Šampony pro psy
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7ba53c3232dbc850fc9a8d927eeb50c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 2:41 pm    Předmět: Šampony pro psy Citovat

Zkoušeli jste někdy někdo? Embarassed

My máme doma dva chlupaté samojedy a mamka jim vždycky kupuje hooodně kvalitní a drahou kosmetiku. A máme jakýsi bělící šampon (odstraňuje matné částečky ze chlupů), který úplně neuvěřitelně voní a psi po něm mají tak skvělou srst, že mě hrozně láká to vyzkoušet... Ale bojím se, že mi po tom vypadají všechny vlasy, nebo že se zjemní tak, že se všechny ulámou Very Happy Tak by mě zajímalo, jestli je někdo tak švihlý a napadlo ho si šamponem pro psy umýt vlasy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 4:58 pm    Předmět: Citovat

Laughing nooooo jsem švihlá a napadlo mě to, je to teda cca rok zpátky, vyzkoušeal jsem ho na doporučení jedné mé kámošky Laughing (taky švihlá).
Byla to značka Oh My Dog, byl drahej jako pr..se, ale byla jsem spokojená Embarassed .
Jinak kvalitních šaponů pro psy bych se nebála, psí pokožka je citlivější jak lidská (zatim dle mých zkušeností) , takže by to mělo být v poho Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 5:02 pm    Předmět: Citovat

Už jsem používala i koňský (a mezi námi - nic moc teda), takže psí bych na hlavu klidně plácla Very Happy ale asi jen jako nouzovku nebo experiment, po zkušenostech s koním šamponem bych ten psí asi nechtěla nastálo... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 5:27 pm    Předmět: Citovat

koňský jsem taky chtěla vyzkoušet, ale ještě jsem se k tomu nedostala....je toho nějak moc co bych chtěla vyzkoušet Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:51 pm    Předmět: Citovat

Já mám v koupelně kočičí a když nevím kudy kam, tak ho použiju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Já psí šampon taky zkoušela Laughing . Byl to šampon speciálně pro yorkšíry. A vlasy po něm byly... já nevím, takové nějaké normální...?... Laughing Možná se trošku víc leskly Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 8:11 am    Předmět: Citovat

Hafaní šampon mám v koupelně taky, nějaký bylinkový, on má pesan hodně citlivou kůži, dělaj se mu pořád "lupy", líná a je fakt že po něm má srst nádherně lesklou....ale použít ho na sebe mě zatím opravdu nenapadlo.... Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 8:39 am    Předmět: Citovat

já jsem prase... to přiznávám dobrovolně..

se psem (jorkem) se spolu občas koupeme ve vaně a když mu myju "hlavu" tak si taky tím umyju vlasy.. Laughing

vlasy se po tom jorkšířím s norkovým olejem dobře rozčesávají, ale jsou splihlé.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 3:18 pm    Předmět: Re: Šampony pro psy Citovat

Máme psí šampon pro lesklou srst a zároveň proti parazitům. Dcera si s nimi umývala vlasy, když měla vši a nebylo zrovna nic jiného po ruce. Kvalita vlasů byla stejná jako po jiném šamponu. Vši se zahubit nepodařilo ( to až Difuzil) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 4:03 pm    Předmět: Citovat

Akurát ma to napadlo minulý týždeň keď som bola v zverimexe. Zaujal ma tam kondicionér s jojobovým olejom pre psy Embarassed . Ja by som to vyskúšala. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.