Ionizačná kefa na vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=06a794c24cda2026b88081b17b77f95eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 9:23 pm    Předmět: Ionizačná kefa na vlasy Citovat

Nazdárek, počul som v telke konkrétne na jednotke v dámskom magazíne o tejto kefe na vlasy a vraveli že je to dobre na uhladenie tých krátkych lietajúcich vlasov čo mám hore na hlave, ako keby ma elektrika kopla Very Happy počul už niekto o tom alebo má to už niekto vyskúšané? Diky moc všetkým Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 7:45 pm    Předmět: Citovat

Koupila si to kolegyně loni k vánocům a hned v lednu se toho zbavovavala na Aukru, vůbec to nefungovalo, měl jsem to 14 dní půjčené a krom toho, že to trhalo vlasy to nic nedělalo. Takže, já radím nekupovat, ale třeba ionizační fén doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Já s ním mám naopak docela dobré zkušenosti. Vlasy lítají pořád, ale nesrovnatelně méně než u všech předchozích hřebenů, co jsem měla. Přijde mi, že se za tu dobu i docela vylepšily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Luky
161-320
161-320


Založen: 5.8.2009
Příspěvky: 205

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

z.pepa: fúha tak to nič moc teda keď vravíš že trhá Confused A Ionizačný fén? to som ešte ani nepočul o takom Very Happy Ako to funguje? Very Happy

astrid: tak to už znie lepšie, myslíš že to zaberá zasa na každého inak? či? A je fajn že už Ti menej potom lietajú, paráda Smile a aj vlasy sa vylepšili? hmmm fííjha tak to znie lákavo ale tak teraz neviem keď dakomu to je dobre a dakomu ne Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

No, byl jsem velmi skeptický i k fénu, ale dostal jsem jej k vánocům a po použití jsou ty vlasy takové pružné, ne vysušené, ale suché jsou. Špatně se to vysvětluje Wink ale každopádně účes mi díky tomu drží dýl a vlasy nekrepovatí.
Jak to funguje ti neřeknu, ale má to ty ionty foukat, ale nerozumím fyzice ani za mák, takže fakt netuším jak to vlastně funguje.
Ohledně toho hřebenu to bude asi jako se vším, někomu vyhovuje, někomu ne, prostě se to musí zkusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá listopad 12, 2010 9:55 pm    Předmět: Citovat

Luky: Nerada bych Ti špatně poradila, ale přijde mi, že by mohl být vhodný pro všechny typy vlasů - snad vyjma kudrlin. Vlastně se podle mě příliš neliší od normálních hřebenů - akorát ty vlasy jsou míň zelektrizované...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
amanita
21-40
21-40


Založen: 15.2.2010
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2013 9:20 pm    Předmět: Citovat

ahoj
mam ten kartac 3 roky...pouzivam ho snad denne,ale napred rozcesu vlasy kartacem na rozcesavani,ktery ma velmi ohebne stetiny-prirodni...potom drevenym hrebenem a nakonec iontovym kartacem.
Kdyz se dnes divam na fotky,co mam v galerce,tak mam ted vlasy az do pasu.
Musim dat nove foto....
Ale to ze mam vlasy celkem vporadku,vzhledem k delce si myslim,ze je hlavne v samponech,kondicionerech,olejickach a hlavne vode,ktera neobsahuje temer zadne mineraly(kterou mame doma) + taky vitaminy urcene pro vlasy...opatrne rozcesavat + ten iontak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zajuška
8-20
8-20


Založen: 23.10.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2014 9:42 am    Předmět: Citovat

má ešte niekto skúsenosti s ionizačnou kefou? niekto tvrdi,ze aj uhladzuje ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.