Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1d7a26742cec2fe4a4de92bee2c6a1a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: pá březen 17, 2017 12:29 pm    Předmět: Citovat

Musím Herbaveru moc pochválit, já si od nich koupila sedmibylinný šampon překrásně vonní po bylinkách, pak žloutkový s aloe vera ta vůně je prostě boží,konopný šampon jeho vůni moc necítím, kofeinový taky hezky vonní, jejich šampony dělají moc pěkné vlasy, používám už několik dní, koupila jsem si i jejich vlasové zábaly konopný s klíčky na objem vlasy jsou po něm hebké, zdravé, objemné, ted jsem koupila i konopný balzám na vlasy má v sobě takové kuličky nebo co to je, ale i tak dělá co má a vlasy jsou po něm pěkné , také jsem ještě koupila kofeinový zábal, ale ten vyzkouším až později. Koupila jsem na eshopu http://www.drostra.cz/default.aspx?ctrl=search&st=herbavera Mají pěkné ceny šampon Herbavera cca 32 kč, já nakoupila na internetu proto, že u nás jsem je nenašla, ale zjistila jsem, že konopný šampon a kofeinový prodávají v jednotě, coop , zapadlé drogerie....
Jejich šampony dělají moc pěkné vlasy, u nás v rodině je už delší dobu používá sestřenice, teta a jsou s nimi nad míru spokojené. Ptala jsem se jich, zda ten kofeinový pomáhá na růst vlasů, zkusily ho i zábal co je k němu, a prý na tom něco asi je, míň padají vlasy a o něco povyrostly, teta dřív používala Milvu, ale ta jí prý nesedla, začaly jí padat více vlasy po ní. Každému sedne něco jiného. Každopádně mám z Herbavery obrovskou radost a zůstanu u ní. Co Vy? Používáte ji také někdo dlouhodobě?
Zde jsem našla jejich nabídku nejen vlasové kosmetiky : http://www.herbavera.cz/vyrobky/vlasova_kosmetika/vlasova_kosmetika.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkys
81-160
81-160


Založen: 14.7.2014
Příspěvky: 87

PříspěvekZaslal: st březen 22, 2017 4:23 pm    Předmět: Citovat

Mé poznatky u Herbavera vlasové kosmetiky:

šampony pěkně myjí a taky super vonní
(miluji kofeinový jeho vůni, to samé u žloutkového a přítel používá chmelový proti lupům a je s ním velice spokojený, nádherně vonní a dle jeho poznatků strčí do kapsy i dražší šampony (head and Shoulders)

konopný balzám na vlasy - obsahuje maličké kuličky, krásně vlasy umyje, zjemní, dají se po něm nádherně rozčesat vlasy.

Zábal kofeinový: , pěkně vonní, používám málo,je fajn, vlasy jsou po něm, hebké,krásně se rozčesou

Kůra konopná s klíčky: pěkně vonní, použití častěji, hebké vlasy, objem, krásně vlasy rozčeše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.