Návrat k prapůvodní barvě
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3fb15cb76120a1c8c0e245b67f979209Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 12:26 pm    Předmět: Návrat k prapůvodní barvě Citovat

Zdravím všechny více či méně vlasaté Wink

Ráda bych vás poprosila o radu. Půvoudní barva mých vlasů je hnědá, na sluníčku až se zlatavými odlesky (hodila jsem to i do galerie Wink). Postupem času mě ale tahle barva začala nudit, tak jsem ztmavovala a ztmavovala. No a teď mi začalo připadat, že v té tmavé jsem taková mdlá, navíc stále vypadám na 15, což vzhledem k tomu, že čekám již 2. dítko není úplně ideální Laughing , takže jsem se rozhodla pro světlý melír.

A jelikož mi melír odrůstá, zvažuju co s vlasama... Koketovala jsem s myšlenkou celé blonďaté hlavy, ale nevím, jak by to šlo dohromady s mým obočím... Podle fotomontáže by to až tak zle nevypadalo, ale fotomontáž je jetna věc a realita druhá Very Happy A tak jsem se dostala k prohlížení starých fotek a zdá se mi, že stejně má přirozená barva byla ta nejlepší.

Takže přemýšlím, jak se k ní vrátit. Přítel navrhuje použití holicího strojku, na což ale já fakt nemám Very Happy. A mě napadá jedině nechat odrůst. Jenže vlasy by teď potřebovaly nějaký střih, a když dojdu s odrosty ke kadeřníkovi, jen tak to nenechá Wink Pak mě napadlo, nechat kadeřníka to zesvětlit a zkusit trefit prapůvodní barvu...

Nejraději bych sice použila nějaké přírodní prostředky, ale obávám se, že na to už je příroda krátká. o myslíte??
Díky za postřehy a rady;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 4:22 pm    Předmět: Re: Návrat k prapůvodní barvě Citovat

Annie napsal:
Zdravím všechny více či méně vlasaté Wink

Ráda bych vás poprosila o radu. Půvoudní barva mých vlasů je hnědá, na sluníčku až se zlatavými odlesky (hodila jsem to i do galerie Wink). Postupem času mě ale tahle barva začala nudit, tak jsem ztmavovala a ztmavovala. No a teď mi začalo připadat, že v té tmavé jsem taková mdlá, navíc stále vypadám na 15, což vzhledem k tomu, že čekám již 2. dítko není úplně ideální Laughing , takže jsem se rozhodla pro světlý melír.

A jelikož mi melír odrůstá, zvažuju co s vlasama... Koketovala jsem s myšlenkou celé blonďaté hlavy, ale nevím, jak by to šlo dohromady s mým obočím... Podle fotomontáže by to až tak zle nevypadalo, ale fotomontáž je jetna věc a realita druhá Very Happy A tak jsem se dostala k prohlížení starých fotek a zdá se mi, že stejně má přirozená barva byla ta nejlepší.

Takže přemýšlím, jak se k ní vrátit. Přítel navrhuje použití holicího strojku, na což ale já fakt nemám Very Happy. A mě napadá jedině nechat odrůst. Jenže vlasy by teď potřebovaly nějaký střih, a když dojdu s odrosty ke kadeřníkovi, jen tak to nenechá Wink Pak mě napadlo, nechat kadeřníka to zesvětlit a zkusit trefit prapůvodní barvu...

Nejraději bych sice použila nějaké přírodní prostředky, ale obávám se, že na to už je příroda krátká. o myslíte??
Díky za postřehy a rady;-)



Já bych zkusila nějakého toho kadeřníka, který tě, když mu řekneš jen o zastřihnutí tvaru, neobere o 15 cm Wink a pak asi odrůst. Nevím, jak moc máš kvalitní vlasy, ale já osobně bych se u mé jen zlehka ochmýřené hlavy bála, že ze svých čtyř vlasů polovinu přijdu Very Happy Jinak naposledy, když jsem se před třemi lety barvila z původní světle plavé na černo a chtěla jsem pak tu hnusnou černou "odstranit", jsem si taky zašla ke kadeřnici, nechala pár cm ucvaknout a hodit do toho lehký melírek, abych neběhala po světě s odrůstem jak prase, pak jsem si vlasů nevšímala a najednou byly zase světlé dřív, než jsem stihla mrknout okem, obrazně řečeno teda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:45 pm    Předmět: Citovat

Mio, díky za odpověď Wink
No kupodivu mám vlasy stále dost kvalitní. I po dredění a tom všem přelivování a barvení... To musím zaťukat! Wink
Ještě jsem tu pročítala tu citronovo-peroxidovou masku, ale obávám se, že na hnědé vlasy to asi moc efekt nemá, což?

Nebo mě ještě napadlo opět hodit přeliv, který by na ty blonďaté melíry chytl tak nějak jako je má původní barva... To by se pak v těch tmavě hnědých vlasech mohlo ztratit a pak už by mě možná to odrůstání tak netrápilo... Hehe, ale když tak nad tím uvažuju - to jsem tam, kde jsem byla - stále budu mít tmavě hnědou, kterou už nechiiii Very Happy Very Happy

A ještě uvažuju, je možné, že už vlasy svou původní barvu ztratily, nebo to je blbost?? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 12:45 pm    Předmět: Citovat

Annie napsal:

A ještě uvažuju, je možné, že už vlasy svou původní barvu ztratily, nebo to je blbost?? Rolling Eyes

Tvá původní barva se určitě nikam nevytratila... jinak stejný problém řeší dcera, původně plavovláska, ted hnědočerná ... pokud nechce o dlouhé vlasy úplně přijít, taky musí postupně zesvětlovat - říkala kadeřnice,že to bude trvat minimálně půl roku, než se dopracuje k podobnému odstínu jako je její vlastní barva( což se jízdá samozřejmě jako ukrutně dlouhá doba) .

Sama se do toho raděj nepouštěj ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 6:56 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Annie napsal:

A ještě uvažuju, je možné, že už vlasy svou původní barvu ztratily, nebo to je blbost?? Rolling Eyes

Tvá původní barva se určitě nikam nevytratila... jinak stejný problém řeší dcera, původně plavovláska, ted hnědočerná ... pokud nechce o dlouhé vlasy úplně přijít, taky musí postupně zesvětlovat - říkala kadeřnice,že to bude trvat minimálně půl roku, než se dopracuje k podobnému odstínu jako je její vlastní barva( což se jízdá samozřejmě jako ukrutně dlouhá doba) .

Sama se do toho raděj nepouštěj ...



Máš recht, sama do toho nejdu, to by byl moc velký risk Wink 22. jde k nějakému kadeřníkovi mamka, tak se pak poptám, jak je spokojená a kdyžtak se s ním zkusím nějak domluvit. Jiná možnost asi fakt není... Škoda, nějaká přírodní cesta by byla fajn Wink
No jooo, ale kdo chce kam... Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 10:14 am    Předmět: Citovat

annie...já měla stejný problém, po pokusech s melíry a snahách nechat to odrůst - což se jednoduše nedá vydržet, jsem se plácla přes kapsu a nechala si barvu stáhnout tzv. efasorem v kadeřnictví a pak na to kadeřnice hodila hnědou barvu....faktem je že to bylo dost do červena ale pak jsem to přebarvila ještě doma celý světle hnědou od essence color a mám barvu podobnou té co máš na fotce....vlasy to přežily, jen teď potřebují větší péči....a teď se snese kupa odpovědí, že efasor je největší hnus a jak vlasy ničí a podobně, ale u mě to prostě zabralo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

Graenie napsal:
annie...já měla stejný problém, po pokusech s melíry a snahách nechat to odrůst - což se jednoduše nedá vydržet, jsem se plácla přes kapsu a nechala si barvu stáhnout tzv. efasorem v kadeřnictví a pak na to kadeřnice hodila hnědou barvu....faktem je že to bylo dost do červena ale pak jsem to přebarvila ještě doma celý světle hnědou od essence color a mám barvu podobnou té co máš na fotce....vlasy to přežily, jen teď potřebují větší péči....a teď se snese kupa odpovědí, že efasor je největší hnus a jak vlasy ničí a podobně, ale u mě to prostě zabralo...


Díky Smile
Můžu se zeptat, jak moc ses přes kapsu plácla? Wink Já to vydím asi nějak podobně drasticky. Jasně, pro vlasy to není nic moc, ale zas jsem ochotna pak o ně pořádně pečovat... A říkám si, že když už přežily 3 roky dreadů... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 6:42 pm    Předmět: Citovat

Odrastanie som začala tým že som si do tmavo farbených vlasov - odrast cca 5 cm, nechala urobiť tmavohnedý melír, a ten potom nechla odrastať...všetky tie hnedé farby sa zliali a nejaké farebné kontrasty už nie sú vidieť Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 1:12 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Odrastanie som začala tým že som si do tmavo farbených vlasov - odrast cca 5 cm, nechala urobiť tmavohnedý melír, a ten potom nechla odrastať...všetky tie hnedé farby sa zliali a nejaké farebné kontrasty už nie sú vidieť Very Happy


Jj, tohle taky plánuju. Nějak jsem zjistila, že barva henny jako takové není úplně to ono a moc mi nesluší. Mám to naplánované asi takto: počkám tak do ledna - ona se mezitím krapet vymeje a zesvětlá, pak začnu zase henit - ale blonďatou hennou, možná s lžičkou nebo dvěma kaštanové - henna mi dělá na vlasy dobře a jsem přesvědčená, že tak získám jen teplé odlesky na své původní barvě - nicméně to, co mám teď na hlavě, už asi zůstane tmavší - takže jsem to vymyslela asi tak, že až budu mít nějaké odrosty (tak 7-8 cm), tak si na hlavě udělám melír právě tou hnědou hennou z DM, která mi chytla totálně do červeno zrzavé... aby ten přechod nebyl tak ostrý. A možná to vůbec nebude tak zlé a nakonec se ukáže, že ta světlejší henna tu původní vytěsní - ale je třeba být připraven na všechno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 12:07 pm    Předmět: Citovat

Annie: stálo mě to necely 3000 asi 2800, ale jsem ráda, že jsem se tý černý zbavila
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.