Vlasy postupně sestříhané - mám šanci na vlasy po pás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b78f4c323bac20e68e8ed4f0f5c52e52Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebujete / chcete také urychlit růst vlasů ?
Ano
94%
 94%  [ 17 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
opossum
161-320
161-320


Založen: 8.6.2011
Příspěvky: 255

PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 8:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, také mám vlasy sestříhané a rozdíly jsou tam vážně velký. Snažím se to sjednocovat, ale zatím to vypadá příšerně Sad Zepředu je sestříhaný účes docela fajn, vlasy vypadají vzdušně, ale zezadu už to tak super nevidím. Postupně zarovnávám spodní vlasy, sem zvědavá, jak dlouho vydržím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 5:45 pm    Předmět: Citovat

a já jsem radši zase radikálně sestříhala Laughing spodní vlasy jsou skoro do pasu, horní ani ne po ramena, to mezi tím je prostě postupně taky sestíhané, moje vlasy to tak mají rády a určitě brzo do pasu budou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st červen 15, 2011 6:09 pm    Předmět: Citovat

urcite dorastu... hovori ta co mala najkratsie vlasy 6 cm hore a najdlhsie po lopatky...tento strih ma drzal tak styri roky...brrrrrrrr....cechranice, tupirovanie, kratke no zaroven dlhsie vlasy...celkom prakticke, rychlo upravitelne, ale uz nezelatelne, cize plazim sa k pasu a pomalicky, raz za cas strihnem o centimeter Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HairyGirl19
81-160
81-160


Založen: 14.12.2010
Příspěvky: 116

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 4:56 am    Předmět: Citovat

kaaayka napsal:
urcite dorastu... hovori ta co mala najkratsie vlasy 6 cm hore a najdlhsie po lopatky...tento strih ma drzal tak styri roky...brrrrrrrr....cechranice, tupirovanie, kratke no zaroven dlhsie vlasy...celkom prakticke, rychlo upravitelne, ale uz nezelatelne, cize plazim sa k pasu a pomalicky, raz za cas strihnem o centimeter Smile


4 roky si sa ako zbavovala tej postupky ?? Sad to bude trvat tak dlho ? no mam sa co nacakat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 11:30 am    Předmět: Citovat

Já jsem taky na to zvědavá jak dlouho to bude trvat než se jí zbavím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaaayka
81-160
81-160


Založen: 31.10.2010
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: ne červen 26, 2011 2:11 pm    Předmět: Citovat

HairyGirl19 napsal:
kaaayka napsal:
urcite dorastu... hovori ta co mala najkratsie vlasy 6 cm hore a najdlhsie po lopatky...tento strih ma drzal tak styri roky...brrrrrrrr....cechranice, tupirovanie, kratke no zaroven dlhsie vlasy...celkom prakticke, rychlo upravitelne, ale uz nezelatelne, cize plazim sa k pasu a pomalicky, raz za cas strihnem o centimeter Smile


4 roky si sa ako zbavovala tej postupky ?? Sad to bude trvat tak dlho ? no mam sa co nacakat Sad


nie, na to neviem odpovedat, lebo ja som to strihala furt na postupku, posledny strih som mala v aprili minuleho roku, odvtedy len obcas zastrihnem dorovna, takze ja mam este tu postupku na konci, asi aj tak 15-20 cm, ale uz to nevyzera tak zle pri dlhsich vlasoch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 7:40 pm    Předmět: Citovat

Hurá,hurá...už jsem se konečně zbavila postupky Very Happy Sice mě to stálo nějakej ten centimetr,ale stálo to za to...vlásky jsou ted krásné a zdravé.Štve mě že jsou zase kratší,ale byli už moc zníčené a bez života Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:40 am    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Hurá,hurá...už jsem se konečně zbavila postupky Very Happy Sice mě to stálo nějakej ten centimetr,ale stálo to za to...vlásky jsou ted krásné a zdravé.Štve mě že jsou zase kratší,ale byli už moc zníčené a bez života Sad

Tak to moc gratulujem. Wink
Snad sa mozem opytat... Ako dlho si to nechavala odrastat a aky bol dlzkovy rozdiel medzi najkratsimi a najdlhsimi pramenmi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 1:45 am    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že sestříhaný vlasy maj šanci dorůst po pas, dyť já jsem toho zdárným příkladem Smile Rozdíl mezi nejkratšíma a nejdelšíma je asi 25cm, já je totiž nesrovnávám a nechávám prostě jen růst. Když jdu na konečky, tak ty vrchní mi vezme málo nebo vůbec, a spodní se trošičku zarovnaj, s tím, že pořád na tu postupku stříhám, abych se zbavila roztřepenců. Takže tímhle způsobem mi pořád rostou, přistřihávaj se i ty nejkratší, což pak omezuje jejich poškození, ale je to vážně na dlouho. Úplně zarovnávat budu až se mi bude chtít, protože je chci co nejdelší, ale aspon po zadek/boky. Pak možná. Takže šanci rozhodně maj!! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 7:34 am    Předmět: Citovat

Já jsem si taky ve 14 nechala prostříhat vlasy a dorostly mi... i když někdy se mi zdá, že místama mám vlasy kratší, ale to taky můžou být nové vlasy, které mi rostou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.