Jak jsme spokojeni se svými vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f253b0100a9090d769276f04d782ab6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jste spokojeni se svými vlasy?
ano jsem už s nima nic nepotřebuju dělat
7%
 7%  [ 5 ]
nn nelíbí jsou hrozné
11%
 11%  [ 7 ]
líbí ale mohli by trochu dorůst nebo tak něco
80%
 80%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 7:46 pm    Předmět: Citovat

Se svými vlasy jsem docela spokojená, až na objem, ale vím, co by mi většina holek za moje vlasy dali, takže radši mlčím Laughing alespoň v zimě hřejí Embarassed jinak mi vadí moje hrozně dlouhá huňatá ofina, patka, mám jí až pod bradu, i když si jí sestříhávám ale zase jí nechci šmiknout moc a nevím co s ní udělat Laughing jinak bych se ráda vrátila zase na blond ale teď si nechám kaštan Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 3:17 pm    Předmět: Citovat

dnes moje vlasy zrejme zaznamenali, že máme plusové teploty, zdá sa, že naozaj prichádza jar. konečne mám objemnejšie vlasy a neelektrizujem. navyše som pred týždňom bola na centimetrovom zástrihu a tým pádom spokojnosť najvyššia. dúfam len, že mrazy už fakt skončili Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 3:41 pm    Předmět: Citovat

Tak já jsem se svejma vlasama celkem spokojená, s hustotou a jemností nic neudělám, to mám prostě daný po mamce, ale ovlivním aspon kvalitu a případně délku Smile Ze začátku vlákna jsem zkopírovala toto a doplnila podle sebe:

- lesk: 100%
- zdraví: 95%
- síla, kvalita: 80%
- hustota: 50%
----
- délka: 70%
- konečky: 70%
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 3:53 pm    Předmět: Citovat

Nikinko, tedy zhodnotila bych se úplně stejně, akorát tedy za konečky bych si dala 99%, protože se mi vůbec netřepí ani nelámou.

Jinak jak psala Juanitta, tak mně dnes taky po dlouhé době vlasy neelektrizují, no možná trošku o kabát, ale rozdíl to je velký... A co jsem poslední dobou spokojená, tak mi fakt skoro vůbec nepadají vlasy, takových deset denně možná, někdy je ani nečešu (jen ráno a pak třeba až na druhý den) a vyčešu vždy jen tak jeden dva vlasy...no kéž mi to vydrží...nevím, proč mi vlasy vždy padají koncem léta Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 4:05 pm    Předmět: Citovat

Sim, tak to jsi šťastná žena, že se ti netřepí Smile Mě se právě třepí, ale nějak extra to nepostupuje a nelámou se, jen naprosto výjimečně. Teď mi trochu padají, ale to jsem to hodnocení nedávala, protože i přes to mám pocit, že mi od loňska teochu zhoustly Smile Já jich denně vyčešu asi 40-50, možná víc (edit: dnes už napočítáno 60, a to tam nejsou započtený ty, co jsem vytahala při mytí, tipuju tak okolo 10-20 a to, co ze mě vypadlo jinde než u umyvadla při česání). To je jediný, co mě mírně trápí, ale říkám si, že je to asi tím jarem, já línám 2x ročně, na jaře vždycky víc.
_________________


Naposledy upravil Nikinka dne st březen 14, 2012 4:24 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 4:08 pm    Předmět: Citovat

Simi, tak som rada, že sa mi to len nezdá Wink vlastne, tiež mi teraz dochádza, že vyčesávam tak do 5 vlasov. možno je to tým, že to proste tak nesledujem, vravím si totiž, že nie som po pôrode, tak padanie nebude Laughing to bola jediná ozajstná katastrofa, ktorú moje vlasy zažili Rolling Eyes
najhoršie je, že som momentálne tak spokojná, až začínam vymýšľať, že zostrihať vlasy zvrchu by nebolo zle, mám ich fakt ťažké... že som stále rovnaká, prezerám účesy, no proste dnes zjavne nemám čo na robote Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
skarma007
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 6.7.2008
Příspěvky: 1243

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 4:10 pm    Předmět: v Citovat

moc ne, s barvou a kvalitou nejsem moc spokojená
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2012 9:43 pm    Předmět: Citovat

A já teď po delší době spokojená jsem - má to zas (na mé poměry) hustší konce a po včerejší cassii taky celkem objem. Tak od září/října jsem z nich vůbec neměla radost... a to teď zas už mám! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt březen 15, 2012 9:57 pm    Předmět: Citovat

V poslednom čase veľmi ! Zima ustúpila (snáď sa už ani nevráti) a vlasy sú zrazu nádherné jemné, lesklé a objemné. A sú také vyživené, že keď sa niekam ponáhľam a pozrem do výkladu, končeky až tak poskakujú Very Happy Ale tie končeky som už beztak tak presilikonovala, že minule, keď som umývala s balea pure and fresh, tak mi ani zapeniť na nich nešlo Laughing

A hlavne čo ma v poslednom čase teší, že som konečne našla prípravky na vlasy, čo mi skutočne vyhovujú Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 11:50 am    Předmět: Citovat

Celkovo som spokojná, ako zostali po henne oživené, farba mi vyhovuje, len keby tie tmavšie odlesky neboli na slniečku vidieť ale to sa snád časom prekryje skôr mi teraz troška vadí že mám suchšie končeky tak musím viacej premasťovať a olejíčkovať Smile ako riešite vy tie suchšie končeky a to som práve pred týždnom po roku tie končeky podstrihla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.