Co se mi líbí na mých vlasech
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6925992ae5fcdfc2f487f8033f0286f8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 8:12 pm    Předmět: Co se mi líbí na mých vlasech Citovat

Poslední dobou se mi zdá, že tady na DV všichni na svoje vlasy jen nadávají a pokud možno se předhánějí v tom, kdo je má řidší, zničenější, kratší apod., prostě takové trumfování v tom, kdo je na tom hůř. Tak jsem si říkala, že bychom si ten svůj poklad měli umět i pochválit a proto jsem založila tohle vlákno Smile Prostě sem napište, s čím jste spokojení a třeba si přitom uvědomíte, že to s váma ještě není tak hrozné Smile

Takže já začnu. Na svých vlasech mám moc ráda barvu, od té doby co hennuju tak je taková nádherně sytá hnědočervená. Vlasy mám jemné a na omak hebké, žádná vysušená sláma. Nemívám problémy s cucháním ani s uzlíkováním jako spousta lidí tady a když se náhodou něco takového stane, vždycky mi to jde dobře rozmotat. Taky se mi téměř netřepí konečky, naposledy jsem sestříhávala loni v září a i tak najdu vidličku jenom když hodně dobře hledám. Vlasy se mi nelámou a vypadají zdravé a lesklé.

Předávám štafetový kolík, pochvalte se taky Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 8:50 pm    Předmět: Citovat

Vlasy mám lehké, celkem rostou, celkem rychle schnou..., pokud nejsou roztřepené, tak se taky moc necuchají... A hlavně: jsou moje! Už jsem se smířila s tím, jaké jsou, a neměnila bych.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

Moc dobrý nápad na téma.
Tak jo, nikdy jsem nevěřila, že to řeknu: Na svých vlasech mám ráda, že jsou...zrzavé Embarassed
A taky, že jsou normální. (čili ne mastné, ne suché, ne krepaté, ne jemné atd. atd.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Ju chválící vlákno Very Happy tak mě se vcelku líbí barva a hlavně to že se vůbec nemastí Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:09 pm    Předmět: Citovat

Na svých vlasech mám ráda, že jsou husté, relativně odolné, ne jemné a když se zadaří, tak i příjemné na dotek. Nijak abnormálně se nemastí. Taky mám ráda, že jsou rovné, protože vím, jak mi to někteří kudrnáči závidí (já jim závidím taky... Very Happy). Rychle rostou a v létě mají hezkou barvu.



Nicole: za to se není co stydět, já bych skákala radostí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Komunka
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:10 pm    Předmět: . Citovat

Tak se taky přidám. Na mých vlasech se mi líbí ...(chvilka přemýšlení Laughing ) , že po umytí vypadají hustě a vlastně pořád jsou docela objemné, rostou úplně normálně, zmastí se až 3. den, jsou lesklé, po půl roce nestříhání nemám ani jeden roztřepený koneček, nelámou se, jsou jemné Rolling Eyes ale díky tomu se právě tak lesknou a jsou hebké na omak, už přerostly ramena takže se dají svázat do čehokoli, nemám lupy, vešky ani jiné breberky... Very Happy

můžete mi někdo vysvětlit proč jsem si to uvědomila až teď?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

ze su huste, leskle a normalne Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 9:51 pm    Předmět: Citovat

Mně se na mých vlasech líbí, jak jsou hladké a lesklé a že reagují na mojí péči, takže když se snažím, je to na nich opravdu vidět Smile a taky se mi líbí, že jsou celkem nenáročné, tou extra péčí a snažením jsem myslela to, že do nich po umytí vetřu kokosák, jinak nic a zdá se, že jim to tak stačí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Berušák
321-600
321-600


Založen: 3.12.2009
Příspěvky: 376

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 11:10 pm    Předmět: Citovat

Co se mi líbí na mých vlasech?

Hmm, nechala bych si svou přírodní barvu, zbytek bych vyměnila... že nejsou rovné, s tím už jsem se smířila, ale že jsou suché, krepaté, drsné, tudíž se nelesknou, padají, skoro nerostou...

Bohužel nemám nějak co chválit, tak radši nic no, tady v této diskuzi nemám co dělat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 11:26 am    Předmět: Citovat

Ehm, že jsou moje? Wink
Ba ne, tak já něco zkusím vymyslet - jsou heboučké (dokonce i po natužení), pohennovací barva je moc pěkná (sice ne taková, jakou sjem si původně představovala, ale nakonec mi asi sluší i líp), a proti všemu očekávání celkem i rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.