Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92e33384a769f6ca3edb041863d86983Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Verulda
0-7
0-7


Založen: 22.11.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 11:41 am    Předmět: Mytí, odličování pleti Citovat

Ahoj,

chtěla bych se zeptat čím si večer myjete nebo odličujete obličej? Já makeup používám pouze občas. Stačí mi pudr. Vžycky mám ale po mytí strašně podrážděný vysušený obličej. Už jsem vyzkoušela spoustu přípravků a nevím si rady. Už z toho začínám být zoufalá.

Moc díky za každou odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 11:52 am    Předmět: Re: Mytí, odličování pleti Citovat

Verulda napsal:
Ahoj,

chtěla bych se zeptat čím si večer myjete nebo odličujete obličej? Já makeup používám pouze občas. Stačí mi pudr. Vžycky mám ale po mytí strašně podrážděný vysušený obličej. Už jsem vyzkoušela spoustu přípravků a nevím si rady. Už z toho začínám být zoufalá.

Moc díky za každou odpověď.


Ahojky,pokud máš po mytí hodně suchy obličej tak zkus červený garnier je to regenerační péče na velmi suchou pleť..nejenže hezky voní ale i na pleť je moc příjemný..nevím jestli si ho už zkoušela,akejestli ne tak ho zkus je faj je ho hodně a nestojí moc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 11:54 am    Předmět: Re: Mytí, odličování pleti Citovat

Verulda napsal:
Ahoj,

chtěla bych se zeptat čím si večer myjete nebo odličujete obličej? Já makeup používám pouze občas. Stačí mi pudr. Vžycky mám ale po mytí strašně podrážděný vysušený obličej. Už jsem vyzkoušela spoustu přípravků a nevím si rady. Už z toho začínám být zoufalá.

Moc díky za každou odpověď.

Mě osobně na odlíčeni a zároveň i vyčištění pleti vyhovuje nejvíc taková pěna od johnsna. Je v růžový flaštičce s pumpičkou. Odlíčí výborně a moje suchá, citlivá pleť je po něm úplně supr. a když nejsem namalovaná, tak používám čistící roládku z Lushe.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt říjen 07, 2010 12:20 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem mívala vysušený obličej s červenými fleky. Teď používám na odličování dvoufázový Garnier nebo micelárku Sensibio od Biodermy, umývám čistící roládkou Angels on bare Skin od Lushe, červeným mycím krémem s hojícími účinky od Alverde, asi třikrát týdně použiju peeling s perlami od Alverde, měla jsem i ten meruňkový a taky byl supr. Jako krém mám Légére z řady Hydrabio od Biodermy, na noc používám Sérum Hydrabio. Před menses, když mám pleť citlivější a náchylnější k akné čistím mimo to i micelárkou Sébium H2O od Biodermy, mažu Sensibio DS+anti-récidive krémem. To je tak to nejdůležitější. Pleť je spokojená a já taky. Něco z toho vyzkoušej. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:16 pm    Předmět: Citovat

Čistím olivovým olejem Wink na namočený tamponek kápnu a odlíčím. Oleje jsou fajn, že je použiješ na odlíčení, do vlasů, na tělo, na jídlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:23 pm    Předmět: Citovat

Já toho "mejkapu" na sebe taky moc neplácám, ale večer použiju čistící pleťovou vodu a pak ještě umyju teplou vodou a mýdlem a namažu krémem.. Je zas fakt, že nemám citlivou pokožku, tak nevím, co bych ti poradila...
Ale dřív jsem jedno období měla sušší pleť a kosmetička mi doporučila krém na suchou pleť od nivey Smile a byl fakt dobrej Smile tak třeba...
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 4:24 pm    Předmět: Citovat

Já nedám dopustit na odličující olejíčky od Saloos. Přijde mi, že je v nich docela výběr (i pak pro další péči), a je to jedna z mála věcí, co mi sednou i na moji hypercitlivou kůži...
Docela jsem se bála, že mi zmastí pleť až moc, ale ne, je po nich úplně miminkovská, tak akorát hydratovaná, čistá... Můžu vřele doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:31 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Já nedám dopustit na odličující olejíčky od Saloos. Přijde mi, že je v nich docela výběr (i pak pro další péči), a je to jedna z mála věcí, co mi sednou i na moji hypercitlivou kůži...
Docela jsem se bála, že mi zmastí pleť až moc, ale ne, je po nich úplně miminkovská, tak akorát hydratovaná, čistá... Můžu vřele doporučit.


Já měla asi jen dvoje a celkem ušly, ale asi jsem čekala, že mi víc pomůžou s pletí, ted je spíš taková smíšená.

Ale momentálně ted zažívá moje plet šoky, zkouším se zbavit bolavých pupínků, nikomu nepřeju a ani mě vidět odlíčenou Laughing

Asi se shodneme, že je to individuální, takže za zkoušku nic nedáš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Majdal_e_e_nka napsal:
Já toho "mejkapu" na sebe taky moc neplácám, ale večer použiju čistící pleťovou vodu a pak ještě umyju teplou vodou a mýdlem a namažu krémem.. Je zas fakt, že nemám citlivou pokožku, tak nevím, co bych ti poradila...
Ale dřív jsem jedno období měla sušší pleť a kosmetička mi doporučila krém na suchou pleť od nivey Smile a byl fakt dobrej Smile tak třeba...


Ale obličej čistím jablečným octem, ředěným, někomu to může smrdět a taky vysušovat, ale už se mi po tom nemastí obličej a můžu chodit i bez pudru Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:44 pm    Předmět: Citovat

Já odličuju mycím gelem nebo pěnou, podle toho co zrovna mám Smile
Dlouho jsem používala alverde gel s mořskou řasou, ten byl fajn, ale vysušuje, pak pěnu z rossmanna jejich značku ale přestali ji vyrábět. Pak takový modrý gel, opět z rossmanna to jejich, ale vysušoval, teď mám mycí krém od alverde s měsíčkem - není špatný ale chce to použít ho víc..no a nejlepší na odličování ve sprše byl rakytníkový sprcháč od Weledy Embarassed

Jo a vlastně jsem jednu dobu ještě používala mycí gel od lavery z měsíčkové řady, ten byl taky dobrý, jen jsem ho rychle vyplácala, moc totiž nepěnil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.