Jak jsme spokojeni se svými vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=594b7230f0116e3ab05e538c95d6c5b8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jste spokojeni se svými vlasy?
ano jsem už s nima nic nepotřebuju dělat
7%
 7%  [ 5 ]
nn nelíbí jsou hrozné
11%
 11%  [ 7 ]
líbí ale mohli by trochu dorůst nebo tak něco
80%
 80%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá březen 16, 2012 3:39 pm    Předmět: Citovat

lesk je super, farba tiež vyhovuje
dĺžka, hustota a kvalita by mohli byť aj lepšie, ale nemôžem sa sťažovať - je to taký priemer
celková tendencia zamotávať sa je pod kritiku a o mojich končekoch radšej ani nehovorím - hrôza a des Crying or Very sad snád sa ale trocha zlepšia, keď už je po zime...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
knihomol5
321-600
321-600


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 368

PříspěvekZaslal: pá březen 23, 2012 6:23 am    Předmět: Citovat

momentálne nad mieru, ma potešili, keď som zistila, že podrástli od strihania už nejaký ten 1 cm, (2 asi nie); síce stále im do toho metra chýba nejaký ten 1 cm, ale... Smile tak sa teším Smile a končeky poctivo (alebo sa aspoň snažím poctivo) olejovať kokosákom, tak sú celkom fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: ne září 22, 2013 2:46 pm    Předmět: Citovat

ja som spokojná s tým aké sú, ale stále túžim a naivne verím, že mi zhustnú ( napriek tomu, že všade je písané, že každý ma istý počet vlasových cibuliek a to sa ovplyvniť nedá) veľmi túžim po obrovskom ťažkom vrkoči aké majú ostatné dievčatá a ked vidím ten môj culík...ale v prvom rade ich musím ľúbiť také aké sú, a potom sa oni polepšia Smile a hej, ešte by mi mohli skučeravieť...zopár individuálnych kučeravých mi odstáva od hlavy, ale aj tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 8:30 am    Předmět: Citovat

Spokojená. Pár much bych mohla ještě vychytat! Wink

Tak například hustota nic moc! Je to také tím, že jsou rovné a lesklé. Dávám každý den masku po umytí.

Teď mám ještě jeden malý problémek. Začaly mi růst nové vlasy v oblasti ofiny a trčí vzhůru třeba i v trsech!!! No, vedle těch rovných a uhlazených to vypadá velmi nepatřičně. Laughing
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 9:13 am    Předmět: Citovat

Olina, tie trsy trčiace dohora v ofine /teda bývalej/ ma tiež celkom vytáčajú, jediné, čo mne pomáha, je troška laku na vlasy. viem, že to nie je nič moc prírodné, ale keď sa to nepreženie, je to podľa mňa v pohode Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Miňule
81-160
81-160


Založen: 30.8.2009
Příspěvky: 109
Bydliště: Duchcov

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 11:46 am    Předmět: Citovat

Musím uznat, že spokojená jsem. Jen ta délka... Ale co, zastřihnout už potřebovaly, teď alespoň mají šanci na zdravý růst Smile
_________________
Serenity Basteela *Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olina
161-320
161-320


Založen: 16.11.2012
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:17 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:
Olina, tie trsy trčiace dohora v ofine /teda bývalej/ ma tiež celkom vytáčajú, jediné, čo mne pomáha, je troška laku na vlasy. viem, že to nie je nič moc prírodné, ale keď sa to nepreženie, je to podľa mňa v pohode Wink


Nebo jsem přemýšlela o nějakém gelu, jenže to vypadá docela mastně. Lak - dobrý nápad. Jenže mě laky dříve docela štípaly na kůži... Tak nevím. Asi zkusím.
_________________
Pokora umožní víc příležitostí než závist, zášť, nenávist, které v sobě nosí strašná spousta lidí. Smír přináší přijetí sebe sama, tedy lásky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: pá září 27, 2013 1:21 pm    Předmět: Citovat

aha, tak ja problémy so štípaním pokožky nemám, laky znášam dobre (sú asi jedinou vecou, ktorú bez problémov spotrebujem celkom do dna Laughing ) s gélmi neviem poradiť, mne každý zmastil ofinu, ktorá sa mi už tak mastí sama od čela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 8:58 am    Předmět: Citovat

spokojnosť asi tak na 70 %...prečo? vadi mi že nie su také husté ako by som chcela a tá farba? ani nehovorim vidim že tam vidieť rôzne kusky odleskov tmavšej mojej prirodzenej farby a tam kde som mala pred tym farbené je to bledšie..troška ma to štve že nie je zocelená farba ale s tym už nič nespravím necham to na osud. dlžka vyhovuje ale ešte stale to nie je po zadok takže si pekne trpezlivo počkám , a tie končeky? čo už s nimi robia si aj tak čo chcú... Confused
_________________
Fantazia je nevycerpatelnym stvoritelom novych svetov...

http://www.facebook.com/ManthenielPhotography
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: út leden 28, 2014 12:18 pm    Předmět: Citovat

Nikdy jsem nebyla spokojená se svou přírodní barvou, ale... dneska si tak sedím u okna a prohlížím 3cm odrosty a zjišťuju, jak zajímavou barvu mám Laughing . Světle hnědou skoro popelavou se zlatými odlesky, vlasy v koutech a kolem obličeje mám úplně světloučké a dozlata Very Happy. Co se člověk ještě nedoví Laughing . Takže už začínám být spokojená i s tou přírodní Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.