Návrat k prapůvodní barvě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cce7d7bfbc9e5fd2c3c5987f7fd878daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 3:21 pm    Předmět: Citovat

Taky se vzacím k vlastní světle hnědé barvě Smile Asi 3/4 roku jsem ztmavovala pomocí hennecolor, bohužel mám pocit, že mi vlasy hodně vysušila. Tak jí nechávám odrůst, což bude na pěkných pár let, vzhedem k tomu, že současně chci, aby vlasy rostly i do délky Smile Zatím mám jen asi 2 cm odrosty, ale jsem pevně rozhodnutá to vydržet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 3:44 pm    Předmět: Citovat

Kattty napsal:
medunka napsal:
Já teď mám odrost něco přes 15cm, ale přehodila jsem pěšinku jinam, takže odrost, který mi vyšisovalo sluníčko teď není vidět a vypadá to jednolitěSmile
Určitě se to dá s těmi odrosty nějak vydržet. Vždyt to jednu dobu byla i móda:) Spíš bych potřebovala někoho, kdo mi rozmluví další barvení, až zas budu po návratu k prapůvodní barvě chytat roupy. Člověk je zkrátka tvor nepoučitelnýSmile


Jsme na tom stejně..:)Bojím se že když už zvládnu nechat odrůst velký kus,tak mě pak popadne rapl a plácnu tam nějakou barvu či přeliv..Jak odolat tomuto nutkání? Very Happy


To fakt nevím. Když jsem nosila krátké vlasy, bývalo to nutkání silnější. Návraty k původní barvě totiž byly rychlé a snadné. S rozhodnutím nechat si narůst vlasy pod ramena přešla i chuť se barvit. (větší spotřeba barvy, doba a náročnost barvení, vyšší cena za melíry, barva zhoršuje kvalitu vlasů...). Takže asi furt si v hlavě omílat důvody, proč se raději nebarvit a vzpomínat, jak to s tou barvou bylo nepraktické.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 5:38 pm    Předmět: barvit nebo ne? Citovat

Ráda bych vyslechla názor i někoho jiného. 20 let jsem se nebarvila, naprosto se mi barvené vlasy nelíbily... ale už mě to prostě nějak nudilo a chtěla jsem vyzkoušet něco nového. Tak jsem si dala přeliv, ale moc se mi to nepovedlo sjednotit - vzadu to bylo svělejší (míchala jsem dohromady dvě věci) pak po pár pokusech se zrz přelivem atd. jsem vyzkoušela hennu, ale vůbec mi nešly česat vlasy atd.. tak jsem to tak nějak nechala, hodila na to tmavší palete a neřešila to. Včera jsem šla ke kadeřníkovi a nechala jsem si nechat zase tmavě hnědý přeliv - ale teď už vypadá lépe od odborníka Smile Very Happy Všechny ty pokusy (tedy většinu) jsem hodila teď do fotek. Docela mi nepřijde nic z toho tak strašného, ale uvažuji o tom, jestli si mám nechat pak přírodní vlasy a nebo dále experimentovat např s hnědo-fialovou, která se moc líbí příteli. Miluju svojí přirozenou barvu, ale mám prostě zároveň (asi si nějak kompenzuju ta léta nebarvení Very Happy) hrozně moc vyzkoušet ostatní barvy. Nevím, jestli by mi slušela i světlejší, melíry, červená apod. Nemohu se rozhodnout, co chci... Nejradši bych měla vlasy každý den jiný a když si písknu svoje přirodní. Nechci každý měsíc dobarvovat. Vím, jak jsem byla se svojí vlastní barvou šťastná a cítila se dobře, ale z nějakého důvodu jsem překonala svůj strach a dala si přeliv a pak i barvu.. už ani nevim z jakého důvodu. Co myslíte? Co mi sluší? Co byste dělaly? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 5:41 pm    Předmět: Citovat

Asi Ti moc nepomůžu, nemám barevné cítění, jen bych Tě chtěla upozornit, že fialové a červené (chemické) odstíny nedrží na světle oříškových vlasech, natož na tmavě hnědém přelivu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:01 pm    Předmět: Citovat

Určitě záleží jen na tobě, v čem se cítíš dobře. Taky vem v úvahu, že barvením se vlasy ničí, třeba ne hned, ale za pár měsíců se to určitě na vlasech podepíše. Tvoje barva vlasů se mi líbí, sedí ti. Ta zrzavá (henna?) ti taky moc sluší, jestli ti vysušovala, chce to trochu experimentovat s oleji nebo kondicionéry. Naopak ta tmavá hnědá tě dělá nevýraznou, jako by ses v ní ztratila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:08 pm    Předmět: Citovat

Janickaxy napsal:
Určitě záleží jen na tobě, v čem se cítíš dobře. Taky vem v úvahu, že barvením se vlasy ničí, třeba ne hned, ale za pár měsíců se to určitě na vlasech podepíše. Tvoje barva vlasů se mi líbí, sedí ti. Ta zrzavá (henna?) ti taky moc sluší, jestli ti vysušovala, chce to trochu experimentovat s oleji nebo kondicionéry. Naopak ta tmavá hnědá tě dělá nevýraznou, jako by ses v ní ztratila.


Možná je to taky tím bleskem, že jsem moc světlá - takovou pleť nemám Very Happy Very Happy Chtěla jsem sem dát ještě další věci, ale za boha nemohu zmenšit fotky Sad Já se cítím dobře tak nějak ve všem, vlasy se mi třepí hodně jak přírodní tak barvené Sad A nějaké výrazné zhoršení jsem za ten rok zatím nezpozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Asi Ti moc nepomůžu, nemám barevné cítění, jen bych Tě chtěla upozornit, že fialové a červené (chemické) odstíny nedrží na světle oříškových vlasech, natož na tmavě hnědém přelivu Wink


A proč by to nemělo držet? No ten přeliv by se měl dost vymýt.. a pod tím je taková zrzavá barva, myslím Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:11 pm    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
wensdy napsal:
Asi Ti moc nepomůžu, nemám barevné cítění, jen bych Tě chtěla upozornit, že fialové a červené (chemické) odstíny nedrží na světle oříškových vlasech, natož na tmavě hnědém přelivu Wink


A proč by to nemělo držet? No ten přeliv by se měl dost vymýt.. a pod tím je taková zrzavá barva, myslím Very Happy


červené odstíny se obecně rychle vymývají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:13 pm    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
Janickaxy napsal:
Určitě záleží jen na tobě, v čem se cítíš dobře. Taky vem v úvahu, že barvením se vlasy ničí, třeba ne hned, ale za pár měsíců se to určitě na vlasech podepíše. Tvoje barva vlasů se mi líbí, sedí ti. Ta zrzavá (henna?) ti taky moc sluší, jestli ti vysušovala, chce to trochu experimentovat s oleji nebo kondicionéry. Naopak ta tmavá hnědá tě dělá nevýraznou, jako by ses v ní ztratila.


Možná je to taky tím bleskem, že jsem moc světlá - takovou pleť nemám Very Happy Very Happy Chtěla jsem sem dát ještě další věci, ale za boha nemohu zmenšit fotky Sad Já se cítím dobře tak nějak ve všem, vlasy se mi třepí hodně jak přírodní tak barvené Sad A nějaké výrazné zhoršení jsem za ten rok zatím nezpozorovala.


Je fakt, že podle jedné fotky se těžko hodnotí Smile Jestli si nepororovala žádné zhoršení, tak máš asi hodně odolné vlasy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:48 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba se to ještě projeví, jako vlasy se mi třepí hodně.. přijdu od kadeřníka a jsou stejně roztřepené Crying or Very sad ale mám dojem, že tak to bylo vždy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.