Účesy pro kulatý/hranatý/jiný obličej
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=557fe776294d048070889a88e6ac927eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rodkora
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 6:48 pm    Předmět: Účesy pro kulatý/hranatý/jiný obličej Citovat

Chtela bych se zeptat jake ucesy nejvic sedi hranatemu obliceji(dlouhe vlasy). Dik treba za fotky.Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:21 am    Předmět: Re: hranaty oblicej Citovat

rodkora napsal:
Chtela bych se zeptat jake ucesy nejvic sedi hranatemu obliceji(dlouhe vlasy). Dik treba za fotky.Diky.


Já jsem nikdy tvar obličeje neřešila. Člověku je stejně nejlépe v tom, co se jemu líbí. A co se líbí tobě, to ti bude slušet Smile Nech si narůst kštici svých snů a nějaký tvar obličeje bych neřešila. Přinejhorším se ty vasy vždycky dají upravit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: po červenec 26, 2010 11:46 am    Předmět: Citovat

Ono asi záleží na celkových proporciách tváre aj tela a na tom, či chceš ten hranatý tvar zdôrazniť, alebo naopak. V prvom prípade trebárs vlasy stiahnuté a uhladené dozadu., v druhom napr. rozpustené v ležérnych vlnách...Skús googliť - len tak náhodne nejaké účesy aj s tipmi sú napr. tu (square faces a long faces): http://beauty.about.com/od/hairbasics/a/flattering.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mariia
0-7
0-7


Založen: 4.10.2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 6:22 pm    Předmět: Stylový účes. Účesy pro kulatý obličej Citovat

Je mnoho krásných krátkých účesů pro kulatý obličej. Důležité při jejich výběru je, aby přidávaly výšku a objem nahoře hlavy - obličej pak vypadá užší. Na bocích pak by měly vlasy být u hlavy nebo jít do obličeje. Důležité je mít vlasy i na krku, nejlépe vyčesané směrem ven. Úplně krátké střihy nejsou ide...ální stejně jako krátká mikáda podtočená dovnitř - obojí většinou obličej ještě více zakulatí. Volte vrstvené střihy, které obličej prodlouží.
Polodlouhé účesy pro kulatý obličej
Vrstvený střih je ideální pro polodlouhou délku vlasů. Přidává délku pod čelistmi a krásně rámuje a tvaruje obličej. Výhodou je i jeho variabilita - hodí se i když jsou vaše vlasy husté či řídší, rovné či kudrnaté...Je potřeba se vyhnout husté rovné ofině, naopak skvělou práci odvede delší postupně sestříhaná ofina česaná na stranu. Vlasy v oblasti čelistí sestříhejte do obličeje a postupně sestříhané vrstvy jsou skvělé i v dolních partiích, kde přidají na objemu a obličej opět opticky prodlouží.
Dlouhé účesy pro kulatý obličej
Dlouhé vlasy stejně jako polodlouhé jsou výbornou volbou, pokud vsadíte na vrstvy. Jemně sestříhané vlasy orámují kulatý obličej a skryjí nejširší partie v oblastí licních kostí. Stačí jen vlasy správně načesat "do obličeje". Vlnité vlasy také mohou být dobrou volbou. Volte jemné vlny skrývající kontury obličeje a délku nejméně po ramena.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:41 pm    Předmět: Citovat

Shocked Terminátor!!!
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Mariia: Proč všechna tebou založená témata začínají slovy in, trendy a stylový? Myslím, že pro DV zrovna tohle nebude to pravé....
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkenit
81-160
81-160


Založen: 19.8.2009
Příspěvky: 146

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Nevím.. Přijde mi, že ten první obrázek není vůbec učes pro kulatý obličej. Spíš jí to zbaculatilo.

a ani mi nepřijde, že by se tohle "téma" zrovna sem hodilo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

Moc se všem omlouvám za to, co tu teď napíšu, ale mariia už mě docela štve. Při zhlédnutí prvního fóra, které založila, jsem to ještě zkousla. Při zhlédnutí druhého fóra už jsem s tím měla trochu problém. A teď... uáá. Podle mně je to všechno otřesné, mariio, běž si ,prosííím, hledat fandy někam jinam... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:22 pm    Předmět: Citovat

*Anetka* napsal:
Moc se všem omlouvám za to, co tu teď napíšu, ale mariia už mě docela štve. Při zhlédnutí prvního fóra, které založila, jsem to ještě zkousla. Při zhlédnutí druhého fóra už jsem s tím měla trochu problém. A teď... uáá. Podle mně je to všechno otřesné, mariio, běž si ,prosííím, hledat fandy někam jinam... Evil or Very Mad


Hm, jen jestli to není nějaký spamovací bot...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 12:35 am    Předmět: Hranatý obličej Citovat

Holky (no dobře, i kluci), které máte hranatý obličej, jak řešíte účesy a tak?? Já jsem zjistila, že zřejmě budu mít rovné vlasy a moje čelíčko nevypadá zrovna subtilně a neznám lepší řešení než je ofinka. Jak to děláte s drdolama a třeba například vysokým culíkem, aby to nevypadalo divně?? Vysoký culík mám dost ráda, ale fakt jsem přišla na to, že bez ofinky vypadám jak debil. Jenže nevím, jestli budu mít na to, abych nosila ofinku třeba x let, pže si umím ustřihnout jen jeden styl a to jako po celém čele ale česanou na stranu, protože normální se mi vždycky rozdělovala. Navíc jsem přišla na to, že jsou fajn stuhy prostě jako v xtých letech, jak nosily holčiny drdoly a kolem toho ty stuhy Wink

Nejvíc bych chtěla asi poradit s ofinkou a stylem, jak to zamaskovat (teda vždycky jsem si myslela, že je to hranatý obličej, doufám, že nemám odmala kouty.) A nechtělo se mi to dávat do poradny, ale spíš rozvinout podnětnou diskuzi na tohle téma Wink

a ne že mi založíte téma odpůrci hranatých obličejů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.