Péče mimo mytí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ff16611739a0962fe5c69230bd59447dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 10:38 pm    Předmět: Citovat

Ja mimo umyvania pouzivam serum na konce vlasov Balea, ktore je presilikonovane, ale nic ine sa mi na vlasoch, ktore este nejdem umyt neosvedcilo. Po olejoch tie konce nie su take pekne ako po silikonoch... Inak sa silikonom vyhybam. Niekedy si dam silikonovu masku/kondicioner len do dlzok.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 12:18 am    Předmět: Citovat

Meadow: Aaano, je mi jasne, ze cizo nestesti ... vsak to zname Laughing Ne, vazne, ja to taky nejak nezvladam, po umyti v pohode, kdyz si trochu "omastim" ruce a projedu mokre konecky, po uschnuti mastne nejsou ... ale do suchych vlasu ... ouhaa, na to uz nejak nemam odvahu Laughing Navic bojuju s mastnejma korinkama, takze druhy treti den po umyti je olej to posledni na co mam naladu Very Happy

Hmmm, hodne mluvite o tech serech/sprejich ... Existuje neco i bezsilikonoveho? Vim, ze sem videla v krame ten Gliss Kur, to je bezoplachove? Nejaky Alverde treba by nebylo Wink ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Meadow: Aaano, je mi jasne, ze cizo nestesti ... vsak to zname Laughing Ne, vazne, ja to taky nejak nezvladam, po umyti v pohode, kdyz si trochu "omastim" ruce a projedu mokre konecky, po uschnuti mastne nejsou ... ale do suchych vlasu ... ouhaa, na to uz nejak nemam odvahu Laughing Navic bojuju s mastnejma korinkama, takze druhy treti den po umyti je olej to posledni na co mam naladu Very Happy

Hmmm, hodne mluvite o tech serech/sprejich ... Existuje neco i bezsilikonoveho? Vim, ze sem videla v krame ten Gliss Kur, to je bezoplachove? Nejaky Alverde treba by nebylo Wink ?


Princezna!!Ma tu i vlakno http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=4306&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 11:41 am    Předmět: Citovat

Šugryna napsal:
Princezna!!Ma tu i vlakno http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=4306&postdays=0&postorder=asc&start=0


Hmm, dekuji, jdu studovat, pod "detskymi" by me to ani tady v tematech, ani v drogerce nenapadlo hledat Confused

Edit
Tak Princeznu musim mit Laughing S rozcesavanim problem nemam, ale pokud to trochu srovna ty suche konce, budu happy jak dva grepy Cool Dik za tip Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:44 am    Předmět: Citovat

Já vlásky ráno jen protřepu a nečechrám rukama, aby se rozlepily pramínky. Česat nemůžu, protože pak hned krepatěj. Takže s nima nedělám nic. Češu až před mytím, masky před mytím a rozčesávadla hned po mytí.
Jinak moje známá spláchá do vlasů přírodní bezalkoholové vody z bylinek a květů a krásně jí voní vlasy. ..např. růžová voda.
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 12:24 pm    Předmět: Citovat

DanaJ napsal:
Já vlásky ráno jen protřepu a nečechrám rukama, aby se rozlepily pramínky. Česat nemůžu, protože pak hned krepatěj. Takže s nima nedělám nic. Češu až před mytím, masky před mytím a rozčesávadla hned po mytí.
Jinak moje známá spláchá do vlasů přírodní bezalkoholové vody z bylinek a květů a krásně jí voní vlasy. ..např. růžová voda.


len skoda, ze taketo prirodne vone vobec nevydrzia dlho Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 12:46 pm    Předmět: Citovat

Takže..já každé ráno rozpustím vlasy dám bioaqvanol U promasíruji učešu do culiku.Zapiju biosil plus.Přes den se s nažím hodně pít a jíst dost ovoce a zeleniny.Odpoledne opět dávám bioaqvanol U a před spaním H.Jednou za 14 dní hennuji regenerační hennou.Když mám suché konce dávám kokosák a nebo sérum od Baely.A po večeři zapíjím železo plus.To je asi vše.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 1:06 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Takže..já každé ráno rozpustím vlasy dám bioaqvanol U promasíruji učešu do culiku.Zapiju biosil plus.Přes den se s nažím hodně pít a jíst dost ovoce a zeleniny.Odpoledne opět dávám bioaqvanol U a před spaním H.Jednou za 14 dní hennuji regenerační hennou.Když mám suché konce dávám kokosák a nebo sérum od Baely.A po večeři zapíjím železo plus.To je asi vše.. Wink
Teda Pawluško, ty se staráš vzorově Shocked Já to tak taky kdysi měla - když moje vlasy byly po ramena a já toužila po dlouhých, to byla péče jedna radost. Teď už nedělám nic mezi mytím - jen zobu vitamíny a když nemůžu rozčesat nastříkám gliss kur. Masírování mě taky moc nebaví, různé vodičky dávám jen hned po umytí, vyjímečně před mytím, když vím, že nikam nepůjdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

Sim:děkuji za pochvalu snažím se o ně dobře starat Wink těším se až budu moct odstříhnout další kus vlasu který mám po níčené ještě chemkou..dávám tomu rok a mohla bych mít už jen svojí barvu Very Happy už se na to moc těším..ty máš moc pěkné vlásky Cool Až dosáhnu svého cíle tak tu péčitaky trochu omezím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 6:15 pm    Předmět: Citovat

Pawluška napsal:
Takže..já každé ráno rozpustím vlasy dám bioaqvanol U promasíruji učešu do culiku.Zapiju biosil plus.Přes den se s nažím hodně pít a jíst dost ovoce a zeleniny.Odpoledne opět dávám bioaqvanol U a před spaním H.Jednou za 14 dní hennuji regenerační hennou.Když mám suché konce dávám kokosák a nebo sérum od Baely.A po večeři zapíjím železo plus.To je asi vše.. Wink


a ako to s bioaquanolom riesis ked nie si cely den doma? ja si ho cez tyzden stihnem dat raz za den, a niekedy ani to nie Embarassed cez vikendy to ide poctivejsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.