Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=76d0030b760bcadaea3dc0fe37d524b4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2012 7:28 am    Předmět: Citovat

včera jsem otestovala konopný zázrak a jsem ouplně hotová, vlasy paráda Surprised
kýbl jak blázen za 91,- v jednotě, tak jsem ještě popadla balzám za 41,- a večer si to vesele plácala na hlavu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2012 2:49 pm    Předmět: Citovat

Konopny zazrak myslis tu konopnou kuru na objem? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwule
41-80
41-80


Založen: 2.6.2012
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: so říjen 13, 2012 3:35 pm    Předmět: Citovat

Ahojte...nevíte kde se dá koupit herbavera v Děčíně,České Lípě a okolí?Moc prosím...nechce se mi to objednávat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: po březen 04, 2013 4:07 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se nechala touto diskusí zlákat a cestou od doktora jsem se dnes zastavila v Jednotě/Coopu Very Happy v koupelně mám tedy zas o dvě lahvičky víc - žloutkový a konopný šampon (tedy místo konopného jsem původně chtěla kopřivový, ale jaksi tam měli jen tyto dva :-/ ) těšila jsem se na tu konopnou masku, ale neměli ji (nebo jsem jenom slepá)... škoda, no. Každopádně se moc těším na zítřejší ranní mytí vlasů, jen nevím, který z těch dvou šamponů vyzkoušet jako první Very Happy

Mám otázku: máte zkušenosti s dalšími výrobky Herbavera? já tedy docela pravidelně v Rossmannovi kupuju konopný balzám na rty, ale jinak jsem nic jiného do teď nezkoušela.

A ještě druhá otázka: Jelikož právě pro ten konopný lůj chodím spešl do Rossmanna, dalo by se čekat, že tam budou i další produkty od této značky... Nemýlím se? Nikdy jsem se tam po Herbaveře (Laughing ) nekoukala, ale teď by mě to docela zajímalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 1:01 pm    Předmět: Citovat

Tak asi po měsíci používání Sedmibylinného šamponu se mi začaly dělat lupy:( a to jsem je nikdy neměla! Někde jsem četla, že je do nich možné přidat olej, že by to pak nemělo tak vysušovat. Zkoušeli jste někdo? Byla jsem s šamponem spokojená a tak se mi ho vůbec nechce měnit:(
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 2:36 pm    Předmět: Citovat

vercaskockama napsal:
Tak jsem se nechala touto diskusí zlákat a cestou od doktora jsem se dnes zastavila v Jednotě/Coopu Very Happy v koupelně mám tedy zas o dvě lahvičky víc - žloutkový a konopný šampon (tedy místo konopného jsem původně chtěla kopřivový, ale jaksi tam měli jen tyto dva :-/ ) těšila jsem se na tu konopnou masku, ale neměli ji (nebo jsem jenom slepá)... škoda, no. Každopádně se moc těším na zítřejší ranní mytí vlasů, jen nevím, který z těch dvou šamponů vyzkoušet jako první Very Happy

Mám otázku: máte zkušenosti s dalšími výrobky Herbavera? já tedy docela pravidelně v Rossmannovi kupuju konopný balzám na rty, ale jinak jsem nic jiného do teď nezkoušela.

A ještě druhá otázka: Jelikož právě pro ten konopný lůj chodím spešl do Rossmanna, dalo by se čekat, že tam budou i další produkty od této značky... Nemýlím se? Nikdy jsem se tam po Herbaveře (Laughing ) nekoukala, ale teď by mě to docela zajímalo.


Vim jen ze tam maji kremy na ruce (osobne mam konopny, Q10 - vyborny na moje suche) a s vcelim medem myslim. Akorat je v Rosmannu nekupuju, jelikoz jsou minimalne o 10Kc drazsi nez normalne (teda ne ze by to udelalo diru v penezence, ale proc davat vic za to samy, ze?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 2:37 pm    Předmět: Citovat

janucha napsal:
Tak asi po měsíci používání Sedmibylinného šamponu se mi začaly dělat lupy:( a to jsem je nikdy neměla! Někde jsem četla, že je do nich možné přidat olej, že by to pak nemělo tak vysušovat. Zkoušeli jste někdo? Byla jsem s šamponem spokojená a tak se mi ho vůbec nechce měnit:(


Zkus ho jen na chvili prostridat, normalne to pomaha, obcas mi taky vlasy zlobi kdyz pouzivam prilis dlouho jen jednu jedinou znacku (i kdyz naprosto vyhovuje, proste se "prezerou") Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
janucha
8-20
8-20


Založen: 5.3.2008
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: ne březen 17, 2013 2:43 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za tip, dneska jsem umyla jiným a zatím to vypadá pořád stejně. Tak snad se vlasy brzo umoudří Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so březen 30, 2013 10:07 pm    Předmět: Citovat

Prosím prosím, jaké mají ty šampony složení??? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rehny
81-160
81-160


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: pá květen 10, 2013 7:29 pm    Předmět: Citovat

Mafik napsal:
Prosím prosím, jaké mají ty šampony složení??? Smile

Mám doma jen konopný. Ten má složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl, Betaine, Cocadime DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Cannabis Sativa Seed Oil PEG-8 Esters, Humulum Lupulus, Calendula Officinalis, Urtica Dioica, Betula Pendula, Chamomila Recutita, Parfum, Citric Acid, D-Panthenol, Sodium Chloride, Cl 42090,Cl15985, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.