Quo vadis aneb Kratkevlasy.cz? (uzavřeno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f0c1741c6bcd31c4791e1bc0f2cccea0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 5:25 am    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Taru napsal:

Jenže vlasy nejsou vlastnost. Vlastnost by mě mrzela, to ano, dokážu člověka obdivovat pro vlastnost/i a pro to, jaký je, ale pro vlasy? To je pro mě prostě přehnané, nemůžu si pomoct.


Jenže ty vlasy jsou symbol toho, čeho tady většina lidí chce dosáhnout. Takže když se ostříhají, lidi to můžou brát tak, jako kdyby jim vlastně přeneseně sebrali jejich vlastní cíl...


tedy.. takhle by mě to v životě nenapadlo.. Shocked a to se taky snažím dosáhnout delších vlasů..

asi žiju na jiné planetě..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 5:54 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:

tedy.. takhle by mě to v životě nenapadlo.. Shocked a to se taky snažím dosáhnout delších vlasů..

asi žiju na jiné planetě..Smile


Jasně, že vědomě by tě to nenapadlo, to asi nikoho Smile Myslím podvědomě samozřejmě Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 8:44 am    Předmět: Citovat

Jenne to hezky pojmenovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JarkaR24
41-80
41-80


Založen: 8.1.2009
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 11:08 am    Předmět: Citovat

[quote="Klarusa"]POZOR! POZOR! POZOR! Laughing


Vážení, máme pro vás jeden naprosto originální a neotřelý nápad, který zcela zásadním způsobem posune DV do naprosto jiných dimenzí.
Vzhledem k tomu, že stále sílí tendence po krátkých vlasech, účesech a stříhání, jak je vidět z řady komentářů, kdekoliv tu člověk pohlédne, nebylo by možná od věci přejmenovat server na kratkevlasy.cz! Odpadly by tím zbytečné ohledy k těm zpozdilým a vcelku i nechutných osobám, které si dovolují mít vlasy delší než do pasu (nedejbože i pod kolena), a všichni by mohli konečně promluvit hezky na plná ústa a vyjevit své nejniternější city, aniž by to vypadalo s ohledem na oficiální název stránek nepatřičně.
Admine a ostatní, co vy na to?



Sidonie a Klarusa


Laughing Laughing Laughing Laughing



P. S. Jedná se o převážně nevážný návrh vytvořený při dlouhém pátečním odpoledni Wink
Twisted Evil[/quote

Lidé, kteří mají dlouhé vlasy, nejsou nechutní ani zpozdilí. (ironie jako způsob komunikace? )Dlouhevlasy.cz je jenom Název. Je o lidech, kteří se k dlouhým vlasům chtějí nějakým způsobem vyjádřit. Ne výhradně o lidech, kteří je mají. Dlouhevlasy.cz je krásný název a netřeba jej měnit kvůli nám, co jsme se ROZHODLI ostříhat, ale dál chceme mluvit o dlouhých vlasech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 6:18 pm    Předmět: Citovat

Jenne napsal:
Jenže ty vlasy jsou symbol toho, čeho tady většina lidí chce dosáhnout. Takže když se ostříhají, lidi to můžou brát tak, jako kdyby jim vlastně přeneseně sebrali jejich vlastní cíl...


No, když to tak někdo má... Já to teda vůbec nepobírám, ale tak každý to má jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 6:20 pm    Předmět: Citovat

Jenne, nevím, jestli jsem to pochopila správně, ale řekněme, že když jsem se já ostříhala, tak jsem si sebrala svůj cíl a demotivovala ostatní? (neber to jako nějakou negativní reakci, jen tomu taky úplně nerozumím Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 6:29 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
Jenne, nevím, jestli jsem to pochopila správně, ale řekněme, že když jsem se já ostříhala, tak jsem si sebrala svůj cíl a demotivovala ostatní? (neber to jako nějakou negativní reakci, jen tomu taky úplně nerozumím Wink )


Já jsem to pochopila tak, že tvé vlasy, jsou jakoby cíl někoho jiného, takže pokud je ustřihneš, tak tomu dotyčnému ten cíl sebereš a demotivuješ ho. Ale vůbec nechápu, proč by mě mělo demotivovat to, že si někdo ostříhá vlasy...tomu fakt nerozumím.
Prostě ať se ne mě nikdo nezlobí, mě to hlava nebere, nemám to tak. Neberte to jako rýpání nebo snahu o hádku, já tomu jen nerozumím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Lalaith napsal:
Jenne, nevím, jestli jsem to pochopila správně, ale řekněme, že když jsem se já ostříhala, tak jsem si sebrala svůj cíl a demotivovala ostatní? (neber to jako nějakou negativní reakci, jen tomu taky úplně nerozumím Wink )


Já jsem to pochopila tak, že tvé vlasy, jsou jakoby cíl někoho jiného, takže pokud je ustřihneš, tak tomu dotyčnému ten cíl sebereš a demotivuješ ho. Ale vůbec nechápu, proč by mě mělo demotivovat to, že si někdo ostříhá vlasy...tomu fakt nerozumím.
Prostě ať se ne mě nikdo nezlobí, mě to hlava nebere, nemám to tak. Neberte to jako rýpání nebo snahu o hádku, já tomu jen nerozumím.

Jj, já taky ne, dlouhé chci mít svoje vlasy, ne cizí. Když třeba někdo s podobným typem vlasů je má delší, tak je to určitě fajn inspirace, že je jde mít tak dlouhé, ale kdyby se ostříhal, nedemotivuje mě to, delší vlasy budu chtít pořád stejně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 7:04 pm    Předmět: Citovat

Tak ne že by tě to úplně demotivovalo, ale prostě tě to zasáhne, protože se s vlasama toho člověka ztotožňuješ jako se svým cílem, a nechápeš jak ten člověk může jen tak zahodit něco, za čím ty se pachtíš. Asi to neumím tak dobře vysvětlit, no...

Každopádně tohle všechno se děje na úrovni podvědomí, takže vědomě to úplně pochopit nemusíš a stejně tě to zasáhne...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Hojte, tato diskuze nemá valného smyslu. Nikdo tu nikoho se stříhat nenutí, ani tu nejsme obsedantní pouze délkami Xcm a víc, nejsme tu ani jen o vlasech, ani toto téma neignorujeme. První příspěvek od Sid a Klaru byl ironický a jako takový ho třeba chápat. Než by tu způsoboval více nedorozumění, zamykám toto vlákno, ale rozhodně vás zvu, koho zajímají témata v tomto vlákně nadhozená, abyste otevřeli vlákno nové a uvodili ho tentokrát nějak nově.
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.