Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7cd9cc862d7a6dafbeb7b445c9e4310fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 6:23 pm    Předmět: Citovat

Já se moc nemaluju, jen na nějaké příležitosti a potom odličuju oči i pleť nějakým olejem co mám zrovna doma, mám vyzkoušený kokosák, mandlový, jojobový a meruňkový, všechny super Smile A na moji aknózní a mastnou pleť jsem objevila něco božího! Místo mycího gelu, pěny atd. používám kokosák (opláchnu obličej vodou, promasíruju kokosákem, opláchnu a utřu ručníkem). Pro mou pleť je to nejlepší, dobře to odstraňuje make-up, krásně to hojí akné a tím, že se pokožka nevysušuje, tak se mi méně mastí, můžu jedině doporučit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po duben 08, 2013 9:29 pm    Předmět: Citovat

zyrriel napsal:
Nemáte tip na olej, ktorý je na mastnejšiu pleť vhodnejší? Viem, že tea tree je na to vhodný, ale neviem o tom, že by sa dal zohnať čistý za dobrú cenu.. Či je dobré kúpiť si to drobné 10 ml balenie a zmiešať to s iným olejom, aj tým olivovým? Rozmýšľala som aj nad odličovacími olejmi od Salosu, ale tie obsahujú aj PEG a to si nemienim dávať dobrovoľne na tvár, ešte k tomu, keď je to označené za prírodnú kozmetiku..


Zkus kokosový olej, není tak hutný jako olivový a odličuje skvěle. Můžeš do něj přidat i pár kapek toho tea tree oleje.

Sama čistím pleť už jen kokosákem. Zatím jsem nenašla nic lepšího. Make-up sice běžně nepoužívám, ale občas jsem ho použila a vím, že kokosák si s ním poradí skoro lépe, než kdejaké odličovací mléko. Navíc je absolutně nedráždivý.
Postupuji tak, že si ho rozmažu na suchý obličej. Navlhčím odličovací tamponek a olej z obličeje setřu. Nakonec opláchnu vodou. Někdy dočistím micelární vodou, ale většinou to ani není potřeba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Emanuela
21-40
21-40


Založen: 27.3.2013
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: út duben 09, 2013 11:39 am    Předmět: Odličování Citovat

Tak musím podpořit ostatní. Sama jsem se musela jednou ze zoufalství, kdy mi došel odličovací přípravek šílené ceny, odlíčit olivovým olejem. Já ho teda smíchala s trochou vody a pak nanášela na tamponek a smyla jsem krásně veškerý make-up. Kokosák jsem tedy nezkoušela, ale někdy vyzkouším Vaše rady. Jinak jsem si koupila od i+m čistící mléko, má certifikát BDIH, zatím dobré. Co se týká oleje na mastnou či smíšenou pleť mohu doporučit hroznový. Mám smíšenou pleť a jsem " už v letech" a ráno jej používám. I make-up na něm hezky drží. Smile Používám od Saloos normální hroznový rostlinný olej. Nevěřím těm "obličejovým, tělovým" a pod. Vždycky už do nich je něco přidáno navíc atd.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne květen 05, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

Přešla jsem na odličovací přípravky od ruské značky Natura Siberica a musím hned po pár použitích říct, že je to asi to nejlepší, co jsem kdy vyzkoušela. Zejména si chválím hydratační pěnu na odličování očí - je to skoro poprvé, co mi něco smylo všechen make-up, a přitom mě z toho oči nepálily a nebyly podrážděné... Wink
Složení by mělo být z 99,5% přírodní, takže s touhle značkou si asi budu nadlouho tykat. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 8:11 am    Předmět: Citovat

A po odlíčení těmi oleji použijete tonikum, vy, co máte taky mastnější pleť?

(já když večer odlíčim olejem a přetřu pleťovou vodou, ráno jsem docela mastná. Napadlo mě, jestli to dočištění pleť. vodou už kůži moc neodmastí)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zyrriel
161-320
161-320


Založen: 5.6.2009
Příspěvky: 212

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 2:48 pm    Předmět: Citovat

Harik napsal:
A po odlíčení těmi oleji použijete tonikum, vy, co máte taky mastnější pleť?

(já když večer odlíčim olejem a přetřu pleťovou vodou, ráno jsem docela mastná. Napadlo mě, jestli to dočištění pleť. vodou už kůži moc neodmastí)


Ja osobne pleťovú vodu už potom nepoužívam, zdá sa mi to také kontraproduktívne, lebo ten zostávajúci olej tam vnímam ako krém, ale to je len môj názor. Dnes som skúsila ráno si vyčistiť tvár olejom (na vlhkú vatičku trochu kokosového), nič viac, prešlo viac ako osem hodín a pleť mám ovela menej mastnú, ako keď som si ju umývala bežne. A teda musím podotknúť, že som si ani nedala púder (inokedy si dávam a aj tak mám za pár hodín lesklý ksicht), takže ak si trebars neskúšala ešte čistiť výlučne olejom, určite to skús..
Možno tá pleťová voda tú pleť ešte trochu vysuší (primárne je tuším určená ako "podklad" alebo predkrok ku krému), tak ten olej pleť nehydratuje v takej miere a tým pádom sa mastí.. Ale podotýkam, že som 100 % laik Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jája_
321-600
321-600


Založen: 16.2.2012
Příspěvky: 356

PříspěvekZaslal: po květen 06, 2013 3:04 pm    Předmět: Citovat

Já pleťovou vodu nepoužívám už pár let, vůbec mi žádná nevyhovuje, ani opěvovaný Jarischův roztok a vadí mi nanášení vatovými tamponky, přijde mi, že ze všech mi zůstávají chloupky na tváři Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 10:41 am    Předmět: Citovat

Dnes jsem byla v Rossmannu a nikde jsem nemohla najít Corine de Farme a prodavaček se mi ptát nechtělo. Nevíte, jestli se dá ještě sehnat? A nebo prostě jen měnili regály a já jsem ji přehlédla?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: so srpen 17, 2013 8:11 pm    Předmět: Citovat

Máte něco opravdu osvědčeného na odličování gelových očních linek + aby to nedráždilo oční okolí ? Tak nějak nic mi to pořádně neodlíčí, vždy mi u řas trochu zůstane. Jedině, když to 30 min dřu, tak je to jakštakš odlíčený, ale zas (po takový době) mam podrážděné oči. Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 10:07 pm    Předmět: Citovat

alverde dvojfázový.. všetko odlíči a neštípe. ja si iný nekupujem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.