Péče mimo mytí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=827e9376dd394f5d647f23dcfb27591eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 9:26 am    Předmět: Citovat

Všechen můj obdiv, Wolfi, o vlásky se tedy staráš opravdu pečlivě... Wink

Já ráno rozpletu, učešu, občas namastím konečky a pak upravím do účesu. Večer znovu rozčešu, případně vmasíruju Biohar, a jdu spát. Cool

Masky a zábaly jenom když je čas, cca tak 1x za 1O dní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:25 am    Předmět: Citovat

Já si ráno masíruji vlasy Bioaquanolem U a než jdu do práce, tak do sebe kopnu Vitakřemík, když přijdu z práce, opět masáž hlavy Bioaquanolem U, sezobnu 1/2Hai Booster a večer před spaním, opět Vitakřemík, poslední masáž hlavy Bioaquanolem H a hennuji každý týden - musím,aby se mi vlásky srovnaly,postupem času omezím na 1x za měsíc a v průběhu dne se snažím dost pít,jíst dost ovoce a zeleniny a dost vydatná jídla,abych přikrmila vlásky i zevnitř. Vlasy myji dle potřeby, tedy 1až2x za týden, mám kratší vlasy,takže se mastí rychleji... Rolling Eyes Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:28 am    Předmět: Citovat

blesk963 napsal:
Já si ráno masíruji vlasy Bioaquanolem U a než jdu do práce, tak do sebe kopnu Vitakřemík, když přijdu z práce, opět masáž hlavy Bioaquanolem U, sezobnu 1/2Hai Booster a večer před spaním, opět Vitakřemík, poslední masáž hlavy Bioaquanolem H a hennuji každý týden - musím,aby se mi vlásky srovnaly,postupem času omezím na 1x za měsíc a v průběhu dne se snažím dost pít,jíst dost ovoce a zeleniny a dost vydatná jídla,abych přikrmila vlásky i zevnitř. Vlasy myji dle potřeby, tedy 1až2x za týden, mám kratší vlasy,takže se mastí rychleji... Rolling Eyes Wink


..a dnes začnu k tomu všemu používat ob den výluh z lopuchu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 10:38 am    Předmět: Citovat

Ráno učešu, večer učešu, sem tam učešu přes den, když se pramínkujou. Sem tam se snažím odhadnout množství kokosáku, co můžu dát do suchých konců, aby se nezmastily a nezpramínkovaly (praktikuju jen když mám náladu experimentovat a když pak můžu po přepísknutí umýt). Sem tam si koupím nějaké vitamíny (žvýkací křemík např.), ale to nárazově - koupím balení, vypotřebuju a dobu pak zas nic. Snažím se večer o masáž hlavy, povede se vzpomenout si tak jednou za dva, tři dny. Jsem případ. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Mimo mytí jenom češu. /Ale jen někdy. Když se mi nepovedou hezké vlny/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 12:40 pm    Předmět: Citovat

astrid napsal:
Všechen můj obdiv, Wolfi, o vlásky se tedy staráš opravdu pečlivě... Wink


U mě je to potřeba, hlavně po tom podzimním vlasopádu... chci je nějak pořádně vyživit a časem těch patlátek pomalu ubírat. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 4:30 pm    Předmět: Citovat

Meadow: koukam ze s kokosakem bojujes asi tak stejne jako ja Laughing porad vychytavam spravne mnozstvi a davat ho kazdy den, to je opravdu nemozne Razz

wolfishness: obdivuhodne, myslim ze moje vlasy by ze sameho soku z takovce pece asi spis vypadaly Laughing

Šugryna: Však nevypelichas Wink Kazdopadne to mazleni asi beru Cool Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 5:52 pm    Předmět: Citovat

Meritko, u mně to není souboj suchých vlasů s kokosákem, ale souboj suchých vlasů s olejema (a mýma rukama) obecně. Embarassed Na suché mi to prostě nejde, to ještě ten kokosák občas zvládnu nadávkovat, s jinými oleji se pravděpodobnost nezmaštění a nepramínkování limitně blíží k nule... Rolling Eyes Jestli to máš taky tak, tak to je mi líto, ale zas mě hřeje u srdce, že v tom nejsem sama.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 7:17 pm    Předmět: Citovat

Mimo mytia večer masírujem hlavu lopušákom, ak mám suché končeky dám na ne trochu silikonového séra a zapletiem priberaný francúzsky vrkoč alebo dám vlasy do klasického copu (podľa toho,či idem robiť vlnky alebo nechávam rovné).Ráno mi to aspoň uľahčí česanie,ak to moc nejde streknem kondiconeru Laughing A pravdaže češem vlásky s láskou,maznám sa s nimi a ovoniavam ich Very Happy Ale teraz máme také dobré obdobie, že poslúchajú a robia mi radosť Smile Až nato vypadávanie teda.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 7:52 pm    Předmět: Citovat

Takže... já každé ráno vyprostím vlasy z copu a rozčešu... dám na ně maličko Lush krémíku R&B a buď nechám rozpuštěné a nebo udělám drdol či cop. Přes den párkrát přečešu a dobré. Každý večer jsem začala zaplétat cop, přestříkám ho sprejem od Gliss kuru (žlutým) a konec copu namastím znovu R&B krémíkem. Toť vše. Jinak vnitřně beru dvakrát denně vitamíny z dm (později jen jednu tabletu) a občas panthenol tabletky.
No a před každým mytím teď dávám masku H'Suan Wen Hua (dříve to byla maska Hair Doctor) a nebo použiju na kořínky Panthenol sprej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.