Herbavera
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=4158fb4d919d44ca0f665fe74a8bb661Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 10:41 am    Předmět: Herbavera Citovat

Mám doma několik let starý pětibylinný šampon fy Herbavera, právě proto že je prošlý, tak v něm umývám kosmetické štětce.
Teď jsem viděla v Hrušce, že se stále vyrábí a navíc v několika druzích. Podle složení (Aqua, SLS, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-7-Glyceryl Cocoate, Lauroyl, PG-trimonium Chloride, Sodium Chloride, Urtica Dioica, Betula Pendula, Salvia Officinalis, Calendula Officinalis, Chamomilla Recutita, Panthenol, Parfum, Citric Acid, Cl 15985, 2-bromo-2nitropropane-1,3 diol) to obsahuje docela dost výtažků z bylinek, teda vedle chemických sloučenin. Dochází mi březovák, tak o jednom z těch šamponů před a po hennění přemýšlím-co na ně říkáte?? Nemáte někdo zkušenost?

www.herbavera.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sixteen
321-600
321-600


Založen: 14.10.2008
Příspěvky: 379

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 10:54 am    Předmět: Citovat

Mám sedmibylinný a kopřivový. Kopřivák je jeden z nejlepších šamponů. Prostě mi sedí..a to mám doma všelico, většinou přírodní prostředky. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 3:14 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem náhodou zavítala do Jednoty - autu prošla technická, takže jsme nemohli jet na nákup do města. Měli tam vitaminový pro sílu a regeneraci, či tak nějak, a konopný pro suché a lámavé vlasy. Nedalo mi to a koupila jsem si konopný. Vůně nic moc (spíš smrad), ale je čirý a má strašně krásný obal. Laughing Docela dost si od něj slibuju, takže se nemůžu dočkat, až si budu zase mýt vlasy. Very Happy
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:21 pm    Předmět: Citovat

Tak dneska jsem neodolala a vyzkoušela ho. Zatím mám vlasy mokré, ale už teď vypadají vážně dobře. Jsem moc příjemně překvapená. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 8:06 pm    Předmět: Citovat

Jdu sem vychválit skvělý šampon Smile
Viděla jsem ho náhodou v jednotě na nákupu mezi všema těma kopřivákama dvacet korun za litr, které obsahujou jen pěnidlo a barviva, ale stejně jsem ho vytáhla a byla docela překvapená, jak hezké má složení.
Je v něm extrakt z konopí, měsíček, lopuch, aloe, kopřiva, šalvěj a hromada dalšího bejlí.
Nejsou v něm ani silikony, ani parabeny.
Za 40,- korun skvělý šampon. Navíc český. Není to takový ten typický mýdlovitý dryják, na které jsme u těch obyčejnějších "kopřiváků" zvyklí, myje docela jemně a nejsou po něm ty hnusné tvrdé chemlonovité vlasy jak po těch nekvalitních.
Dost mě překvapil, jak je příjemný Smile

Jinak láhev je spíš menší, je to 400 ml (nevypadá na to) . Mají ještě šampon s chmelem proti lupům, má sice dost divokou modrou barvu, ale složení má taky pěkné, je v něm i meduňka. V budoucnu ho určitě zkusím taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: čt březen 03, 2011 9:15 pm    Předmět: Citovat

Musím souhlasit - tento šampon je skvělý, vlasy jsou po něm krásné, pevnější, lesklé, prostě paráda. A na něj ještě hážu nějaký kondicioner nebo masku pro snadné rozčesávání Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlaskomilka
8-20
8-20


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: pá březen 04, 2011 11:43 am    Předmět: Citovat

Tyhle šampony jsou dobré.. měla jsem teda zatím jenom jeden a jenom párkrát ale je fakt že za tu cenu a navíc je fakt dobrý.. a to složení fakt není taky špatný .. akorát v tom obchodě kde ho měli už jsem ho tentokrát neviděla tak doufám že ho dodají .. ale do té doby ještě musím vypotřebovat aspoň jeden z těch co zatím používám .. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 12:13 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se dneska (možná zbláznila) a koupila si v hrušce kopřivový šampon od Herbavery na suché vlasy. Tak jsem zvědavá. Dost se ale bojím, že bude vysušovat. Nemáte někdo zkušenost? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 12:37 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Tak jsem se dneska (možná zbláznila) a koupila si v hrušce kopřivový šampon od Herbavery na suché vlasy. Tak jsem zvědavá. Dost se ale bojím, že bude vysušovat. Nemáte někdo zkušenost? Smile



Možná zbláznila a proč? Lepší, než kdyby ti nevyhovoval šampon desetkrát dražší, ne? Tohle je jen pořád šampon za 40 Kč.

Mám konopnej, vlasy po něm krásný a i druhý den jsou moc hezký. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:55 am    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
J Mají ještě šampon s chmelem proti lupům, má sice dost divokou modrou barvu, ale složení má taky pěkné, je v něm i meduňka. V budoucnu ho určitě zkusím taky.


Kromě toho konopného a chmelového mají ještě pětibylinný, sedmibylinný, kopřivový,březový, žloutkový, vitaminový, a s aloe vera. A ještě jeden regenerační kondicioner.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.