Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=694ece9e3f164478b023ef881521596fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mafik
21-40
21-40


Založen: 29.3.2013
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: so květen 11, 2013 11:40 am    Předmět: Citovat

Rehny napsal:
Mafik napsal:
Prosím prosím, jaké mají ty šampony složení??? Smile

Mám doma jen konopný. Ten má složení: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl, Betaine, Cocadime DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Cannabis Sativa Seed Oil PEG-8 Esters, Humulum Lupulus, Calendula Officinalis, Urtica Dioica, Betula Pendula, Chamomila Recutita, Parfum, Citric Acid, D-Panthenol, Sodium Chloride, Cl 42090,Cl15985, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol



Moc děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paulla
0-7
0-7


Založen: 28.7.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2013 9:51 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si koupila žloutkový šampon od Herbavery. Večer jsem si hned umyla vlasy a jsem moc spokojená. Mám dlouhé jemné a melírované vlasy. Ani jsem nepoužila žádný kondicionér a vlasy šly hezky učesat. Pěkně se lesknou. Za ty prachy paráda. Po přečtení diskuze mě lákají i ostatní druhy. Máte nějaké nové zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2013 6:24 pm    Předmět: Citovat

Má někdo zkušenost ještě se žloutkovým ??Píše se na něm ,že je na suché lámavé vlasy ..
http://www.herbavera.cz/vyrobky/vlasova_kosmetika/zloutkovy_550ml.html
Ale nevím jestli se dívám dobře nebo tomu moc asi nerozumím obasahuje silikony? Sodium Lauret Sulfate,ale asi to nebude vadit,že ..Má někdo zkušenosti ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 8:11 am    Předmět: Citovat

Jestli obsahuje silikony, to nevím (i když tipla bych si, že ne), ale sodium laureth sulfate je mycí složka běžně používaná v chemických šamponech. Pokud by ti vadila, asi bys o tom už věděla (měla bys po jejím použití lupy, nebo by tě třeba svěděla hlava). Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 11:07 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Jestli obsahuje silikony, to nevím (i když tipla bych si, že ne), ale sodium laureth sulfate je mycí složka běžně používaná v chemických šamponech. Pokud by ti vadila, asi bys o tom už věděla (měla bys po jejím použití lupy, nebo by tě třeba svěděla hlava). Wink


Já myslela,že to jsou ty silikony Laughing ,dneska vyzkouším,tak snad bude mít časem nějaké účinky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vercaskockama
321-600
321-600


Založen: 12.11.2012
Příspěvky: 500

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 1:02 pm    Předmět: Citovat

Žloutkový používám, většinou tak každé druhé/třetí mytí (mám toho rozdělaného poněkud více Laughing ) a vlasy jsou po něm pěkně lesklé, jemné - s ním člověk neprohloupí, navíc cena za to množství je fakt víc než příznivá (jediná nevýhoda je již ta zmíněná složka).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lusik111
161-320
161-320


Založen: 4.8.2013
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2013 6:57 pm    Předmět: Citovat

No vyzkoušeno,ale mám po něm vlasy suší a jakoby natužené Laughing ,pak jsem dala ještě kondicionér mil mil tak už to bylo lepší ..Tak asi taky budu střídat ,ještě nevím jaký šampon přikoupím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: ne listopad 10, 2013 8:01 am    Předmět: Citovat

Tak jsem si ke sve obrovske sbirce samponu a cerepeticek na vlasy koupila pullitrovy konopny balzam - za mne ANO Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catthi
0-7
0-7


Založen: 7.3.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 7:57 am    Předmět: Herbavera Citovat

Pro ty, co shánějí Herbaveru - v prodejnách Enapo se dají sehnat- některé druhy a pak síť BALA. Nejprve jsem tam kdysi "objevila" skvělý krém na tělo s konopím (to když jsem byla kdysi u svého tehdejšího přítele a zapomněla tělovej krém, tak objevila tento zázrak za pár kaček) , poté jsem vyzkoušela ještě krém s Q10 (taky skvělý) ,později když jsem žila ve zlíně, jsem na sídlišti nakupovala krémy herbavera na unavené nohy a ztvrdlé paty. momentálně se mi asi vlivem stresu šíleně mastí vlasy, musela jsem vysadit Toni and Guy, Pantene, dokonce ani Cien kondicionér už mi moc nesedí...spotřebovala jsem přítelův vaječný šampon De Miclén (zbyteček) a dál se myla dětským z Lidlu, se kterým jinak myju psy (krásně pak voněj po ovoci) Laughing na základě tohoto článku jsem koupila Herbaveru březovou a kondicionér konopný, jsem zvědavá. Sice toho mám doma plno,ale zas kondiš půllitr za 50 proč nezkusit? vždycky s tím můžu umejt toho pesana přinejhorším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catthi
0-7
0-7


Založen: 7.3.2017
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út březen 07, 2017 7:58 am    Předmět: Herbavera Citovat

Pro ty, co shánějí Herbaveru - v prodejnách Enapo se dají sehnat- některé druhy a pak síť BALA. Nejprve jsem tam kdysi "objevila" skvělý krém na tělo s konopím (to když jsem byla kdysi u svého tehdejšího přítele a zapomněla tělovej krém, tak objevila tento zázrak za pár kaček) , poté jsem vyzkoušela ještě krém s Q10 (taky skvělý) ,později když jsem žila ve zlíně, jsem na sídlišti nakupovala krémy herbavera na unavené nohy a ztvrdlé paty. momentálně se mi asi vlivem stresu šíleně mastí vlasy, musela jsem vysadit Toni and Guy, Pantene, dokonce ani Cien kondicionér už mi moc nesedí...spotřebovala jsem přítelův vaječný šampon De Miclén (zbyteček) a dál se myla dětským z Lidlu, se kterým jinak myju psy (krásně pak voněj po ovoci) Laughing na základě tohoto článku jsem koupila Herbaveru březovou a kondicionér konopný, jsem zvědavá. Sice toho mám doma plno,ale zas kondiš půllitr za 50 proč nezkusit? vždycky s tím můžu umejt toho pesana přinejhorším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.