Šampony pro psy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=49f921cd146e9dfe3e5eeaaebdd5e2c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 4:19 pm    Předmět: Citovat

Nezkoušeli jste někdo norkový olej? My jsme to našemu hafanovi stříkali na srst pro lesklý kožíšek, ale nesnášel to, tak jsme toho nechali Laughing Třeba by to pomohla i lidským vlasům? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: pá leden 21, 2011 9:31 pm    Předmět: Citovat

Ja som dnes kúpila hafanovi šampon a hned ma napadla táto skupina Smile Sampon je ale naneštastie na bielu srsť, viem, že by to nemohlo nijako uškodiť, ale predsa Laughing

Mali tam aj šampon s kokosovým olejom, vypadal lákavo Razz

edit: Pes nezdiela moje nadšenie Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandria
41-80
41-80


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: pá únor 11, 2011 11:54 pm    Předmět: Psí šampóny Citovat

Co se tu psalo o psích šampónech. Jelikož se psem vystavuji, tak mám velmi kvalitní kosmetiku pro jemné chlupy. Zkoušela jsem si je i na vlasech a lepší vlasy sem zatím po žádném šampónu neměla. Složení mi příjde velmi pěkné. Například značka Héry, je velmi kvalitní. Srst i vlasy se po ní krásně lesknou a jsou vyživené. Teď se snažím sehnat stejně kvalitní šampón pro lidi a nedaří se.... Je pravda, že psí šampóny jsou pro citlivější pokožku a jelikož je kolikrát srst stejně jemná jako vlasy( i jemnější) nemyslím, že by to mohlo uškodit:). Zajímal by mě názor například kadeřníka co se týče rozdílů ve složeníSmile)....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirenetta
21-40
21-40


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 10:41 am    Předmět: Citovat

psovi sem v létě koupila první šampón, kterej mi padnul pod ruku a když sme ho vykoupali tak sem jen zírala, měl nádhernou lesklou srst.jsem v pokušení ho vyzkoušet, ale doma si už tak myslí, že to s těma vlasama přehánim a tohle by už je asi dorazilo Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandria
41-80
41-80


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 3:15 pm    Předmět: Psí šampón Citovat

Já bych se toho nebála. Když to nikomu neřekneš, tak to nikdo nepozná. Pro jinou vůni bych na to hodila lidský balzámRazz. Například Héry voní naprosto úžasně jako lidský šampón. Každý mi chválil krásné a lesklé vlasy.... měla sem tehdy blond vlasy a šampón na bílou srst(jak říkám tohle je profi kosmetika). Teď přemýšlím o šampónu na barevnou srst nebo pro větší lesk pro pejsky od Héry nebo Khary(máme i černé a hnědé psiska a já si nabarvila hlavu na červeno:D). Snažím se najít stejně kvalitní šampón pro lidi.... a nějak mi to nejde? Je fakt, že na výstavní srst si každý dává záležet: aby rychle rostly, byly zdravé, netřepily se konce, aby se leskly(když vidím tu nádhernou srst a spousta lidí tak krásné vlasy nemá?). Jaká je to značka toho psího šampónu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jandria
41-80
41-80


Založen: 11.2.2011
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 3:24 pm    Předmět: Citovat

Jo k tomu norkovému oleji. Zkoušela sem to, ale změna by šla vidět až po delším užívání, dávám si záležet na výběru psích šampónů a vše sem zkoušela na psech. Jelikož mají úžasnou srst, kterou mi chválí i na výstavách, tak bych se to vážně nebála použít ani na sebe. Dokonce bych řkela že neobsahuje, ani tolik zde obávané silikony:).... Norkový olej dobře promastí psí srst a ona jde krásně rozčesávat, nepoletuje a je krásně lesklá. Jelikož mám čínské chocholaté psy, kteří mají srst a kůži citlivou jako lidé(někdo na ně používá i lidské šampóny), tak se nebojím co mi to udělá s vlasama. I když norkový olej bych nestříkala přímo u pokožky hlavy-rychle se to mastí a použila spíše na poškozené vlasy nebo na příliš jemné vlasy a jen kvalitní značku: pokud to někdo chce vyzkoušet. Řekla bych, že to nejhorší co se může stát bude, že nebude žádná změna vidětSmile... Stále hledám stejně skvělý šampón a přípravky pro lidi, třeba něco časem najdu:))....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirenetta
21-40
21-40


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so únor 12, 2011 4:43 pm    Předmět: Citovat

citace:
Já bych se toho nebála. Když to nikomu neřekneš, tak to nikdo nepozná. Pro jinou vůni bych na to hodila lidský balzám. Například Héry voní naprosto úžasně jako lidský šampón. Každý mi chválil krásné a lesklé vlasy.... měla sem tehdy blond vlasy a šampón na bílou srst(jak říkám tohle je profi kosmetika). Teď přemýšlím o šampónu na barevnou srst nebo pro větší lesk pro pejsky od Héry nebo Khary(máme i černé a hnědé psiska a já si nabarvila hlavu na červeno:D). Snažím se najít stejně kvalitní šampón pro lidi.... a nějak mi to nejde? Je fakt, že na výstavní srst si každý dává záležet: aby rychle rostly, byly zdravé, netřepily se konce, aby se leskly(když vidím tu nádhernou srst a spousta lidí tak krásné vlasy nemá?). Jaká je to značka toho psího šampónu?


je to značka Lord a teď sem si s nim umyla vlasy Very Happy a jen zírám, protože takovýhle vlasy sem teda neměla hodně dlouho.krásně se rozčesávaj, lesknou se a celkově vypadaj moc pěkně.opravdu bych nečekala, že psí šampon je tak dobrej a navíc na mě nepujdou blechy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 6:36 pm    Předmět: Citovat

jak donutit psa, který se nerad meje, vrčí, ze vzteku by asi i kousnul, k umytí? uvázat a košík? Very Happy je to přítelovo pes, resp. jeho rodiny, vlčák, ukázkovej vesnickej pes - tzn venkovní. takže zaprasenej, navíc přítel maj doma dílnu, takže se pes válí i v mastnotě, u kotle a pod. člověk na něho šáhne a má špínu na prstech. tak ho plánuju z jara umejt, ale přemejšlim, jak na to... nechci mu způsobit šok, nechci bejt pokousaná Very Happy jinak s tim psem vycházim asi nejlíp z celý rodiny, docela mě i poslouchá, i když je to bejk nevycválanej.
a ještě, i na našeho relativně čistýho el gauča kolikrát spotřebuju půlku flašky na jedno mytí (dvě napěnění), naučila sem se teda do nějaký nádobky rozmíchat šampon s vodou a pak až nanášet. nějakej typ na úsporu??
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 6:50 pm    Předmět: Citovat

bolo by fajn keby ti niekto pri kupani pomohol, co by psika drzal, priatel napr
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 8:25 pm    Předmět: Citovat

noo tak to by bylo ještě horší... Very Happy on ten pes nemá rád, když na něho šahaj dva lidi Very Happy zezačátku, než sme se poznali, sem se ho bála, vrčel, oháněl se,.... ne úplně zle, ale je takovej nevyspytatelnej Smile dneska už se sice mazlíme a tak, ale obličej bych mu úplně nedala Smile ještě mě napadlo odvízt ho k nějakýmu rybníku... ale nevim, čim ho tam umejt... úplně na férovku se mi tam ten šampon pouštět nechce.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.