Dětské rozčesávací spreje na vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d044a99369739dc333efaaef68f3c2b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MarkétaMaláková
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.11.2010
Příspěvky: 702
Bydliště: Ceske Budejovice

PříspěvekZaslal: so červen 04, 2011 5:02 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
MarkétaMaláková napsal:
Já jí v pondělí kupovala za 49Kč jako vždy...


Já tohle úterý, v Rossmanovi, za 39kč...


Tam jí maji taky Question Question
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 12:45 pm    Předmět: Princezna Citovat

Ahojda všichni, jsem na DV teprve chvilku, ale musim říct, že už jsem nakoupila 3 přípravky a všechny jsou super. Dneska běžím pro princeznu, protože jsem teď vysadila silikony a zkoušim, jestli se mi kvalita vlasů zlepší Smile Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ladyquerida
321-600
321-600


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 490

PříspěvekZaslal: čt červen 09, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si princeznu nedávno pořídila, zatím jsem vyzkoušela pouze dvakrát a nějaké zvláštní účinky jsem nezpozorovala - ale ta vůně se mi líbí, takže ji kdyžtak využiju aspoň jako vlasovou voňavku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meepit
21-40
21-40


Založen: 10.4.2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 12:19 am    Předmět: Citovat

Zrada, zrada, dneska jsem se koukala v dm a princezna nikde, jenom šampón, balzám, sprcháč a jánevímco všechno od té značky. A vzhledem k tomu, že tohle dm bylo hodně velké, tak se jen bojím, aby náš rozčesávací zázrak nepřestali prodávat...
Ten ananasový (od Saubär?) tam ovšem měli, jen si nejsem jistá, jestli chci do délek dávat něco s alkoholem Rolling Eyes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sayhaya
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.1.2009
Příspěvky: 182

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 9:36 am    Předmět: Citovat

Tak já včera zavítala do DM příjemně překvapená nízkýma cenama.. Very Happy Koupila jsem si princeznu na vlasy, ale nějakou žlutou (paní prodavačka pravila, že prý nová vůně - třešnová). JInou neměli, tak jsem to zkusila.
Vlasy jsou po ní tužší, více drží tvar, ale opravdu se dobře rozčesávají. I když já s tím většinou problém nemám, mám kančák a ten zvládne ledascos Smile Každopádně mile mně to překvapilo. Hodnotím opravdu kladně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so červenec 09, 2011 11:09 am    Předmět: Citovat

Před týdnem jsem si také pořídila dětský rozčesávací sprej, ten z Rossmanna. Je v něm teda alkohol, ale vlasy si zatím nestěžují, nevypadají vysušeně (a že k tomu mají poslední dobou trochu sklony) a opravdu hodně dobře se rozčesávají. Vydrží to i do druhého dne, takže jsem ho zatím použila jenom třikrát. Hodnotím ho velmi kladně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crazynka
81-160
81-160


Založen: 3.8.2011
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: st srpen 10, 2011 10:52 am    Předmět: Citovat

Tak mi to nedalo, a Princeznu jsem musela taktéž vyzkoušet Smile rozčesávací sprej bez silikonů, tomu se nedá odolat Laughing Ta vůně je na mě sice až moc výrazná a chemická, ale naštěstí rychle vyčichá, a na rozčesávání je vážně super. Posledně jsem zkoušela úplně vynechat kondicionér a jen vlasy po umytí postříkat Princeznou, a nemůžu si vůbec stěžovat, vlasy se rozčesávají v pohodě, a nejsou ani zbytečně zatížené... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 3:51 pm    Předmět: Citovat

Teda holky, prosim poradte. Sad
Brusila som si na Princeznu zuby uz nejaky ten piatok, preliezla asi 4 bratislavske DM-ky a nikde nic. Rozcesavaci sprej som uz nutne potrebovala, tak som nakoniec skoncila s Gliss Kurom, ale mrzi ma to jednak kvoli povodnemu nenaplnenemu planu a jednak kvoli cene.
Zeby ten sprej predavali uz len v CR? Neviete kde by sa dal zohnat tu u nas?
Vopred dik. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 4:11 pm    Předmět: Citovat

Zlatushiq napsal:
Teda holky, prosim poradte. Sad
Brusila som si na Princeznu zuby uz nejaky ten piatok, preliezla asi 4 bratislavske DM-ky a nikde nic. Rozcesavaci sprej som uz nutne potrebovala, tak som nakoniec skoncila s Gliss Kurom, ale mrzi ma to jednak kvoli povodnemu nenaplnenemu planu a jednak kvoli cene.
Zeby ten sprej predavali uz len v CR? Neviete kde by sa dal zohnat tu u nas?
Vopred dik. Smile


A pozerala si v oddelení pre deti? Pretože ten sprej medzi normálnymi prípravkami na vlasy nie je Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 4:19 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Zlatushiq napsal:
Teda holky, prosim poradte. Sad
Brusila som si na Princeznu zuby uz nejaky ten piatok, preliezla asi 4 bratislavske DM-ky a nikde nic. Rozcesavaci sprej som uz nutne potrebovala, tak som nakoniec skoncila s Gliss Kurom, ale mrzi ma to jednak kvoli povodnemu nenaplnenemu planu a jednak kvoli cene.
Zeby ten sprej predavali uz len v CR? Neviete kde by sa dal zohnat tu u nas?
Vopred dik. Smile


A pozerala si v oddelení pre deti? Pretože ten sprej medzi normálnymi prípravkami na vlasy nie je Smile


Jasne, inde ma pozerat ani nenapadlo. Wink
Vzdy tam bol len sprchac, sampon... A sprej nikde. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.