Péče mimo mytí
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b85dd0b9b5dea4f55cf3b502ac38899Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:00 pm    Předmět: Péče mimo mytí Citovat

Vím, ze tak po různu se tady o tom mluví pořád, ale stejně, přímo téma, kde by se shromažďovaly zkušenosti, sem tu nenašla, takže snad se na mě nikdo nebude hněvat, když se zeptám:
Máte nějaké rady jak o vlasy pečovat tak říkajíc "mimo den mytí"? Masky, zábaly, odvary - ano, o tom je toho spoustu a většina z toho se aplikuje před/během/po mytí, ale spousta z nás jsou tvorečči netrpěliví a aspoň mě osobně tedy čas od času přepadne touha trochu vlasy popohnat a vyživit i mimo mycí interval Laughing Nuže, máte nějaké zajímavé zkušenosti? Mě napadá - masáž hlavinky, aplikace bioharu, potom samozřejmě česání ... no a tim moje fantazie končí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:04 pm    Předmět: Citovat

každý večer:
nejdřív pročešu hřebenem
promasíruju hlavu lopušákem
asi tak cca 10 cm konců - kokosák, jojobák, podle nálady
vyčešu kančákem
dám do drdolu..Smile

vlasy myju jednou za týden, někdy dýl... troufám si říct, že suché nemám..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:10 pm    Předmět: Citovat

já teď praktikuju novou věc. (jinak vlasy taky myju 1x týdně). mám hodně suché vlasy, hlavně tak 10cm nad konečkama a níž. dříve jsem během týdne dávala na noc olej a do rána se vsákl. ovšem to se mi moc neosvědčilo, vlasy mi přišly suché pořád. co mi ovšem přijde jako bomba - dám na těch několik cm vlasů balzám /na suché vlasy/ nechám třeba hodinu působit, smyju a vlásky jsou hezky napapané, nejsou přesušené...no úžasné!!! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Kdyz me pronasleduje brutalni vlasopad jako ted,tak:rano a vecer cesu,3 krat denne methionin,3 krat denne masaz hlavy-lopusak,capillan,biohar.Rano caj kremikova bomba,snazim se jist vic ovoce,zeleniny a pit!Dylky olejuju jeste do vlhkych vlasu,vetsinou se vsakne,myju jednou tejdne..Hennuju podle nalady,vetsinou jednou mesicne odrosty,bezbarvou hennou jednou za 3 mesice,jak se mi chce..
Nooo a kdyz mi potvurky nepadaji,tak na spoustu z toho,co jsem ted napsala vesele zapominam Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Teda koukam, ze toho mate hodne:) Me se olejovani suchych vlasu moc neosvedcilo, takze zatim zustavam jen u te vecerni masaze bioharem ... (v budoucnu mozna i lopusakem, az se mi podari ho konecne vyrobit Laughing ) Cesani se spis vyhybam, ale teda ... masaz 3x denne Shocked ? By mi asi upadly ruce Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:26 pm    Předmět: Citovat

hm, tak asi len ranna masaz hlavy inak ma nic ine nenapada mimo umyvania
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:29 pm    Předmět: Citovat

Momentálně beru denně Revitalon a masíruju jednou nebo dvakrát denně Bioaquanolem U. Jinak jen češu a snažím se vlasy neničit svojí neopatrností Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 8:36 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Teda koukam, ze toho mate hodne:) Me se olejovani suchych vlasu moc neosvedcilo, takze zatim zustavam jen u te vecerni masaze bioharem ... (v budoucnu mozna i lopusakem, az se mi podari ho konecne vyrobit Laughing ) Cesani se spis vyhybam, ale teda ... masaz 3x denne Shocked ? By mi asi upadly ruce Laughing


Neni to tak hrozny,uz je to ritualek,jenomze ja ted fakt moc pelicham a rikam si ze SNAD uz mi neco z toho (hergot!!) musi pomoct,nebo skoncim s 2mm na hlave..Ja se s nima pri cesani mazlim Wink -dalsi zvyk pred spanim..aspon teda s tema zoufalyma zbytkama vlasu:!:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 7:10 am    Předmět: Citovat

Já každý den ráno rozpletu z copu či z drdolu, naplácám Bioaquanol U, promasíruju, učešu a znovu zapletu, udělám culík či nějak jinak upravím. Před obědem beru tabletu Panthenolu, odpoledne znovu masáž Bioaquanolem U, pak uvařím Křemíkovou bombu, dám si tabletu železa, před spaním masáž Bioharem, který jsem včera dodělala a dneska najedu na Bioaquanol H. Učešu, zapletu, chvíli počkám, než se to jakž takž vsákne a jdu chrnět. Občas, když se mi zdá, že konečky jsou suché nebo nevypadají hezky, stříknu trochu bezoplachového Gliss Kuru nebo séra na blond vlasy od Baley.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt listopad 11, 2010 7:12 am    Předmět: Citovat

Jo a masky a zábaly aplikuju jen před mytím, takže to do toho nepočítám. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.