Účesy pro kulatý/hranatý/jiný obličej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3a624b467667126b55117dfb6f6a5d72Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 12:52 am    Předmět: Citovat

Hranatým myslíš čtvercový? Jako takovýhle třeba?


_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 10:47 am    Předmět: Citovat

Jasně. Myslím čtverec nebo obdélník, všude stejně široký s velkým čelem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 10:54 am    Předmět: Citovat

Ja bych to zkusila u Nicole v poradne ... Smile
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZaBukem2
321-600
321-600


Založen: 27.12.2007
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 12:10 pm    Předmět: Citovat

Tak takový tvar obličeje mám i já a nevím, co s tím.
Momentálně nechávám odrůstat ofinu, jsem zvědavá jak dlouho mi to vydrží Rolling Eyes . Už jsem několikrát měla v ruce nůžky, ale pak jsem se zastavila, protože mi přijde, že mi ofina zkracuje obličej. Pak vypadá jako krátký široký fuj.
Celkem přijatelné mi přijde mít sčesanou ofinu na bok, ale taky záleží na střihu. Asi nejlepší mi přišlo udělat ofinu jenom z pár vlasů rostoucích nad okem až po nos, po další oko už ne. Tímto způsobem mi to připadá, že to má zeštíhlující efekt. Ale zase se to musí udělat tak nějak šikovně, aby to nevypadalo blbě.
A úplně nejvíc mi vyhovovala krtatičká, šikmá ofinka (kterou mi mimochodem v poradně poradila Nicole, ale tam mi taky radila, že klidně můžu být i bez ofiny).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 2:59 pm    Předmět: Citovat

No když mě to bez ofiny s vlasama dozadu připadá, že vypadám jako svůj vlastní bratr....když já taky zase nejsem úplně subtilní, takže mi přijde, že tu hrůzu to akorát umocňuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:21 pm    Předmět: Citovat

a co se inspirovat účesem některé z celebrit s podobným účesem, třeba zrovna ta emily ofinu měla i na bok i dopředu a na ní se mi to líbilo víc než úplně bez.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 3:58 pm    Předmět: Citovat

No ta když měla tu ofinu narovno střihlou krz celé čelo, vypadala jako krabice. To bude právě spíš chtít tu patku, nebo prostě šikmou ofinu.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt leden 26, 2012 4:02 pm    Předmět: Citovat

Taky vlastním něco co by se dalo pojmenovat jako hranatý obličej. U mě platí, že je lepší nemít symetrický účes - takže alespoň pěšinku na bok, nikdy uprostřed, blbě by vypadala i ofina načesaná jen rovně dolů ve stejné délce. Taky dost zjemňuje když jsou vlasy objemné, nejlépe navlněné.

A souhlasím s Jitt, že nejlépe ti poradí Nicole v poradně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:03 pm    Předmět: Citovat

tiež chytám pred zrkadlom podobné dilemy keď si jednoducho nemôžem dať účes taký aký by som chcela Very Happy ja ofinku nemám.. mám ju v polovici dĺžky celých mojich vlasov.. ale neexistuje žeby som si mohla vypnúť všetky do gumičky, to vyzerám hrozne Very Happy Gumičku nosím pomerne často, ale vždy si nechám také dva chuchvalce z tých predných vláskov spustené a tie mi tú tvar tak niako dobre lemujú, že to ani nevyzerá, že mám tvár do hranata Very Happy takto to robím už dá sa povedať od malička Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
aailyyn
0-7
0-7


Založen: 28.5.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 11:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem tu sice nová, ale tak snad si můžu dovolit poučovat. Smile Mám hranatý obličej, vysoké čelo (jemně se o tomto neopomněl zmínit i můj kamarád a to už je co říct, když si chlap všimne Very Happy) a řeším to šikmou ofinkou. S rovnou vypadám jak kdybych měla na hlavě hrnec. Very Happy Dávám si vlasy sestříhávat, ono to tvář celkově dost zjemní. Neobešla bych se bez prostřihu i když se tím možná "ochuzuju" o závoj vlasů, co tu některý z vás mají. Ale co se dá dělat, prostě mi to nesluší, nemám na to obličej, tak to nejde chtít za každou cenu, no. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.