Dětské rozčesávací spreje na vlasy
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=98250a4330d325dc51e2b369504314f0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:26 pm    Předmět: Dětské rozčesávací spreje na vlasy Citovat

Nedávno jsem viděla v dm dětský rozčesávací sprej na vlásky, myslím že od Shaumy, nemá s ním někdo zkušenosti, ať vím, jestli se mi oplatí. Dětské vlásky mám, takže v tom by problém nebyl Laughing Jinak kdysi jsem zkoušela takový ten rozčesávací sprejík pro malé princezny či co, v nechutně fialovém obalu, taky z dm, na rozčesávání byl hodně dobrý, ale smrděl moc výrazně po meruňkách, takže za mě ne-e Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

Ja som tiež chcela vyskúšať od Shaumy ten detský jahodový so šmolkami Laughing Ale potom som tam objavila silikony,tak som to nechala plavať.Ale teraz ked ide zima,možno po ňom siahnem Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 4:49 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Ja som tiež chcela vyskúšať od Shaumy ten detský jahodový so šmolkami Laughing Ale potom som tam objavila silikony,tak som to nechala plavať.Ale teraz ked ide zima,možno po ňom siahnem Laughing


Joo, ten přesně myslím Very Happy V něm jsou silikony? Tak to je fajn, že jsem si ho nevzala... dnes jsem pro něj byla, ale neměli ho, tak jsem zas sáhla po tom přeslazeném princeznovském. Lepší než hřebíkem do ucha Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

A ten je bez silikonu? to je čo za značku? Ja aj presladené rada raz za čas Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
A ten je bez silikonu? to je čo za značku? Ja aj presladené rada raz za čas Very Happy


Je to nějaké Princessin Sternenzauber, či tak, a silikon v tom není, zato to má pantenol na druhém místě Wink Je to taková nechutně růžová lahvička s dětskými motivy, myslím, že na obrázku je nějaká blonďatá princezna Smile V havířovské dm to mají mezi plínama a spol., a na slovensku znám jediné dmko v Košicích a tam teda netuším
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

Můžu se zeptat kolik stál ten "Princessin Sternenzauber"??? Smile Smile Docela mě to zaujalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:46 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
Můžu se zeptat kolik stál ten "Princessin Sternenzauber"??? Smile Smile Docela mě to zaujalo.


Jé, te je celkem lacný Wink u nás vyšel na 39 Kč, ale to bude asi ve všech dmkách stejné Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Děkují. Tak já se tam ve středu mrknu až půjdu ze školy. Doufám, že zrovna náchodský dmko nebude ta vyjímka. Very Happy Very Happy A bude stát takhle málo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:29 pm    Předmět: Citovat

A ako sa po tom rozčesávajú vlasy? moje končeky by potrebovali silikony,ale nechcem nimi zaťažovať celé vlasy.Navyše nikde neviem nájsť sprejový kondicioner bez silikonov Confused Mám teda jeden od Baley,ale to rozčesávanie končekov neni o nič lepšie,tak ho nechám na časy,ked budú všetky vlásky zdravé Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Ja si kúpim asi ten so šmolkami,krásne vonial!!! Very Happy Okašlať 1-2 silikony,aj tak ide zima! Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.