Šampony pro psy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b853d08642206334467d430e58dfda98Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:16 pm    Předmět: Citovat

a kde ho meješ?
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 1:21 pm    Předmět: Citovat

Tibore, Hadek právě tenzidy nemá, jsou tam nějaký emulgátory a tak, takže malililinko to pění. Já teda taky používám sprcháče, měla jsem i jeho vlasomycí oleje, a byly fajn, akorát že na svoje jemňuchy potřebuju přece jenom něco víc na objem (jako ne že by po těch olejích ty vlasy byly vyloženě zplihlý, ale holt lávovka to není, no, proto je používám jenom jednou za čas.
Vím, že u lidskejch vlasovejch olejů má Hadek i vzorečky, ale na druhou stranu ty spešl psí jsou vyráběný právě tak, aby to jednak bylo protibleší a protiparazití, jednak aby to zvířatům nesmrdělo. Nicméně zase ty lidský nemají nějakou superpronikavou vůni, zvlášť když se naředěj, tak by to třeba prošlo. Jinak pokud se pamatuju, tak někde na tý aromafauně bylo i návodný video, jak tím psa vydrbat (tam jsem zjistila, že si svoje vlastní vlasy meju blbě - málo ředím). Nevýhoda asi bude, že to bude přece jenom trvat dýl než s normálním pěnicím šamponem, ale zas to třeba bude menší drámo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 6:22 pm    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
a kde ho meješ?


Na dvoře, mám tam pidi plastovou modrou vanu, do které nanosím vodu, naplním si dva velké kýble, konvu na zalévání, naředím šampon(mám s aloe vera pro citlivou psí pokožku) rozkážu capartovi stát a drhnu ho a polévám vodou a tak furt dokola, nakonec ho spláchnu takovou studeno-vlažnou, ať se osvěží, vyždímu mu zadek a břicho a o ostatní se postará pohyb a sluníčko. Cool
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 9:06 am    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
tiborMel napsal:
a kde ho meješ?


Na dvoře, mám tam pidi plastovou modrou vanu, do které nanosím vodu, naplním si dva velké kýble, konvu na zalévání, naředím šampon(mám s aloe vera pro citlivou psí pokožku) rozkážu capartovi stát a drhnu ho a polévám vodou a tak furt dokola, nakonec ho spláchnu takovou studeno-vlažnou, ať se osvěží, vyždímu mu zadek a břicho a o ostatní se postará pohyb a sluníčko. Cool


A ked mu rozkazes aby stal, ostane ? tak to klobuk dole ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 4:18 pm    Předmět: Citovat

Eiddwen napsal:
A ked mu rozkazes aby stal, ostane ? tak to klobuk dole ! Smile


Ano, zůstane na místě. Wink Jak jsem si ho vycvičila, takového ho mám. Laughing Je to fajn pocit, že se s ním můžu jít projít třeba i do lesa na volno a on mi nikam neodběhne za zvěří, protože ví, že to nesmí.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: pá únor 25, 2011 6:00 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Eiddwen napsal:
A ked mu rozkazes aby stal, ostane ? tak to klobuk dole ! Smile


Ano, zůstane na místě. Wink Jak jsem si ho vycvičila, takového ho mám. Laughing Je to fajn pocit, že se s ním můžu jít projít třeba i do lesa na volno a on mi nikam neodběhne za zvěří, protože ví, že to nesmí.



tiez mam takeho psika a je to na nezaplatenie Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 10:01 am    Předmět: Citovat

tanka777 napsal:
wolfishness napsal:
Eiddwen napsal:
A ked mu rozkazes aby stal, ostane ? tak to klobuk dole ! Smile


Ano, zůstane na místě. Wink Jak jsem si ho vycvičila, takového ho mám. Laughing Je to fajn pocit, že se s ním můžu jít projít třeba i do lesa na volno a on mi nikam neodběhne za zvěří, protože ví, že to nesmí.



tiez mam takeho psika a je to na nezaplatenie Smile



tomu verím Smile ja síce zvieratá nemám, pretože s priateľom momentálne na ne čas nemáme, tak radšej nechceme žiadneho, ale kamoške sme pomáhali umývať jedného Very Happy a teda viac umytí sme boli my a nie pes Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: st květen 23, 2012 2:16 pm    Předmět: Citovat

Tak mi dneska dorazil tenhle http://profikosmetika.cz/index.php?section=eshop&zalozka=v%FDrobky&m=2&kategorie=%8Aampony&pid=11005#x0 , naředila jsem ho v malé lahvičce od nějakého vzorku cca těch 1:5 dílům vody a pěnilo to jak cyp Shocked Vlasy při splachování vrzaly jak šílené a na dotyk byly hustější, ale to jsem si mohla namlouvat. Teď je mám už hoďku zavrtané v ručníku a asi ještě půlhoďky až hoďku mít budu, tak pak po uschnutí napíšu dojmy. Jo, a voní pěkně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulinecek
161-320
161-320


Založen: 14.1.2011
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 6:45 am    Předmět: Citovat

tak jsem narazila na tohle vlákno a začalo mi to trošku vrtat v hlavě a šla sem se podívat jaký máme šampony pro psy Very Happy jaké pak bylo zjištění že jedinej kterej máme doma je sice skvelej že po něm mají hezkou srst ale smrdí jako uzenej sýr a to teda fakt dost a docela i dlouho Very Happy tak příště k nim budu čichat at ho můžu použít i já, takhle bych měla pocit jak dybych vylezla ze sýrové udírny Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt květen 24, 2012 7:59 am    Předmět: Citovat

Jé tak ten můj docela voní Smile Ale úplně slabě. Což nevadí Smile Jinak teda vlasy vrzaly jak týrané housle i po uschnutí, byly úplně pevné jako ten den, kdy smývám hennu, což je boží Shocked Šly dobře rozmotat, ale jejich chování během pobytu venku nemůžu posoudit objektivně, jelikož bylo horko jak v peci a do toho fučel vítr jak na Sibiři a to mám vlasy vždycky děsné Laughing šampon má u mě deset bodů z deseti Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.