s hip-hopem... to je break dance, streetdance?
Jednou jsem zcela náhodou narazila na youtube na video, kde se sešla parta asi 20 lidí někde v parku, měli rádio a každý chvilku tancoval (spíš předváděl neuvěřitelné akrobatické kousky) - pak jsem asi dvě hodiny strávila koukáním na podobná videa, kde už šlo o mistry a o oficiální soutěže se spadnutou čelistí Smile Bylo by docela fajn to vidět naživo, ten "tanec" je fakt úžasný.

Jinak celkem chápu, že se tady objevilo tolik příspěvků proti hip-hopu, nenapadá mě žádný jiný hudební styl, který má tolik odpůrců. A holt je tohle diskuze, kde padla na začátku otázka "posloucháte...?"


jj breakdance, street ale i hip hop dance přímo, taky se mi to hrozně líbí a vydržim na ty videa koukat celý dny Smile mít trochu toho nadání na tenhle typ tance (já dělám něco uplně uplně jinýho Very Happy), tak už chodim do nějakýho kroužku Very Happy
myslíš že hip hop má nejvíc odpůrců? já nevim, možná jo... ale obecně si myslim, z vlastních zkušeností, že se moc nemají rádi metalisti s hoperama Very HappyVery Happy (kdo je tady metalista? Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:31 pm    Předmět: Citovat

No možná ještě dechovka, ale ta není tak parodovaná Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
No možná ještě dechovka, ale ta není tak parodovaná Very Happy


Very Happy Very Happy Very Happy co na to říci.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

já se mezi metalisty hlásím Smile mě by hopeři třeba nevadili, kdyby se chovali slušně a tolerantně. sice se někteří takoví najdou, ale nevim no... jednou jsem šla po městě (v noci teda) a najednou přede mnou parta hoperů, začali mi nadávat kvůli tomu, že jsem celá v černým, prej metalová ku*va, pak šli za mnou, házeli na mě šutry, ta nějak mě chytli a málem zmlátili...no zdrhla sem, ale fajn mi z toho nebylo, tak z toho prostě hopery nenávidím...nic jsem jim neudělala..(možná hnusně tvářila, ale to bylo tak všechno)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:12 pm    Předmět: Citovat

Ehm Ehm... Rap som v minulosti velmi nepocuvala. Lebo vazne ma nezaujima ako niekto spusti sprsku nadavok, ako nadava na matku toho a hentoho atd...

Ale spoznala som ludi, ktori aj rozmyslaju o tom co pisu. A ich slova davaju zmysel, nie je to len sprska nadavok. Kazda piesen rozprava pribeh, su ako basnici s podmazom...

Bola som pri tom, ked sa tvorili pesnicky. A uz len prist s napadom na melodiu je tazke.. Doladit do toho bubny alebo slaky, alebo neviem co aby to ladilo v uchu posluchaca je fakt makačka. A to je len podmaz. O texte ani nehovorim. S kamaratom som pisala text asi 2 hodiny. Len na kratky refren... Lebo presne kazda slabika musi zapadnut do rytmu, do taktov.. A to nie je brnkačka... Viem o com hovorim...
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

He he, Hip Hop není hudba? A co to teda je? Já jsem se zas setkala s názorem, že metal není hudba, protože pro mnohé je to jen neřízené třískání do nástrojů, blití či krkání do mikrofénu a prostě snaha o co největší hluk a bordel Wink

Jinak nepatřím mezi vyložené fanoušky, ale občas se mi něco líbí, musím přiznat, že se mi hodně líbily Eminemovy písničky (tak a teď doufám, že mě vy, co se v tom vyznáte, nedefenestrujete Very Happy ) a prostě sem tam se najde něco, co se mi líbí Smile No a pak teda slintám nad těmi jejich tanci, to fakt klobouk dolů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:04 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
He he, Hip Hop není hudba? A co to teda je? Já jsem se zas setkala s názorem, že metal není hudba, protože pro mnohé je to jen neřízené třískání do nástrojů, blití či krkání do mikrofénu a prostě snaha o co největší hluk a bordel Wink

Jinak nepatřím mezi vyložené fanoušky, ale občas se mi něco líbí, musím přiznat, že se mi hodně líbily Eminemovy písničky (tak a teď doufám, že mě vy, co se v tom vyznáte, nedefenestrujete Very Happy ) a prostě sem tam se najde něco, co se mi líbí Smile No a pak teda slintám nad těmi jejich tanci, to fakt klobouk dolů Smile


díky za příspěvěk Smile dobrej názor na metalisty, zasmála jsem se Very Happy něco takovýho si myslim taky, ale neřikám to nahlas...
Já osobně Eminema moc ne-e Very Happy ale jo, když se ti líbí, tak proč ne Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

Kláruška07 napsal:
díky za příspěvěk Smile dobrej názor na metalisty, zasmála jsem se Very Happy něco takovýho si myslim taky, ale neřikám to nahlas...
Já osobně Eminema moc ne-e Very Happy ale jo, když se ti líbí, tak proč ne Wink


Není zač Smile Přestože se mi rock/metal líbí tak nějak nejvíc ze všech stylů, tak občas musím konstatovat, že si metalisti nevidí na špičku nosu Smile Snaha za každou cenu šokovat a být ten nejbrutálnější z nejbrutálnějších mi přijde dost úsměvná (myslím víceméně kapely, ale setkala jsem se s tím i u fanoušků Smile ). A všimla jsem si, že u metalistů hodně probíhá právě tohle zaryté odmítání všech ostatních stylů (proboha, hlavně si to nikdo neberte osobně Wink). Chápu, že někomu je prostě blízký jen ten metal a takových je spousta a je to úplně v pohodě, ale vyskytnou se tací, co o všem ostatním prohlašují, že je to sra...ka a to aniž by byli ten určitý styl byť jen letmo zaslechli Smile

Eminem mě zaujal (víceméně spíš teď zpětně, když se objevil, bylo mi tak dvanáct/třináct a neřešila jsem to) i tím, že byl zřejmě první bílý raper, co dokázal prorazit. Do té doby byl rap/hip-hop doménou černých raperů, jestli se nepletu. Eminem je mainstream jako prase, ale prostě zaujal Smile Teď jsem si vzpomněla i na Cypress Hill, taky se mi celkem líbí, jen nevím, jestli je to přímo Hip-Hop Smile

Se mnou asi takhle, když se mi něco líbí, neřeším styl a to, že převážně poslouchám a vyznávám "tohle" a "tamto" Smile Kvalitní Hip-Hop si ráda poslechnu, je to takové příjemně houpavé a člověk se začne vlnit do rytmu ani neví jak Wink

Osobně si myslím, že Hip-Hop jako hudba hodně utrpěl tím, jak se chovají jeho určití posluchači a občas i hvězdy. Hudba je dobrá, ale "pověst" jí kazí lidi, toť můj názor Cool

Jinak si myslím, že póza? bohatých namachrovaných týpků se spoustou drahých aut, kilama zlatých šperků a harémem krásných maldých milenek je v drtivé většině jen póza a k vizuální stránce té hudby to patří stejně tak, jako k metalu patří též povětšinou póza Satana vyznávajících drsňáků, co podpalují kostely Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.