Co se mi líbí na mých vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e13c6b6f5253900ff3a3c2424241b8d0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:40 am    Předmět: Citovat

Na mojich vlaskoch sa mi paci lesk (a to hlavne od doby, co som tu). Vzhladom na to, ze mam vlnite vlasy som si myslela, ze to u mna nepojde, ale som kazdym dnom spokojnejsia. A este sa mi paci, ze ma konecne ako-tak zacinaju posluchat a nelietat kade tade.
A teraz ma presmerujte na vlakno "co sa mi na mojich vlasoch nepaci", lebo tam by som sa teda rozpisala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2012 8:45 am    Předmět: Citovat

Pomohlo by vlákno Vlasostrasti ? Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nixoe
0-7
0-7


Založen: 10.3.2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2012 2:01 pm    Předmět: Citovat

[quote="Nath"]
Nicole napsal:
Včera jsem se s nima zase po nějaké době viděla ve zkušební kabince a mám dva radostné poznaky: co jsem šmikla, už je zpět a po ozdravení a cassiování vypadají mnohem lépe. Vlastně mám asi nejlepší vlasy za mnoho let. Juch Very Happy



já se viděla před pár dny na nové fotce a juch! takhle dlouhé jsem je nikdy neměla, fakt mi tento server svědčí Smile
...a taky budu narcistní - líbí se mi jak mi vlásky na slunci září do rudohněda (nebarvím se)
...a miluju svoje vlnky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zelitschko
21-40
21-40


Založen: 15.12.2012
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 2:15 pm    Předmět: Citovat

líbí se mi na nich, že jsou husté, i když jemnější, nikdy nejsou přesušené a zároveň se skoro nemastí, že jsou kvalitní a nechovají se ublíženě, líbí se mi, že čím jsou delší, tím se o trochu víc vlní, líbí se mi, že se vždycky dají upravit. Miluju, že si nestěžují na málo péče (když je jí málo) - spíš se jim nelíbí moc péče. Miluju, že se mi nikdy netřepí konečky a že k lupům se dostanu jen když použiju nekvalitní kosmetiku. :wink:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Veera
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.2.2011
Příspěvky: 964

PříspěvekZaslal: ne únor 10, 2013 3:05 pm    Předmět: Citovat

Hezké téma Smile Líbí se mi, jak jsou po umytí lehce zvlněné, jak vlají ve větru, že mi zahřívají záda lépe než většina svetrů (i když to není vždy výhoda Rolling Eyes), že je můžu umýt skoro vším, aniž by pokožka hlavy reagovala podrážděně a že pořád ještě rostou, i když by mohly trochu zrychlit Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 7:30 pm    Předmět: Citovat

Líbí se mi, že jsou lehké (díky své jemnosti). Ale co se mi na nich líbí nejvíc, je to, že se nádherně lesknou Very Happy Když se nudím, tak si zkoumám, jak se mi lesknou vlásky Laughing zatím je to taky to jediné, co mi (někteří) lidi chválí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Dalarius et Laixi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.7.2010
Příspěvky: 2541

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 7:32 pm    Předmět: Citovat

Líbí se mi, že jsou už trochu delší, že jsou jemné a že s nimi mohu zakrýt tvář přesně tak, jak to dělají holky. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 9:40 pm    Předmět: Citovat

Mně se líbí, jak jsou dlouhé, jak se mi lesknou, jakou barvu má můj odrost a taky to, jak mi pomaličku zase houstnou Smile Jo, a ještě to, jak jsou bezúdržbové, to je na nich asi to nejlepší Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2013 10:21 pm    Předmět: Citovat

Momentálne som vo fáze, keď sa mi na vlasoch nepáči asi nič...
jediné, čo ako-tak ocením je, že keď si spravím francúzsky cop, nemusím sa dva dni česať (a s tanglom to potom dokážem rozčesať)
Ale ono sa to dúfam časom zlepší...
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
obliviate
41-80
41-80


Založen: 14.10.2012
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: so únor 15, 2014 5:28 pm    Předmět: Citovat

Rastú dosť rýchlo a sú celkom kvalitné. Nič viac dobrého k nim neviem povedať. (teraz ma štvú pretože v jednom kuse elektrizujú Rolling Eyes Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.