Vánoční trhy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7cfe18274577c51bb8224363d6689e5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:11 pm    Předmět: Citovat

Co můžu říct k trhům já, tak je to rok od roku horší. Dříve jsem tam sehnala skoro všechny dárky a poslední 2 až 3 roky snad žádný Sad Nevím, jak je to jinde, ale u nás na krutém severu to tak je... Laughing Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ja popravde na ceske trhy nechodim. tady u nas to nema smysl, tech deset stanku me nejak nebere ... Ale byli jsme opet v tech drazdanech a super. Nadherne nazdobeny, osviceny, vsechno vymakany, proste krasa (i kdyz je to takovej ten "nemeckej" styl, normalne to moc nemusim, ale na ty vanoce se to hodi a snese) ... Sice byla fakt strasna zima, ale uzili sme si to. Jinak darky tam nekupuju, spis jenom tak pro atmosku, na svaracka a horky kastany:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 6:30 am    Předmět: Citovat

v rožnovském skanzenu bylo fajně jako dycky, akorát lidí tak dvakrát víc jak v předchozích letech ... svařák, medovina, punč a absolutně neodolatelní čerti Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 10:09 am    Předmět: Citovat

KačBeth napsal:
v rožnovském skanzenu bylo fajně jako dycky, akorát lidí tak dvakrát víc jak v předchozích letech ... svařák, medovina, punč a absolutně neodolatelní čerti Twisted Evil


Jsme tam letos nejeli, bo mati odmitla jet nekam, kde jeste nebyla (jako autem - na tohle je strasna) Twisted Evil A v momente, kdy mi to rekla, uz se dalo dostat vlakem jenom tak, ze bych tam dojela za tmy, to by nemelo moc smyslu. Ale je fajn, ze bylo fajne.
Ja letos spoustu darku nakupila i na tych ostravskich, az se divim. a maju tam skvely finsky punč Twisted Evil Laughing
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

my tam valíme dycky hned brzo ráno busem, abychom už v poledne mohli vypadnout, než se začnou fšichni brodit břečkou ... jj, finský punč, natom žiju celý advent Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 10:50 am    Předmět: Citovat

Nojano. Autem bychom tam dofrčely za hodinu, ale jak mama prohlsaila, ze nejede, tak bylo pul druhe a vlasy pak jely tak, ze bych tam byla ve styry snad Rolling Eyes
Toz snad pristi rok. TO bych mozna i busem jela a prifarila se Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: st prosinec 15, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

příště jasná věc, bude nás víc, nebudem se bát čertů nic Smile Smile bus tam z hrabůvky jede hodinu a půl, to není tak hrozný ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 7:59 pm    Předmět: Citovat

Pomalu dva roky jsem nebyla na Vánočních trhách tak se chystám zítra a v sobotu tady v Praze.Chtěla bych jít na Staroměstcké náměstí a na Mírák.A kam chodíte vy na trhy a jaký místa máte nejraději?
Dřív jsem chodila u nás v Severních čechách,ale už to tam není ono...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 8:59 pm    Předmět: Citovat

Já jsem chtěla jet konečně do Vídně, minulý pátek bývalá škola pořádala zájezd a pozvali i nás, co už jsme pryč, ale skolila mě nemoc Sad
Ale v sobotu jsem byla aspoň na mikulášském jarmeku v Kloboukách a bylo to fajn (zahlédli jsme tam i Okamuru Laughing), no, samozřejmě jsem si nakoupila jen žrádlo Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2012 9:50 pm    Předmět: Citovat

ja si tento rok tú vianočnú trhovú atmosféru celkom užívam, dokonca mi nevadí ani tá kopa ľudí, čo do mňa vráža vždy, keď tade idem Very Happy sezónu som otvorila v Brne na svoboďáku so "svoboďáčikom" Wink mňamka! a pokračovať budem v Prahe Smile tak som zvedavá, jak to dopadne Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.