Vlasy postupně sestříhané - mám šanci na vlasy po pás?
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fca857de27d786f3db93e2ab06492ac9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebujete / chcete také urychlit růst vlasů ?
Ano
94%
 94%  [ 17 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:24 am    Předmět: Jak rychle mi narostou vlasy? Citovat

Ahoj, od malinka jsem mívala ježka (vlásky na 3cm), až do 18ti let, kdy jsem se vzbouřila a chtěla dlouhé. Přes krátkou fázi mikáda (díky čemuž mám vlasy alespoň všechy stejně dlouhé) mi rostou už dva roky a momentálně jsou lehce na lopatky. Může mi někdo říct, jak rychle vlasy v průměru rostou? Jasně, je to individuální, ale nějaké průměrné číslo přece existovat musí. Zatím rostou dost ochotně, používám na ně kosmetiku s hennou a práškovou barvu.Na konečky jojobový olej. Snad je začnu i popotahovat. Já chci dlouhý vlasy!!! Jsem realista-máma ježek celý život(nekvalitní vlasy-chmýří) babička měla max.10cm ze stejného důvodu, leda že bych měla trochu slušnější vlasy z taťkovy strany...Držte palce!!! Stačilo by mi i tak do půlky zad... Laughing Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:40 am    Předmět: Re: Jak rychle mi narostou vlasy? Citovat

Blondorezka napsal:
Ahoj, od malinka jsem mívala ježka (vlásky na 3cm), až do 18ti let, kdy jsem se vzbouřila a chtěla dlouhé. Přes krátkou fázi mikáda (díky čemuž mám vlasy alespoň všechy stejně dlouhé) mi rostou už dva roky a momentálně jsou lehce na lopatky. Může mi někdo říct, jak rychle vlasy v průměru rostou? Jasně, je to individuální, ale nějaké průměrné číslo přece existovat musí. Zatím rostou dost ochotně, používám na ně kosmetiku s hennou a práškovou barvu.Na konečky jojobový olej. Snad je začnu i popotahovat. Já chci dlouhý vlasy!!! Jsem realista-máma ježek celý život(nekvalitní vlasy-chmýří) babička měla max.10cm ze stejného důvodu, leda že bych měla trochu slušnější vlasy z taťkovy strany...Držte palce!!! Stačilo by mi i tak do půlky zad... Laughing Crying or Very sad


Ahoj, vlasy rostou v prumeru 1 cm za mesic. Podotykam ale, ze jde o prumer. Nekomu pak v realu rostou pul cm, jinemu 2 cm. Zalezi na geneticke dispozici, pokud jsi se narodila s predurcenou rychlosti rusu pul cm, nic s tim neudelas. Do jiste miry se to da ovlivnit kvalitni stravou, nekdy i chybejicimi vitaminy, to ale jen v pripade, ze tva dispozice k rustu neni z nejakeho duvodu (spatna strava,...) dostatecne vyuzita.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 9:11 am    Předmět: Citovat

No, zatím jim to docela jde, za dva roky z ježka na lopatky, to docela jde. Jak často bych měla zastřihávat? Konečky se mi díky henně moc netřepí, dávám do nich jojobový olej... Vitamínové doplňky baštím, ulítávám na šumácích. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 11:58 am    Předmět: Citovat

No v průměru by se konečky měly stříhat tak jednou za čtvrt roku podle potřeby pokud nejsou moc roztřepené tak třeba půl nebo 1 cm...ale jsou tu tací vlasoví maniaci(třeba já =D ), kteří stříhají jednou dvakrát do roka 1-3 cm(3 cm v případě, že si je stříhám jen jednou do roka =D) a pak se diví, že se jim vlasy pořád třepí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

...nebo jak já-několik let (2 nebo 3) nestříhané vlasy, roztřepené, a divila jsem se, že je jedno lehké zastříhnutí nespravilo... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leila
81-160
81-160


Založen: 21.8.2007
Příspěvky: 137

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 6:07 pm    Předmět: Citovat

Já si vlasy musím zastřihávat opravdu jednou za tři-čtyři měsíce Sad Dřív jsem je spíš nechávala růst a zkracovala velmi zřídka, ale pak jsem měla ten vlas rozdvojený třeba deset centimetrů od konce... roztřepil se a rost tak dál. No hrůza Evil or Very Mad Tak teď zastřihávám předpisově, ale vlasy zase rostou pomaleji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st září 19, 2007 7:21 pm    Předmět: Citovat

Leila napsal:
Já si vlasy musím zastřihávat opravdu jednou za tři-čtyři měsíce Sad Dřív jsem je spíš nechávala růst a zkracovala velmi zřídka, ale pak jsem měla ten vlas rozdvojený třeba deset centimetrů od konce... roztřepil se a rost tak dál. No hrůza Evil or Very Mad Tak teď zastřihávám předpisově, ale vlasy zase rostou pomaleji.


Jo, já taky. Vždycky už se nevydržím dívat na rozdrbané konce... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gecittka
21-40
21-40


Založen: 15.7.2007
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:29 am    Předmět: Stříhání konečků??? Citovat

Konečky jsem si nenechala ostříhat už asi půl roku. Nechávám si taky narůst vlasy (a odrůst barvu Crying or Very sad ), ale pokaždé když jsem si nechala "ostříhat konečky", tak jsem za 3 měsíce dorostla na tu délku, co mi kadeřnice ostříhala a mohla jsem jít znova. Tak teď na to kašlu...konečky se mi naštěstí netřepí Wink a mažu je 3-fázovou kůrou od Schwarzkopf (je to na celé vlasy, ale mažu jen konečky Embarassed )...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:53 am    Předmět: Citovat

K tomu zastrihavani: je to individualni. Mne se treba vlasy nikdy netrepily a ani netrepi. Mam je zastrihnute naposledy v dubnu a zadny rozdvojeny konec se mi neobjevil. Mam jiny problem - vlasy se po delsim nestrihani ztencuji, a to nevypada hezky. Do prosince to jeste vydrzim,a pak zkusim usmiknout spicky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 8:47 am    Předmět: Citovat

Mě zase netrápí ani roztřepené konce ani ztenčující se konečky,zato když nechám vlasy růst půl roku a pak jdu stříhat,tak se vlasy bouří a dlouho jim trvá než zase slehnou. Tak sem si usmyslela že je budu teda asi zastříhávat co 3měsíce,ale jen kousíček(mám dobrou kadeřnici). Ale po těch 3 měsících si zas řeknu že to ještě vydržím,pak uběhne půlrok a vlasy se zas bouří. No nevím co by dělaly kdybych je zastřihla až za dva roky-to by mě opustily snad nadobro Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.