Návrat k prapůvodní barvě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=27f2eebe6a3a86a8cc2a2e0983d68bb2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 6:58 pm    Předmět: Citovat

Ja vim, ze to bude znit asi uz jako klise, ale ja bych sla na tvem miste do zrzave Laughing Teda hodne svetle zrzave, rekla bych, ze to se k tobe hodi nejvic. Bylo by to podobne te prirodni barve a zaroven "jine". A samozrejme hlasuju pro hennu Laughing Ty hnede mi pro tebe prijdou moc tmave, takove "tvrde" (treba se k tomu vic vyjadri Nicole, ta se v tomhle lepe vyzna ...)

Kazdopadne totalni ne davam melirum, pokud se ti vlasy trepi uz ted, budes z nich vyslovene nestastna ... Mimochodem ja sem zhorseni kvality na melirovanych vlasech zacala pozorovat az skoro po roce Exclamation Takze i kdyz mas pocit, ze ti je barva neznicila, muze to teprve prijit (ne ze bych ti to nedejboze prala Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:11 pm    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
wensdy napsal:
Asi Ti moc nepomůžu, nemám barevné cítění, jen bych Tě chtěla upozornit, že fialové a červené (chemické) odstíny nedrží na světle oříškových vlasech, natož na tmavě hnědém přelivu Wink


A proč by to nemělo držet? No ten přeliv by se měl dost vymýt.. a pod tím je taková zrzavá barva, myslím Very Happy


mě to nikdy nedrželo, a to sem se mohla stavět na hlavu a odrážet ušima... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: čt duben 14, 2011 7:29 pm    Předmět: Citovat

Za mě Verčo nebarvit!máš krásnou přirozenou barvu vlasů,je škoda ji přebarvovat..Možná bych do vlásků dala jemnej světlej melírek když už chceš změnu Smile ...Já jsem uplně opačnej případ-od 14 let melíruju,barvím a teď nechávám odrůstat ... Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noge
81-160
81-160


Založen: 18.10.2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 7:39 am    Předmět: Citovat

Napíšu jen svůj názor, rozhodnout se musíš sama Smile máš nádhernou barvu vlásků, fakt krásnou, já bych je nebarvila.
Tvoje dilema naprosto chápu, mám úplně stejné s hennou - taky pořád nevím, jestli to před tím nebylo lepší, jestli se ta barva ke mě hodí, jestli si zbytečně nepřidělávám starosti s tím, jak budu budu dobarvovat odrosty kdybych jela někam do ciziny třebas na půl roku a pořád se nějak nemůžu rozhodnout Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 10:26 am    Předmět: Citovat

Kattty napsal:
Za mě Verčo nebarvit!máš krásnou přirozenou barvu vlasů,je škoda ji přebarvovat..Možná bych do vlásků dala jemnej světlej melírek když už chceš změnu Smile ...Já jsem uplně opačnej případ-od 14 let melíruju,barvím a teď nechávám odrůstat ... Embarassed Rolling Eyes


A myslíš, že to vydržíš? Very Happy Já jsem si totiž asi připadala dost nevýrazná, protože přece jenom uznejme, že barva ty vlasy zvýrazní v každém pádě, ať jde o cokoliv naproti přírodním, které se podle mě tak nelesknou apod. Nad melírem jsem taky přemýšlela, než jsem si nechala teď dát ten přeliv, že bych si ho dala do té zrzavohnědé, už jsem měla asi taky 2 měsíce odroslo.. ale dřív sem melír naprosto nesnášela, přišlo mi, že si ho dává každej a já byla prostě jediná, která měla přírodní vlasy a tak nějak nepodléhala trendům. Asi jsem to udělala z toho důvodu, abych to prostě vyzkoušela a experimentovala.. nikdy jsem to nechtěla dělat jako ostatní, jenom proto, abych to taky dělala Laughing Laughing Laughing Laughing A hlavně v 19 mi všichni hádali kolem 15, to už se te´d s tou tmavší nebo jinou barvou nestalo. Ale je pravda, že ten poslední rok dělám i v životě botu za botou, tak třeba jsou mé nesnáze způsobeny vlasama Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 10:45 am    Předmět: Citovat

Noge napsal:
Napíšu jen svůj názor, rozhodnout se musíš sama Smile máš nádhernou barvu vlásků, fakt krásnou, já bych je nebarvila.
Tvoje dilema naprosto chápu, mám úplně stejné s hennou - taky pořád nevím, jestli to před tím nebylo lepší, jestli se ta barva ke mě hodí, jestli si zbytečně nepřidělávám starosti s tím, jak budu budu dobarvovat odrosty kdybych jela někam do ciziny třebas na půl roku a pořád se nějak nemůžu rozhodnout Smile


No asi to udělám tak, že pak vyzkouším ještě ten nádech fialové a průzkumům dám vale, nechám si dát přeliv nebo barvu blízkou té původní a budu mít klid Smile Very Happy Njn je to o té rozhodnosti, jenomže to my dívky máme velmi těžké, protože právě nevíme, co je nejlepší, nejradši bychom měly vše najednou, bohužel to nejde Laughing Laughing Laughing Ale aby mi to odrosto v celé délce po pás, tak to by trvalo tak 7 let Very Happy Jelikož vlasy si nechvám růst tak 5 let Very Happy Trochu mám obavy, že mi to odroste třeba na ramena (jde to vůbec udělat, aby ty odrosty nebyly vidět? ) a pak mě to zase chytne vyzkoušet to a ono a bude to tu znovu Laughing Nejhorší je, že nerozhodná jako s vlasy jsem i v běžném životě a nějak si s tim neumim poradit.. prostě se nedokážu rozhodnout Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veronika
81-160
81-160


Založen: 7.7.2007
Příspěvky: 150

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 10:51 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Ja vim, ze to bude znit asi uz jako klise, ale ja bych sla na tvem miste do zrzave Laughing Teda hodne svetle zrzave, rekla bych, ze to se k tobe hodi nejvic. Bylo by to podobne te prirodni barve a zaroven "jine". A samozrejme hlasuju pro hennu Laughing Ty hnede mi pro tebe prijdou moc tmave, takove "tvrde" (treba se k tomu vic vyjadri Nicole, ta se v tomhle lepe vyzna ...)

Kazdopadne totalni ne davam melirum, pokud se ti vlasy trepi uz ted, budes z nich vyslovene nestastna ... Mimochodem ja sem zhorseni kvality na melirovanych vlasech zacala pozorovat az skoro po roce Exclamation Takze i kdyz mas pocit, ze ti je barva neznicila, muze to teprve prijit (ne ze bych ti to nedejboze prala Wink )


Tak je možné, že to ještě přijde no Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes No ono je to spíš způsobeno tím, že každý vlas je jinak dlouhý a kadeřník stříhá jenom to dole... bych potřebovala, aby si na mě někdo udělál brigádu a vzal to pramen po pramenu.. protože dole vlasy jsou teď krásné, ale když se člověk podívá podél.. tak ty kratší nikdo nezastřihuje... a ty se třepí Crying or Very sad No mě přišla ta zrzavá ke mě hrozně divná Very Happy Very Happy Prostě nezvyk, najednou se mi na mě nelíbilo žádný oblečení.. měla jsem všechno dost sladěné na tu světle hnědou Very Happy A hlavně... ty vlasy mám asi roztřepené kvůli ní, od té doby je češu jenom po umytí a trvá to přes hodinu.. takže nejsem pak už vůbec trpělivá, prostě se mi pak začali střeašně moc cuchat Sad Tak světle zrzavá je dost podobná té mojí hnědé s takovým medovým nádechem. zvláštní je, že mi opravdu ta má barva přišla šedivá a teď po roce mi přijde hrozně zajímavě barevná, zvláštní Laughing Možná je to taky díky blesku, ale na plno fotkách je to taková ta šď, tak nevím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: pá duben 15, 2011 2:26 pm    Předmět: Citovat

Veronika napsal:
Kattty napsal:
Za mě Verčo nebarvit!máš krásnou přirozenou barvu vlasů,je škoda ji přebarvovat..Možná bych do vlásků dala jemnej světlej melírek když už chceš změnu Smile ...Já jsem uplně opačnej případ-od 14 let melíruju,barvím a teď nechávám odrůstat ... Embarassed Rolling Eyes


A myslíš, že to vydržíš? Very Happy Já jsem si totiž asi připadala dost nevýrazná, protože přece jenom uznejme, že barva ty vlasy zvýrazní v každém pádě, ať jde o cokoliv naproti přírodním, které se podle mě tak nelesknou apod. Nad melírem jsem taky přemýšlela, než jsem si nechala teď dát ten přeliv, že bych si ho dala do té zrzavohnědé, už jsem měla asi taky 2 měsíce odroslo.. ale dřív sem melír naprosto nesnášela, přišlo mi, že si ho dává každej a já byla prostě jediná, která měla přírodní vlasy a tak nějak nepodléhala trendům. Asi jsem to udělala z toho důvodu, abych to prostě vyzkoušela a experimentovala.. nikdy jsem to nechtěla dělat jako ostatní, jenom proto, abych to taky dělala Laughing Laughing Laughing Laughing A hlavně v 19 mi všichni hádali kolem 15, to už se te´d s tou tmavší nebo jinou barvou nestalo. Ale je pravda, že ten poslední rok dělám i v životě botu za botou, tak třeba jsou mé nesnáze způsobeny vlasama Very Happy Very Happy


Já tě naprosto chápu,celý život jsi měla přírodní barvu,tak jsi chtěla změnu...
Jinak já doufám že to odrůstání vydržím,vypadá to sice otřesně,ale myslim že to za to stojí-jak jsem barvila a melírovala několik let-různýma barvama-tak vlásky vypadaly hrozivě...a navíc se mi po mé přírodní stýskalo:)...ale jsem na tom stejně jako ty..ve všem šíleně nerozhodná až běda..tak doufám,že jestli se mi to povede nechat celý odrůst,tak mi pak nehrábne a znovu je neobarvím.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Indil
161-320
161-320


Založen: 7.1.2012
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: so září 08, 2012 1:26 pm    Předmět: Citovat

Nadešla chvíle, abych se po 8 letech barvení vrátila ke své přirozené barvě. Už bylo dost té chemie, proto tak vlasy vypadaly. Sad A s mým vroucným přáním, abych je měla zdravé, pěkné a dlouhé. Jsem se tedy vzdala jiných umělých odstínů. Po nedávném prohlížení starších fotek, je fakt, že příroda sama nejlépe ví, co se ke mně nejlépe hodí dle odstínu pleti, očí, ... Tak jsem předevčírem po konzultaci s kadeřnicí, seděla u ní v salonu, kde mi dala na blond vlasy hnědý (ale přirozený) přeliv. Postupně časem vymývání přelivu za měsíc se jí mám zas ukázat, a uvidí se, co dál. Buď doopraví zbytky, aby ladilo s odstínem odrostů či už to nechá. Ale musím říct, že po včerejším náhodném setkání se známými, mi přeliv pochválily, hned jak mne viděly. Že vypadá na mně velmi přirozeně, což mě velmi potěšilo. Už jen čekat, až mi původní barva splyne s umělou. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Princess Lilien
321-600
321-600


Založen: 23.1.2013
Příspěvky: 439

PříspěvekZaslal: st květen 15, 2013 5:38 pm    Předmět: Citovat

Už si se sebou nevím rady. Z krásných blonďatých dětských vlasů jsem se postupem času, jak už to tak bývá, dopracovala k myšímu kožíšku. Někdy v 17 jsem se nedopatřením kadeřnice (šla jsem na melír) dostala k tmavě hnědým vlasům a dlouho to tak udržovala. Tak před dvěma lety jsem si řekla dost a nechala si to promelírovat, že přejdu zpátky. Minulé léto už jsem byla sice skoro blond, ale porád to byla hlavně barva. Na podzim jsem se podívala do zrcadla, řekla si, že jsem takhle nevýrazná a hodila si na to zase přeliv. Dokonce jsem si ještě nechala zkrátit vlasy z ,,do půlky zad" po ramena. S tím jsem víceméně spokojená, ale najednou se mi chce vrátit se k původní barvě. Minule jsem se totiž místo čtyř měsíců barvila po třech a už jsem měla slušné odrosty, tak mi přišlo, že mi vlasy rostou rychle. Jenže já jsem v tomhle nepoučitelná. Jednou si říkám, že jsem se měla narodit jako hnědovláska a jak je to boží a pak chci na blond. Jsem zvědavá, jak to se mnou dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.