Henna z Predajbylin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54aebd688b4641660cd82e74bef216c8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobinka1987
21-40
21-40


Založen: 15.2.2013
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2013 7:46 pm    Předmět: Citovat

tak já mám z prodejbylin bezbarvou hennu. A můžu říct, že co do kvality a jemnosti namletí je naprosto STEJNÁ, jako bezbarvá henna Khádí, kterou mám taky doma a která je nerovnatelně dražší.... Rolling Eyes Takže já jsem na 110 % spokojená Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkysová
21-40
21-40


Založen: 21.12.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 7:37 am    Předmět: Citovat

Tak mám doma kilovku Very Happy Včera jsem nanášela, a musím říct, že oproti Lamdě opravdu odpadaj drobky všude, i když v misce vypadala krémově... ale to se dá, na hlavě pak držela parádně... Tentokrát byla na hlavě jen 3 hoďky a celkem lituju, mohlo to být intenzivnější Rolling Eyes Jinak barva stejná jako u Lamdy, teda dnes, včera bych obarvení skoro nepoznala, ale přes noc to vylezlo Cool
Za mě spokojenost, za tu cenu je to paráda, třeba když nebudu vědět co s penězma, tak to oživím nějakou červenější Laughing Ale myslím, že za pade jedno barvení je luxus, vzhledem k tomu, že to vlasy neničí Mr. Green
Jo a vymytá byla tak za 5 minut, ten Wonder je prostě bááááječnej Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nelii
81-160
81-160


Založen: 25.4.2013
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2013 9:51 am    Předmět: Citovat

Ja tiež používam hennu z PB a lepšiu konzistenciu dosiahnem, keď do dávky pridám sáčok škorice, potom je to také ako keby cestíčko a lepšie sa nanáša. Farbu to asi moc neovplyvní, ak niekomu nevadí škorica a nedráždi na hlave tak vyskúšajte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:31 pm    Předmět: Citovat

Dlouho jsem se tak "nenudila" abych přečetla celé vlákno... Smile silně přemýšlím, že tuto hennu objednám, ohlasy jsou vesměs kladné a cena je taky poměrně dostupná Smile vypadá to pěkně Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá srpen 30, 2013 12:35 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem včera hennovala hennou a cassií (poměr 1:2) z Prodeje bylin a chytilo mi to docela tmavě :/ Uvidíme po pár dnech, ale už teď je výsledek tmavší než když jsem používala měděnou Hennecolor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freika
8-20
8-20


Založen: 27.2.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 6:29 pm    Předmět: predajBylin Citovat

Ahojte, budem objednavat tuto hennu...Nechce sa niekto pridat??
Postovne budeme mat FREE, ked zoberieme obidve kilovku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
freika
8-20
8-20


Založen: 27.2.2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt prosinec 05, 2013 6:30 pm    Předmět: Citovat

pardon, nechcela som zakladat novu temu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ildichan
41-80
41-80


Založen: 3.11.2010
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: st únor 05, 2014 7:58 pm    Předmět: Citovat

no, tak dnes prvý raz som namiesto lambdy (keďže som ju nevedela zohnať v poslednej dobe) objednala hennu z predajbylin.sk a vyskúšala..zatiaľ, keďže je akurát zmytá neviem veľmi posúdiť aká je farbou, ale rozhodne vidím, že chytila Very Happy a už pri farbení sa ťažko z pokožky rúk zmývala Very Happy prekvapilo ma že je tak jemno namletá , dobre sa nanášala, ale trochu mi tie omrvinky vadili, ale dalo sa prežiť Smile vlasy vyzerajú byť jemné a ani sa toľko nevymývala Smile pri zmývaní som použila ah hennecolor šampon medený, lebo mi veľa kúskov nešlo len vodou vymyť a kondicionerom tiež henne color v dlžkach Smile do henny som prvý raz dala len citronádu (nebol citron Very Happy) a ani som nedala kokosový olej, ten až teraz po zmytí a vlasy pri zmývaní boli trochu suché ale len trochu. Inak som zatiaľ spokojná tak uvidím ako to zoxiduje za pár dní Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 10:10 pm    Předmět: Objdnávka z Prodejbylin Citovat

Ahoj, nemáte někdo v úmyslu objednávat něco z Prodejbylin.cz (nejlépe Praha a okolí)?

Chtěla bych kilovku cassie a balík kurkumy ale tu hranici pro zrušení poštovného asi sama nepřekročím.

Nijak na to nespěchám, až bude mít někdo zájem, nechť se prosím ozve Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidney
81-160
81-160


Založen: 15.7.2013
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po únor 24, 2014 11:30 pm    Předmět: Citovat

Já! Dochází mi červená henna a všechny bylinné čaje, takže se na to brzy chystám. Ale až třeba za 14 dní, jestli nevadí. Za kolik minimálně si mám objednat? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.