Co se mi líbí na mých vlasech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fcd3ca2471469772da5a8021b89b66d2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 10:09 pm    Předmět: Citovat

A proč jenom ženská radost? Já vím, že to tu vypadá, že si pořád na něco stěžuju, ale to je vlastně jen snaha neházet svým vlasům klacky pod nohy a nechat je vyniknout ve své přirozenosti, na které bych neměnil absolutně nic. Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seelya
***moderátorka***


Založen: 2.7.2011
Příspěvky: 2258

PříspěvekZaslal: st duben 22, 2015 10:34 pm    Předmět: Citovat

mne sa na mojich vlasoch páči, že sa krásne lesknú (síce len po henne, ale aj tak)
_________________
Co víme o lásce? Láska je jako hruška. Hruška je sladká a má určitý tvar. Zkuste přesně definovat tvar hrušky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 10:01 am    Předmět: Citovat

Jé, o tomhle vláknu jsem vůbec netušila Smile
Mě se na mojich vlasech líbí, že jdou lehce rozčesat a rychle schnou. Taky mám ráda jak se lesknou na slunci, jak jsou příjemně jemné na dotek a líbí se mi moje barva v létě (ještě že už svítí sluníčko, brzo budou zase zlaté Wink ) Koneckoncu i ta zimní se mi líbí, jen kdyby pak nebyly tak pruhované, ale to je zase krásné v copu. Taky miluju jak se vlní a snad po zimním zástřihu porostou jen zdravé a krásné. Děkuji za tohle vlákno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt duben 23, 2015 4:54 pm    Předmět: Citovat

Délka! Smile To, že po vlasopádu dorůstají nové. Rovná struktura. Po copu zase objem. Rychlé schnutí a to, že jak jsou jemné, nic neváží i při délce skoro pod zadek!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 4:57 pm    Předmět: Citovat

V současné chvíli? VŠECHNO! Že přestaly padat, že jsou vcelku lesklé, že jsem konečně našla způsob, jakým se o ně starat, že konečně zhoustly a nevypadá to jak tři myší ocásky na zádech, že se brzo dohrabu k délce "po konec lopatek" a i barva se mi líbí, ale na Vánoce jsem poprosila Ježíška o oříškovou hennu, tak uvidíme, jak to dopadne Very Happy Chci zas trochu experimentovat s barvičkama (samozřejmě v rámci henny). Jsem TAK šťastná, že už si na vlasy v jednom kuse nestěžuju a že jsem šťastná, že je mám a tak nakupuju sponky a blbinky a krávovinky k vlasům jak blbá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 8:48 pm    Předmět: Citovat

Verushko, to zní báječně! Gratuluju! Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2015 9:01 pm    Předmět: Citovat

verushka1992 - moc Ti to přeju. Smile kde jsou ty časy, kdy Tvým domovským tématem byly "vlasostrasti"..Wink
tak ať rostou dál ke Tvé spokojenosti!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verushka1992
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.4.2012
Příspěvky: 1117

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 7:34 am    Předmět: Citovat

Díky holky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2015 10:48 am    Předmět: Citovat

Verushko, to je super ... však poslední vlasové fotky v galerii jsou krásný důvod pro radost!

Já mám taky radost ze svých vlasů ... že ještě pořád rostou a že ještě nepadají Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: so září 17, 2016 7:37 pm    Předmět: Citovat

Mám asi spíš vlasoradost než vlasostrast, ale co... Poslední dobou jsem najel na interval mytí à tři dny a vypadá to, že vlasy si libujou. Mnohem líp se rozčesává (bodejť by ne, když se ve vlasech nestihne zachytit zdaleka tolik cizích nití) a o dost míň jich vyčešu. Na druhou stranu si o mytí už dokážou důrazně říct (čtvrtý den mě hlava kouše skoro k nesnesení).
A zajímavý je, že dneska jsem z nutnosti myl už po dvou dnech a dobrý. Ještě před pár lety to byla nemyslitelná záležitost a výsledkem by byla katastrofa.

P.S.: Proč vlastně neexistuje vlákno ,,Vlasoradosti"? (Nějak se mi ho nechtělo zakládat - říkám si, že když ani po těch letech neexistuje, tak to asi bude mít nějaký důvod.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.