Henna z Predajbylin
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b2cb90b29c1100791ceaafd8207c5c5dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 6:43 pm    Předmět: Citovat

Sidney napsal:
Já! Dochází mi červená henna a všechny bylinné čaje, takže se na to brzy chystám. Ale až třeba za 14 dní, jestli nevadí. Za kolik minimálně si mám objednat? Smile


To je úúúúplně perfektní! Very Happy Já budu objednávat určitě kilovku cassie (430) a pak tu kurkumu - jen nevím jestli raději 200 gramů nebo taky kilovku. Myslíte, že se může kurkuma zkazit? A taky kdyby mi v té henně nevyhovovala, aby mi jí nezbyl takový kýbl Very Happy

Takže já budu mít buď cca za 500, nebo za 750 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 6:59 pm    Předmět: Citovat

Děcka, jsem já slepá, nebo na webu chybí totálně červená henna a je tam jen ta neutrální?
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:04 pm    Předmět: Citovat

nemají ji na skladě Arrow http://www.prodejbylin.cz/henna_cervena_list_mlety/index.html

já přemýšlím, že bych ji chtěla zkusit, ale spíš bych chtěla trošku, vzorek na pramen, než kupovat celý balení.... ale já sem lokalitově mimo prahu.... Sad
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:06 pm    Předmět: Citovat

A toho jsem si vůbec nevšimla, díky.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:09 pm    Předmět: Citovat

Tý brďo, ale ještě včera nebo předevčírem tam byla Very Happy A zjišťoval někdo, kdy zase bude (abych třeba nepsala duplicitní dotaz na obchod)? Počkáme, až ji naskladní a pak objednáme...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 7:27 pm    Předmět: Citovat

Tak se přiznejte, čarodějnice. Která z vás má ve sklepě nasyslené pytle henny, co? Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Naoko
41-80
41-80


Založen: 4.4.2012
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st únor 26, 2014 8:48 am    Předmět: Citovat

Nepropadejte panice! Very Happy

Dle vyjádření e-shopu:
"Dobrý den, předpokládám, že henna by měla být opět skladem koncem či na začátku příštího týdne. Kurkuma mletá, kterou máme je s datem spotřeby 24.02.2016."

Takže příští/přespříští týden můžeme směle objednávat a pokud mi teď o víkendu kurkuma v henně vyjde, objednám si kilovku a částku bez poštovného tak dosáhneme lehce Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polty
21-40
21-40


Založen: 28.7.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2014 8:16 pm    Předmět: Citovat

Včera jsem zkoušela směsku z prodejbylin.cz , 100g cassie s asi čajovou lžičkou lawsonie, zalila vroucí vodou a přidala docela dost olivového oleje. Výsledek? Po pár hodinách to chytlo jak blázen Very Happy Z plánovaných zrzavých odlesků je taková barva a la vypraná veverka Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st červen 18, 2014 8:27 pm    Předmět: Citovat

Tak Neutralni henna z prodejebylin barvi jako blazen Laughing chtela jsem regeneracni zabal a misto toho mam zmenu barvy vlasu Laughing zalila jsem horkou vodou s trochou olivoveho oleje a medu a nechala 1,5 na hlave...vysledek mam v galerii,zezacatku jsem zazila trochu sok (cekala jsem vysledek jako s Khadi Cassii) ale jak to schne tak ty odlesky jsou paradni a zacina se mi to hodne libit Twisted Evil
Vlaskum to ale hodne prospelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: ne červen 29, 2014 10:04 pm    Předmět: Re: Henna červená list mletý Citovat

maugly napsal:
ahojte baby
na stranke predajbylin som našla hennu s názvom "Henna červená list mletý" po latinsky Lawsonia inermis...chcem sa spýtať či farbí na červeno ako napr.hennecolor bordová a či neviete ako dlho na vlasoch vydrží
ďakujem Wink

farbí skôr do ryšava, ako na červeno (tvoja "henna červená list mletý" je klasická medená bez prímesí Very Happy)
a výdrž bude závisieť od toho, koľko už máš vrstiev, ak ich je viac než 3-4, tak sa jej už nezbavíš, jedine že necháš vlasy odrásť
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 17, 18, 19  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.