Co se mi líbí na mých vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=715ee1c10c5fec6b20b45a36301d5575Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:00 pm    Předmět: Citovat

Já jsem tak nějak celkově spokojen. Líbí se mi jejich kudrnatost, s barvou též spokojenost. Netřepí se, když jsem šmiknul po roce a půl nebyla tam snad jediná vidlička. Takže spokojenost. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:15 pm    Předmět: Citovat

Woky: No jsem na tom podstatně hůř...
--------------------------------------------------

S barvou jsem taky celkem happy,třepení mám asi dobrý protože za měsíc to bude přesně rok bez stříhání a nikde nemůžu najít roztřepený koneček Cool .Taky věřím že ještě porostou,jediný co mě nejvíc štve je ta hustota Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:18 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
...co mě nejvíc štve je ta hustota Evil or Very Mad
Tak na tu já si opravdu nemůžu stěžovat, inu geny po tatínkovi. Smile Já když zmoknu, tak kromě prostoru kolem pěšinky vlastně nikdy nepromoknu až na lebku, jsou jak zvířecí srst. Very Happy Avšak při mytí je tato vlastnost naopak nevýhodou. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 10:21 pm    Předmět: Citovat

Snad všechno, barva, délka, lesk, i ta hustota Laughing Miluji své vlasy Laughing Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:00 pm    Předmět: Citovat

Na svém porostu oceňuji, že netrpí na lupy, nijak extrémně nepadá (podzimní vlasopád apod.) a tváří se, že je ho relativně dost, tudíž na objem si stěžovat nemůžu.

Jo a taky ty vlasy rostou, což je fajn Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 1:09 am    Předmět: Citovat

Možno to, že už ma konečne začínajú poslúchať a menej sa štiepia, mastia a lupiny sa vyskytnú len zriedka (hoci vo všetkom menovanom majú ešte priestor sa zlepšovať Very Happy), potom to, že bez nich by som vyzerala vážne hrozne, to, že prepletaním vrkoča sa dá parádne zabiť čas na nezáživných hodinách, to, že mám radosť, keď si uvedomím, že už patria k tým troška dlhším, to, že mám čo hennovať a teda mám priestor na experimenty a to, že rastú na mojej hlave, tak ich predsa musím mať rada už len preto, nie? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 3:20 am    Předmět: Citovat

Tohle vlákno nemělo být nadávací, ale bohužel. Asi jediná tady mám dlouhé vlasy z nutnosti, opravdu si nemůžu dovolit účes, který se musí udržovat. Stěžovala jsem si na finanční situaci, a ta se ještě velmi zhoršila. Ztratila jsem práci, do které jsem se předtím tak pracně vrátila. Teď jsem nucena hledat práci, když vypadám jak bezdomovkyně a chybí mi zub. Než se to spraví, bude jaro a pak mi zubařka bude opravovat druhou stranu a bude mi opět chybět zub. Vlasy se mi cuchají, samý uzlík, a ještě je budu mít spojené s tímto hrozným obdobím života. Už jsou možná delší než před lety, kdy jsem po nich tolik toužila a nosila je dobrovolně. Teď si na to vůbec nemůžu zvyknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 6:49 am    Předmět: Citovat

Mne sa na mojich vlasoch paci to, ze dokazu zniest obcasne tyranie z mojej strany ako je napr. fenovanie, kulmovanie, zehlenie... Smile
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: čt prosinec 02, 2010 9:17 pm    Předmět: Citovat

Na mých vlasech se mi určitě líbí, že už se tolik necuchají jak se cuchaly (ale to spíše bylo používání silikonových šamponů), jsou už dlouhé tak jak jsem chtěla, hustota je tak normální a já si nestěžuji Very Happy , a když si je umyji tak dělají i objem. Zkrátka - mám je ráda Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 12:47 pm    Předmět: Citovat

Na mojich vláskoch sa mi páči hlavne to že sú moje , som spokojná stým čo mi nadelila matička zem...páči sa mi ich hustota hlavne, o dĺžke by som troška ešte použovala ale snád aj stým budem čoskoro spokojná Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.