ještě pár slov o Lady Gaga
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hudba a tanec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=9fc469d4b1b26590a96d2f6b48603a93Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Clondyku, to není až tak docela pravda, že by šelmy napadaly člověka, protože ho chtějí sníst jako potravu. Většinou v nás vidí hrozbu, nebo se plácáme jak polochíplí tuleni (z pohledu těch žraloků), takže ochutnají, ale zpravidla zbytek vyplivnou Twisted Evil

Nic to ale nemění na tom, že oblečení z masa je nevkusné, ostatně jako i mnoho jiných výstřelků téhle dámy. Právě proto, že má talent si myslím, že tohle nemá zapotřebí. Je třeba ale zvážit možnost, že je to prostě její styl, je svá a komu se to nelíbí, nemusí na ni koukat. Cool Já jsem viděla pár věcí, abych si udělala názor a není to můj šálek čaje, ale věřím, že jiným se určitě líbí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

No její hudbu mám ráda, ty klipy některý nemusím. A u těch šatů jsem si myslela celou dobu, že je to nějaký latex nebo tak.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:40 pm    Předmět: Citovat

niekde som citala ze tie saty z masa mali byt reakcia na to, ze ludia maso jedia a co vsetko robia so zvieratami skarede. podla mna je pokrytectvo odsudit masove saty, ale pokojne maso jest, nosit kozenne odevy a tak podobne.
co as tyka spevacky, neni to moj styl. bohuzial na diskotekach sa jej napocuvam dost ,ale pod parou mi to je aj dost jedno uz Laughing .
jej hlas sa mi nevidi nejaky extra, ale mozno aj preto, ze ma jej hudba neoslovila. kazdopadne sa z nej stala ikona, to ano, a klip ku pesnicke alejandro sa mi paci. pesnicka uz nie.
a s tym stylom provokativnym, ved ajpreto je o nej stale pocut, nie? a ktovie, ci to neni len praca tych producentov, ci stajlistov ci jak sa to vola
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 11:38 pm    Předmět: Citovat

K její hudbě: Ze začátku mě vůbec nebrala, přišla mi jako ke kolotoči, nebo jako Italské hity linoucí se ze stánku s občerstvením v zimních Dolomitech. Ale po důkladnějším poslechu textů a shlédnutí několika klipů jsem musela připustit, že to má dohromady dobrý efekt. Myslím, že stylizace do primitivních letních hitů je vychytaná nadsázka.

K oblékání: U Lady Gaga není oblečení způsob jak se zahřát, udělat atraktivní, vyjádřit denní náladu, a nejsou to ani módní extravagantní výstřelky. Jsou to výtvarné kreace dávající smysl v kombinaci s jejími písněmi a v dalších kontextech.

K masovým šatům: Považuju to za moc pěknou akci. Lady Gaga se tím u mě zařadila mezi schopné kontextuální umělce, kteří umějí vyvolat v lidech emoce, rozpor, diskusi. Možnosti výkladu jsou nejrůznější, provokace k myšlenkám intenzivní. Ale nejvíc mi v nich stejně připomněla mého milovaného Masového kašpárka divadla Sklep:

http://www.youtube.com/watch?v=EHKAy_E3qdg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 5:22 am    Předmět: Citovat

kdo to je ? Confused neznám ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 8:21 am    Předmět: Citovat

Hm.. žeby si někdo vzpomněl na "řeznický obal" desky Beatles a dotáhl nápad k dokonalosti?? Laughing

To je fakt ujetý..
Jinak já tuhle slečnu nesleduju, její dvě písničky co znám se mi ale docela líbí, navzdory omílání v rádiích.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Defi
81-160
81-160


Založen: 19.1.2010
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 2:19 pm    Předmět: Citovat

teda to bych do Beatles nikdy neřekla:D...
Já paradoxně,ač mám ráda extravaganci,tak zrovna styl Lady Gaga se mi nelíbí,respektive mě spíš ničím neoslnil...zato ji oceňuji jako člověka,který dokázal po dlouhé době pořádně rozvířit klidné hladiny showbyznysu,uměla se v pravý čas objevit a zaujmout:)...není divu,že ji má rád i Marylin Manson,přitom je hudebně úplně někde jinde:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mariia
0-7
0-7


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st říjen 06, 2010 3:29 pm    Předmět: Citovat

blondýnka Gaga a brunet Manson... mmmm..to by byl docela krásný a vynikající pár))
a co se týká její účesů?v časopisech často ji vídím s mašli ze svých vlasů. a to vypadá rozmile)
http://www.facebook.com/album.php?aid=316451&id=411568869971 Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
privateer
81-160
81-160


Založen: 13.5.2008
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Koukám že sou tady poněkud konzervativnější jedinci-to bych tady na tomhle serveru neočekával.neříkám že ji zbožňuju,ale rozhodně je to lepší než to co se běžně na hudební scéně vyskytuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: ne listopad 28, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

nemyslím, že tohle je o konzervách.. spíš prostě a jednodušše o jiném hudebním vkusu.. ať se obléká třeba peří, já poslouchám něco jiného..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.