Kde nakoupit? :)
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d736a38421c657e97d59fb44845aa2c4Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 5:08 pm    Předmět: Kde nakoupit? :) Citovat

Tak mile dlouhovlasky, sou celkem tri moznosti. A to: Jsem slepej nebo nevidim a nebo to tu nejni Very Happy a Tak se vas ptam, kde nakupujete takovy ty neprilis bezny veci jako dreveny cesadla, bylinkovy patladla a vubec vsechny takovy ty veci co nejsou v reklame.. Very Happy (mno a jestli to tu je nebo tak neco, tak tohle treba uzavrete smazte a jako bych nic nerek Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 5:28 pm    Předmět: Citovat

Já většinou přes net - zadám, co potřebuji a vyberu si z té fůry odkazů to, co mi nejvíc vyhovuje. Většinu tipů co na vlasy jsem našla zde, v různých forech, takže jsem zadala třeba kosmetika Urtekram a je to Very Happy U nás v obchodě sháním velmi těžce- nevýhoda malého města.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Zatím jsem všechny šampony koupila buď v nějakém tom BIO-obchodě nebo v lékárně. Jenže nakupuji v Praze - tam je to asi jednodušší.
Dřevěný hřeben sháním doteď, na Havelském tržišti (jak tu někdo radil)jsem byla včera, ale nic takového tam neměli. Jedině hřebeny z rohoviny, což by možná nebylo špatné, ale byly na mě moc husté.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:46 am    Předmět: Citovat

tak já budu úplně konkrétní, třeba to někomu pomůže Smile a sama bych uvítala taky podobně konkrétní údaje, třeba bychom si mohli časem udělat něco jako adresář a někam ho sem vložit jako článek či něco takového....

BRNO

Urtekram, ale jen šampon, kondicionér neměli- Zdravý život Brno- Lidická 26
Štěstí Baronky- Zdravá výživa , Veveří 21
Dřevěné česadlo s kančími štětinami a pochybnou kvalitou (moje kamarádka říkala- rozčesaný to teda nemáš, ale hlavně že seš spokojená) za 69 Kč-drogerie jasmín, obchodní dům Vágner
sponky, gumičky, spony a podobné věci, které já moc nekupuju, protože je stejně do týdne ztratím- bizuterie na ulici, která se myslím jmenuje Solniční (když jdete po České směrem do města a první odbočku zahnete doleva (ehm, na popisování cest nejsem moc talentovaná)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 9:04 am    Předmět: Citovat

Dobře, tak budu taky konkrétní. Okolo Dejvické, kde jsem to zatím nejvíc zkoušela, jsou BIO-obchody asi tři. Urtekram mají ale pouze na ČSL armády, když se jde z Kulaťáku, tak vlevo. V bio krámě ve Wintrově (nebo jak se jmenuje) na malém náměstíčku s husitským kostelem (taky kousek z Kulaťáku) mají jojobový olej. DOlivu jsem viděla snad v každé lékárně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 1:22 pm    Předmět: Citovat

Já nakupuji téměř všechno přes net , nebo v lékárně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Drogerie DM: šampon Alverde, taky tam mají Veledu.
Avon: dřevěný hřebínek: je malý, ale moc hezkýSmile
Obchod s blbostma do vlasů, na krk, do uší a tak: Vaňkovka nahoře uprostřed.
Smaltované spony: obchůdek s taškama a hrnky a jiným harampádím poblíž Špalíčku
Gumičky v obchodě Vše za 35, jelikož má spotřeba je velká, pořád je někde zapomínám a ztrácím Smile nebo co je to za kšeft na Veveří mezi fildou a Českou.
Olej na vlasy: drogerie Jasmín u zastávky Grohova
Bylinky: bylinkárna na Cihlářské
Křemíková bomba:zdravá výživa na nádraží v Ostravě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 7:42 pm    Předmět: Citovat

Vzhledem k tomu, že tu nikdo není z Budějc, tak by vám mé rady byly asi houby platné. Sad Ale všechno kupuji tady v ČB v obchodech, protože jsem líná platit poštovné za net. Vždycky šmejdím po obchodech tak dlouho, až nějaký s tím, co chci, vyšmejdím.

O Havelské tržnici jsem psala já, ale vzhledem k tomu, že jsem tam ty hřebeny naposled viděl apřed několika lety, tak už je to asi trochu out of date Embarassed Embarassed Embarassed . Rohovinové jsem tam vidlě atké, jsou krásné a zdravé, ale opravdu moc husté i na mne.
Návrat nahoru
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Přírodní šampóny a přírodní kosmetiku kupuju na netu...ještě jsem nenašla žádný kamenný obchod v mé blízkosti. Různé čaje, pilulky a ještě různé jiné věci nakupuju v lékárně.

Myslíte, že bych mohla sehnat v lékárně jojobový olej?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:06 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Vzhledem k tomu, že tu nikdo není z Budějc, tak by vám mé rady byly asi houby platné.


Jen to sem napiš, může se to hodit i lidem, kteří to tady jenom čtou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.