Vánoční trhy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=43db5b4e44a6f94c943da36788f60b7bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yoko
161-320
161-320


Založen: 4.5.2012
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 3:11 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Wilwarin napsal:
Morganna Arrow Jé, v Ově jsou na trzích živá zvířátka? To jsem nevěděla, musím se jít podívat Very Happy


Jak říkám, je tam osel (smradlavý, ale milý), lama (plive) a koza (kouše). Bodyguardi Jezulátka non plus ultras. CHybí jenom vůl.


Já miluju ovečky, takže, jakmile někde jsou, rozrazím dav znuděných děcek a vydržím tam hodně, hodně dlouho Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2012 3:12 pm    Předmět: Citovat

Jasně, pro Pražáka, nebo pro toho, kdo ví, kam jít, tak určitě Smile Já když přijedu jednou za rok do Prahy, tak jsem šla samozřejmě na Staromák a Václavák Very Happy

Už se těším na voňavé pití Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2012 2:13 pm    Předmět: Citovat

Oběhli jsme čtyři vánoční trhy v Praze.A musím říct že pro mě nejhezčí byli na Mírovém Námestí a na Náměstí Republiky.Václavák je asi nejhorší,tedy pro mě.Staromák nebyl špatnej.Tam je to hodně o té atmosféře ta je moc hezká.Já jsem si tam tradičně dala klobásku a trdelník to je moje.Bylo to moc hezký ale velká zima Brrr Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:21 am    Předmět: Citovat

Vídeň opět krásná. Dokonce jsem se na trzích i najedla a napila, což je při mém vegošství a abstinenství tady nemožné.
Přitáhla jsem příruční tašku plnou potravy, protože co jiného taky vozím z cest, že Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:56 am    Předmět: Citovat

Já jedu do Vídně v sobotu 22.12. a už se hrozně na tu atmosféru těšííím Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 10:31 pm    Předmět: Citovat

Yoko napsal:
Morganna napsal:
Wilwarin napsal:
Morganna Arrow Jé, v Ově jsou na trzích živá zvířátka? To jsem nevěděla, musím se jít podívat Very Happy


Jak říkám, je tam osel (smradlavý, ale milý), lama (plive) a koza (kouše). Bodyguardi Jezulátka non plus ultras. CHybí jenom vůl.


Já miluju ovečky, takže, jakmile někde jsou, rozrazím dav znuděných děcek a vydržím tam hodně, hodně dlouho Laughing Embarassed

Já taky Laughing A vůbec všechna zvířátka, co nemůžu mít doma...tím ještě jednou díky Morganně za zmínku, dneska jsem se tam byla podívat a nebýt taková kosa tak u nich stojím a hladím si je hodiny <3
Jinak jsem se tam šla podívat, jestli nenajdu nějaké drobnosti pro naše a nakonec jsem si akorát sobě koupila náušnice s přívěskem z Šiva obchůdku Embarassed Laughing
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2012 11:11 pm    Předmět: Citovat

Za málo, ja tam vždycky nutím stát se mnou spolužáky Very Happy Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 9:54 am    Předmět: Citovat

Tak hlásím, že obrovské dorty z Rathaus platzu jsou i letos vynikající. Koupila jsem sachrovou kostku, mozartovskou kostku a kaštanovou a všechny strčí do kapsy mnohé trapné pokusy českých cukráren. Ještě jsem chtěla dovézt obrovský linecký jazýček a žloutkový věnec, ale už se mi to nikam nevešlo Embarassed

V cukrovinkách jsem vybrakovala slevy na mikulášské sladkosti a tabulkové čokolády a lehce vykoupila jeden perníčkový stánek na Marie Theresien platzu. Jo a tamtéž mají stánek s ručně dělanou kosmetikou typu Lush, jen je to víc bylinkové a méně barevné. Spíš ve stylu Botanicus. Mají tělová mazátka, vlasová mýdla (i s hennou), koupelové tuhé oleje, mléčné koupele a jiné opečovávací legrace.

Jo a kdo byl sháněl svíčky Yankee candles, tak na Stephan platzu hned u kostela je stánek s dárkovými předměty a tam je mají.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

Já si lehce proběhla ostravské trhy na Masarykáči a není o co stát. Kromě těch zvířátek. Spousta stánků není ještě otevřená, ale jinak tam vánoce nepřipomíná nic. Asi tři stánky s punčem, hodně stánků s klobásama a bramborákama. Pak pultový prodej uzenin, sýrů, punčochového zboží, trapných rádoby bižuterních kravin, indických věcí, šál - prostě se rozrostla ťamanská burza a expandovala na náměstí. Šlak tref idiota, který ty prodejce schválil. Evil or Very Mad
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilwarin
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 12.3.2011
Příspěvky: 1102
Bydliště: six feet under

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2012 1:45 pm    Předmět: Citovat

Jj Confused Na to, že je to 3.největší město v ČR tak bída. Mě zaujal akorát ten indický obchůdek, tam jsem si koupila ty náušnice s kočičkou, líbí se mi, že jde poznat, že je to fakt ruční výroba.
Ta Vídeň mě mrzí, že jsem zrovna byla na antibiotikách Sad
_________________
Owner of a lonely heart

www.goodreads.com/marketad
http://www.cbdb.cz/uzivatel-19999-marieke
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.