Quo vadis aneb Kratkevlasy.cz? (uzavřeno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=03650878df159d7734e5160279dec0e7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Abych se vrátila k původnímu tématu, musím přiznat, že nával lidí s chemicko/oškubaným životním stylem a filosofií jsem tu tedy zaznamenala dost značný. Mám pocit, že si tu s námi asi ani nemají co říct. Přemýšlím, jak nalákat ty nekonvenční a nestádni, se kterými je o čem mluvit a jsou často neobyčejně zajímavíSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:39 pm    Předmět: Citovat

Až dneska jsem objevila toto vlákno... přečetla jsem ho celé, protože dost koresponduje s mými pocity... (pořád tady jsem, ale už se tady moc necítím..) Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:53 pm    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Abych se vrátila k původnímu tématu, musím přiznat, že nával lidí s chemicko/oškubaným životním stylem a filosofií jsem tu tedy zaznamenala dost značný. Mám pocit, že si tu s námi asi ani nemají co říct. Přemýšlím, jak nalákat ty nekonvenční a nestádni, se kterými je o čem mluvit a jsou často neobyčejně zajímavíSmile


1) Pište články s takto zajímavými tématy. Každý článek je inzerovaný na Facebooku 38tisícům (!) lidí. Pokud mu dají "To se mi líbí", uvidí to i jejich přátelé. To by bylo, aby to s nikým nezarezonovalo a nepřišel se podívat jen kvůli tomu.

2) zakládejte vlákna s těmito tématy a aktivně reagujte v takových vláknech

3) po vzoru Britty z XXL-Haar (někdejší německá komunita jen pro extradlouhovlasé) můžeme založit celé pod-fórum jen pro délky "do pasu a dál", například. Bude to takové trošku ghetto, ale pokud to budete chtít, technicky je to nejmenší problém.

4) Rada Starších nechť začne milostivě využívat systému Divokých karet Wink , které by umožnily výrazné rozšíření RS. Lidé s ikonkou RS přeci jen ukazují směr, který je na serveru primární, a můžete si být jisti, že déle jak rok u nás nikdo "škubací" nevydrží.

atd, určitě by se i na další nápady dalo přijít
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
1) Pište články s takto zajímavými tématy. Každý článek je inzerovaný na Facebooku 38tisícům (!) lidí. Pokud mu dají "To se mi líbí", uvidí to i jejich přátelé. To by bylo, aby to s nikým nezarezonovalo a nepřišel se podívat jen kvůli tomu.


Dlouhou dobu se chystám něco napsat, ale vždycky to skončí satirickým fejetonem ve kterém rýpám a peru se za svůj názor. Články moc psát neumím. Sad Laughing

Snad se poštěstí. Mám pár námětu, a myslím, že jsou i zajímavá. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
3) po vzoru Britty z XXL-Haar (někdejší německá komunita jen pro extradlouhovlasé) můžeme založit celé pod-fórum jen pro délky "do pasu a dál", například. Bude to takové trošku ghetto, ale pokud to budete chtít, technicky je to nejmenší problém.

4) Rada Starších nechť začne milostivě využívat systému Divokých karet Wink , které by umožnily výrazné rozšíření RS. Lidé s ikonkou RS přeci jen ukazují směr, který je na serveru primární, a můžete si být jisti, že déle jak rok u nás nikdo "škubací" nevydrží.

atd, určitě by se i na další nápady dalo přijít

Ad3) Myslím, že lidí s dýlkou do pasu je tu poměrně dost. Já k nim bohužel nepatřím... Kdyby to muselo být pod pas, tak to by bylo drsnější... A rozumím tomu dobře, že by do toho pod-fóra měli přístup jen ti s příslušnou délkou? A co by se tam řešilo, co by se nemohlo řešit i normálně ve fóru? Specifika vlasů pod pas? Já bohužel nějak nechápu přínos... Sorry. Embarassed Jak to, že uzavřená skupina "vyvolených" někde za zavřenými dveřmi o něčem diskutuje, má podpořit "normální smrtelníky", aby si nechali narůst dlouhý vlasy a neuvažovali/nediskutovali o stříhání?
Ad4) Co se stalo s jednou nejmenovanou Divokou kartou? Mám dojem, že vyšuměla...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:33 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Aha napsal:
3) po vzoru Britty z XXL-Haar (někdejší německá komunita jen pro extradlouhovlasé) můžeme založit celé pod-fórum jen pro délky "do pasu a dál", například. Bude to takové trošku ghetto, ale pokud to budete chtít, technicky je to nejmenší problém.

4) Rada Starších nechť začne milostivě využívat systému Divokých karet Wink , které by umožnily výrazné rozšíření RS. Lidé s ikonkou RS přeci jen ukazují směr, který je na serveru primární, a můžete si být jisti, že déle jak rok u nás nikdo "škubací" nevydrží.

atd, určitě by se i na další nápady dalo přijít

Ad3) Myslím, že lidí s dýlkou do pasu je tu poměrně dost. Já k nim bohužel nepatřím... Kdyby to muselo být pod pas, tak to by bylo drsnější... A rozumím tomu dobře, že by do toho pod-fóra měli přístup jen ti s příslušnou délkou? A co by se tam řešilo, co by se nemohlo řešit i normálně ve fóru? Specifika vlasů pod pas? Já bohužel nějak nechápu přínos... Sorry. Embarassed Jak to, že uzavřená skupina "vyvolených" někde za zavřenými dveřmi o něčem diskutuje, má podpořit "normální smrtelníky", aby si nechali narůst dlouhý vlasy a neuvažovali/nediskutovali o stříhání?
Ad4) Co se stalo s jednou nejmenovanou Divokou kartou? Mám dojem, že vyšuměla...

Naprostý souhlas. Smile Nevím, k čemu by to bylo dobré (v pase za chvilku budu, takže to není podle přísloví potrefená husa nejvíc kejhá...). MYslím, že pokud toto fórum má být tak fajn, jako doposud, tak by měl každý mít možnost svobodně přispívat.

K chemicko oškubaným lidem- možná to není přínos pro fórum, ale třeba je fórum přínosem pro ně a třeba si jsou navzájem přínosem. Každý podle svého gusta... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 4:35 am    Předmět: Citovat

V úplných začátcích těchto stránek jsme řešili kupříkladu, čemu se říká "dlouhé vlasy" , jaké jsou jaké délky a abych se přiznal, nedovedl jsem si dlouho představit ženu s vlasy po kolena,protože jsem ji nikdy neviděl a pak v reálu jsem viděl ADEL ... prostě paráda..a další věci, které nás zajímali, v té době měl šanci přispívat každý , byť měl hlavu skoro jako koleno... , takže v poslední době spíše moje maličkost přispívá do vláken, která moc s problematikou vlasů nemá co dělat, protože prostě když nic takového na hlavě nemám, tak o tom nemohu psát..., ale mám zde i já prostor vyjádřit své postoje k DV, protože jsem jejich velký milovním... Wink Laughing
Stránky se opravdu posunuly, o proti původním začátkům, strašně daleko a myslím si, že je v nich dneska tolik rad , nápadů a zajímavostí, že jsou schopny poradit skoro ve všem, co si člověk v rámci dlouhých vlasů může přát. Wink
Myslím si , že každý, kdo sem přijde, si najde, pokud chce, to "své" vlákno na problém, který má nebo jej chce řešit a myslím si, že hodně krátkovlásek, díky těmto stránkám, začalo uvažovat o tom, že si přeci jen, třeba poprvé v životě, nechají narůst delší či dlouhé vlasy... Laughing
Ano, jak napsal AHA, je pouze a jen na nás, tam se budou ubírat tyto stránky, protože to co dělá stránky, stránkama - naše příspěvky - dělají tyto stránky tím, čím jsou... Laughing toť můj názor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 9:32 am    Předmět: Citovat

Já bych zase nechtěla, aby se DV staly ghettem pro extradlouhovlase co nenávidí nůžky, používá zásadně přírodní kosmetiku, nebarví, adt. I stříhání a barvení ke dlouhým vlasům patří. A trochu mi vadí, že je tady cítit takové trochu elitářství, vymezování vůči některým lidem a některému počínání. To mi vadí. Sama jsem se s tím osobně tady setkala( pravda, už je to delší doba), když jsem napsala, že nejsem ochotná dávat za šampon víc jak padesát korun, páč mám pro ty peníze lepší využití. No, to jen tak na okraj.


Jinak se plně ztotožňuji s příspěvkem od Meadow.
A říkám si, jestli bych do toho "klubu" měla vstup, když jsem měla vlasy pod kolena, ale už nemám. Asi ne, co Laughing
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 11:57 am    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Já bych zase nechtěla, aby se DV staly ghettem pro extradlouhovlase co nenávidí nůžky, používá zásadně přírodní kosmetiku, nebarví, adt. I stříhání a barvení ke dlouhým vlasům patří. A trochu mi vadí, že je tady cítit takové trochu elitářství, vymezování vůči některým lidem a některému počínání. To mi vadí. Sama jsem se s tím osobně tady setkala( pravda, už je to delší doba), když jsem napsala, že nejsem ochotná dávat za šampon víc jak padesát korun, páč mám pro ty peníze lepší využití. No, to jen tak na okraj.


Jinak se plně ztotožňuji s příspěvkem od Meadow.
A říkám si, jestli bych do toho "klubu" měla vstup, když jsem měla vlasy pod kolena, ale už nemám. Asi ne, co Laughing


souhlasím, přestože osobně používám přírodní kosmetiku.

já sama jsem tu ěnco přes rok, takže jsem tu nezastihla tu "jinou" atmosféru. i tak je tu spouta lidí, se kterýma si skvěle rozumím..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

plný souhlas s Káťou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.