Vlasy postupně sestříhané - mám šanci na vlasy po pás?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2a46e9ca92d371a2a6e2ba58a3dfbb22Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Potřebujete / chcete také urychlit růst vlasů ?
Ano
94%
 94%  [ 17 ]
Ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: ne únor 26, 2012 10:49 am    Předmět: Citovat

I mě postupka už odrostla... Měla jsem prve rozdíl u jednotlivých délek asi 15cm, možná i víc, ale časem se to úplně srovnalo. Wink Připisuji to hlavně BQ, patlala jsem ho u těch předních kratších vlasů víc a evidentně zabral. Smile Teď už se mi celková délka pomalu zas blíží k pasu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 10:39 am    Předmět: Citovat

Já jsem měla vlasy postupně sestříhané, nejkratší cca u ramen a nejdelší pod lopatky... je tomu 3 roky a teď mám všechny vlasy stejně dlouhé do pasu. Určitě to doroste, stačí mít trpělivost Smile (Mě už to štve, za měsíc se jdu zase sestříhat Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:10 am    Předmět: Citovat

No ja som tiež prípad kaderníčiek ktoré mi trvdili, že objem budem mať jedine pri zostrihaných vlasoch Very Happy ..... A toto fórum mi spravilo radosť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cranberry
8-20
8-20


Založen: 27.2.2012
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 8:39 pm    Předmět: Citovat

A já se zase musím zastat sestříhaných a prostříhaných vlasů, protože mám od přírody vlnité, a mám je docela husté a takové krepaté.. Když jsem měla vlasy do rovna zastřižené a neprostříhané tak vypadaly ostřesně, jako helma, strašně se krepatily, ale nevlnily, takže jsem vypadala jako idiot se lví hřívou.. Po sestříhání a prostříhání se zase vlní a míň se krepatí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 8:53 pm    Předmět: Citovat

cranberry napsal:
A já se zase musím zastat sestříhaných a prostříhaných vlasů, protože mám od přírody vlnité, a mám je docela husté a takové krepaté.. Když jsem měla vlasy do rovna zastřižené a neprostříhané tak vypadaly ostřesně, jako helma, strašně se krepatily, ale nevlnily, takže jsem vypadala jako idiot se lví hřívou.. Po sestříhání a prostříhání se zase vlní a míň se krepatí...


Tak to je vždy lepšie riešitelné, keď má niekto dobrý objem a nevyhovuje Smile .... A keď ti to tak vyhovuje, tak to je dobre, že si si našla vhodný strih aby vlásky boli zdravé aj husté Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 8:58 pm    Předmět: Citovat

cranberry napsal:
A já se zase musím zastat sestříhaných a prostříhaných vlasů, protože mám od přírody vlnité, a mám je docela husté a takové krepaté.. Když jsem měla vlasy do rovna zastřižené a neprostříhané tak vypadaly ostřesně, jako helma, strašně se krepatily, ale nevlnily, takže jsem vypadala jako idiot se lví hřívou.. Po sestříhání a prostříhání se zase vlní a míň se krepatí...
Ano, na husté a vlnité/kudrnaté vlasy je to střih velmi vhodný. Holky s kudrnama si ho tu chválí. Bohužel je dnes cpán kadeřnicemi všem, i těm, kterým prokáže spíš opačnou službu (rovnovlasým jemnovláskám).
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

cranberry napsal:
A já se zase musím zastat sestříhaných a prostříhaných vlasů, protože mám od přírody vlnité, a mám je docela husté a takové krepaté.. Když jsem měla vlasy do rovna zastřižené a neprostříhané tak vypadaly ostřesně, jako helma, strašně se krepatily, ale nevlnily, takže jsem vypadala jako idiot se lví hřívou.. Po sestříhání a prostříhání se zase vlní a míň se krepatí...


Lví hříva, to známe Laughing U takových vlasů je střih v podstatě nejdůležitější, bohužel hodně špatně se hledá kadeřnice, která takové vlasy umí dobře ostříhat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kvetinka06
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 17.2.2012
Příspěvky: 1277

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Ano, na husté a vlnité/kudrnaté vlasy je to střih velmi vhodný. Holky s kudrnama si ho tu chválí. Bohužel je dnes cpán kadeřnicemi všem, i těm, kterým prokáže spíš opačnou službu (rovnovlasým jemnovláskám).


To je presne môj prípad, ja mám totálne jemnučké blond vlásky - a celé detstvo mi zostrihávali mikáda a trvdili, že ináč šancu na trošku objemu nemám ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 2:00 pm    Předmět: Citovat

Mně nevadí sestříhání, ale vyhýbám se efilačním nůžkám. Minule jsem kadeřnici od nich chtěla odradit, ale ona řekla ,,ale ne, to jen tak trochu, jenom konečky", šmik šmik a bylo.. Tak proto nás každá kadeřnice omotá do stříhacího pláště, abychom se nemohli bránit! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Philogia
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 14.8.2011
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2012 2:24 pm    Předmět: Citovat

Harik: Popravdě, docela se divím, že sis to nechala líbit. Na mě kadeřnice vytáhnout efilačky, žádné "odrazování" by neproběhlo, prostě bych jí přímo řekla, ať je kouká schovat, že nic takového jsem nechtěla a nechci. A pokud by je neodložila, prostě bych odešla (klidně i v tom stříhacím plášti).

Žádné "to jen tak trochu, jen konečky". Jak pronesla památně Rose v Titanicu: "Jako platící zákazník doufám, že dostanu to, co chci." Kdybych si u cestovky objednala zájezd do Benátek a autobus mě vyložil v Janově s odůvodněním, že si ta paní, co se mnou zájezd sjednávala, myslí, že v Janově se mi bude líbit víc, taky by mi to vadilo. A je to úplně to samé. Když si objednám a zaplatím Benátky, nechci vidět ani Řím, ani Janov, ale Benátky. Když se paní líbí Janov, ať si tam jede sama. Tečka. Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.