Práce z domu - přes internet apod.
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7a06e4fb911b9ac1cd00c62a0061bc3aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kokorunka
21-40
21-40


Založen: 3.2.2010
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:58 am    Předmět: Práce z domu - přes internet apod. Citovat

Ahoj, máte někdo zkušenosti s prací přes internet a podobnými přivýdělky z domu? Na internetu se dá najít dost nabídek, chtěla bych si přivydělat nějakou korunu, ale moc k tomu nemám důvěru. Zkoušeli jste někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 3:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já pracuju z domova - překládám. Ale k téhle práci jsem se dostala tak nějak oklikou. O nabídkách z inzerátů si myslím, že jsou podvod. Buď bude někdo chtít, abys poslala registrační poplatek a pak registrovala za poplatek další lidi nebo někdo potřebuje zvýšit návštěvnost stránek, tak napíše, že nabízí práci z domova a všichni se tam samozřejmě podívají on má pak peníze z reklam co tam jsou. Cool
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 4:21 pm    Předmět: Re: Práce z domu - přes internet apod. Citovat

kokorunka napsal:
Ahoj, máte někdo zkušenosti s prací přes internet a podobnými přivýdělky z domu? Na internetu se dá najít dost nabídek, chtěla bych si přivydělat nějakou korunu, ale moc k tomu nemám důvěru. Zkoušeli jste někdo?


co takhle nějaké doučování?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 3:48 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam to dát, jestli to je spam, tak se předem omlouvám...

Nenašel by se někdo šikovný, kdo by mi vytvořil podle grafického návrhu jednu úplně jednoduchou stránku a pomohl umístit na web?
Šlo by o firemní prezentaci obsahující všehovšudy pozadí, krátký text, 2 - 3 fotky, logo a kontakt, toť vše, žádné odkazy, práce na pár hodin- podle mého kamaráda, pro kterého je tohle dělat pod jeho úroveň.
Cena dohodou, ideální jako přivýdělek pro někoho, kdo se třeba o prázdninách doma nudí a nemá jinou práci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
derpina
161-320
161-320


Založen: 24.11.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 5:26 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Nevím, kam to dát, jestli to je spam, tak se předem omlouvám...

Nenašel by se někdo šikovný, kdo by mi vytvořil podle grafického návrhu jednu úplně jednoduchou stránku a pomohl umístit na web?
Šlo by o firemní prezentaci obsahující všehovšudy pozadí, krátký text, 2 - 3 fotky, logo a kontakt, toť vše, žádné odkazy, práce na pár hodin- podle mého kamaráda, pro kterého je tohle dělat pod jeho úroveň.
Cena dohodou, ideální jako přivýdělek pro někoho, kdo se třeba o prázdninách doma nudí a nemá jinou práci Wink


Poslala by si mi na mail graf. navrh, pripadne nejake detaily? (adresu poslem obratom cez SZ). Ak to nebude nieco zlozite, na co by som nemala cas, tak ti s tym mozem pomoct Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 6:11 pm    Předmět: Citovat

Též bych mohla. Příklady mojí práce: www.dvazazenitem.cz a www.sbernesurovosti.cz Čas mám teď o víkendu, případně v pondělí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 6:31 pm    Předmět: Citovat

Díky, díky, zatím jsem domluvena s derpinou, kdyby nakonec nemohla, ozvu se Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jahoodka
161-320
161-320


Založen: 5.1.2008
Příspěvky: 177

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2012 10:43 pm    Předmět: Citovat

Co se týká práce přes internet, myslím, že se najít dá, ale chce to hledat a prověřovat, aby člověk nenaletěl... já měla asi rok velmi fajn práci, psala jsem články pri jednu malou firmu, která dělala webové stránky pro doktory, psala jsem si kdy chtěla a taky to bylo dobře placené... Kamarádka zase vkládala nějaké zboží do e-shopu a taky byla spokojená Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 6:16 pm    Předmět: Citovat

Já plním a překládám e-shop, dělám linkbuilding a píšu PR články. Ale moc peněz z toho zatím není, takže kdyby měl někdo nějaké tipy tak sem s nimi.
Home office mi naprosto vyhovuje, protože mezi lidma jsem bezradná. fakt bych potřebovala práci, která je plně z domu a s ostatníma komunikovat po mailu nebo občas telefonem, jenže to není tak lehké, najít si takovou práci a hlavně aby to člověka uživilo. Problém je s tím, že já fakt komunikovat s lidma neumím a děsí mě představa sedět každý den v kanclu (a ještě k tomu případě s lidma, který mě budou nesnášet), dodržovat nějaký "dress code" apod. Teďka jsem pro známého zkoušela obejít pár obchodů a restaurací, jestli se nechtějí zaregistrovat na něčem podobném jako je Lokola...no, obešla jsem 4 a pak jsem to vzdala a byla jsem vynervovaná ještě celý den Embarassed Fakt nesplňuju ani jednu podmínku, které jsou dnes ale snad v každém inzerátu-ostré lokty, vykecat lidem díru do hlavy, být průbojný atd. Confused
Přítel by mě chtěl naučit alespoň nějaké základy programování (to dělá z domu on), ale to je pro mě změť podivných závorek a dalších nesrozumitelných znaků Embarassed Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke


Naposledy upravil Wilwarin dne pá srpen 24, 2012 7:06 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2012 6:55 pm    Předmět: Citovat

Wilwarin, chápu, že obcházet lidi a něco jim nabízet ti nevyhovovalo. Pro mě by to taky nebylo. Ale třeba by se ti líbila práce v nějaké menší firmě (která si tudíš nepotrpí na dress code) a s klienty bys přicházela do styku jen s těmi, kteří tam přijdou. Prostě místo abys ty někoho obcházela, tak lidi budou chodit k vám a ty jim můžeš pomoct, poradit nebo prostě něco (záleží co by to bylo za firmu). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.