Péče mimo mytí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5f441b93c6778e87c04a8f1a4c0a1948Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 6:26 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
a ako to s bioaquanolom riesis ked nie si cely den doma? ja si ho cez tyzden stihnem dat raz za den, a niekedy ani to nie Embarassed cez vikendy to ide poctivejsie...

Ja to taky delam nekdy poctiveji, jindy mene ... ale snazim se rano vzdycky a pak treba odpoledne po skole, nebo kdyz prijedu vecer (jako dnes) tak proste co nejdriv to jde - treba v 8 ... a pak tu treti davku (v mym pripade momentalne biohar) davam az tesne pred spanim ... tak se to da tak nejak stihnout Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ms.AjulQa
81-160
81-160


Založen: 6.4.2010
Příspěvky: 108

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:32 pm    Předmět: Citovat

To u mě je to tragédie. Nestíhám, a ani mě nic nebaví Very Happy Takže občas, fakt vyjímečně lopušák a jinak jen ráno učešu do culíku..večer rozpustím, ani to nečešu a ráno zase to samé Very Happy A ještě zobkám vitamínky no, ale to spíše kvůli imunitě, ať nejsem nemocná Very Happy
A kupodivu, vlasy pořád rostou, a na to ,že je zima ani nepadají. Jestli mě za den vypadne 5 vlasů jsem ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 8:57 pm    Předmět: Citovat

Rozhodla jsem se trochu oživit toto téma Smile
Používám teď výrovky Lush, hlavně jasmínovou masku a krém RnB a vlasům to docela svědčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: út červen 07, 2011 9:42 pm    Předmět: Citovat

tyjo, tak jak to tady čtu s těma několikadenníma masážema hlavy a vodiček a pilulek a čajů.. noo, tak asi nedělám nic moc...Very Happy a to jsem si říkala, jak toho dělám až moc.
občas před mytím dám masku, z lushe nebo něco spáchám doma a když si vzpomenu, tak si dám ke kořínkům nějákou tu vodičku, ale hlavu si nemasíruju, pač na to nemám čas a ni mě to nebaví Very Happy
tak už asi vim, proč nerostou nooo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út červen 14, 2011 8:44 pm    Předmět: Citovat

Ja sem ted s patlanim zakotvila na jedenkrat denne ... Masaz je mi prijemna, beru to jako relax, nejvic se mi osvedcilo dat si lahvicku nekam ke gauci, koukat jentak na telku me totiz nebavi, takze u toho furt neco potrebuju delat a patlani je idealni cinnost ... Nekdy par dni zapomenu, ale uz to nehrotim.

Omezila sem to castecne i proto, ze sem nejake zvlastni ucinky na rust nepozorovala (tim nechci nikoho odrazovat) ... ale presto ma patlani spustu dobrych vedlejsich ucinku, jako nadychanejsi vlasy, odstraneni svedeni, padani a taky pomaha na lehkou bolest hlavy. [/code]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2012 8:53 am    Předmět: Citovat

Taky jsem si říkala, že se starám dost, ale nemam potřebu užívat tolik doplňků stravy a vodiček...to po tom nemáte vůvebec mastné vlasy?
Kde jste si ověřili, že není zdraví škodlivé brát tolik přípravků a mezi mytím masírovat do kůže přes sebe rozdílné vodičky a gelíky? Řídím se intuitivně tím, že když, tak jen jedno na kůži, jedno vnitřně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tehir
0-7
0-7


Založen: 19.8.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 4:47 pm    Předmět: Citovat

Koukám, že jste všichni hrozně akční. Já používám bezoplachovou péči, která se má dávat na mokré, ale v půlce týdne si je kvůli tomu přeci nebudu mýt. Má prakticky stejné složení jako kondicionér, takže kdybych ho trochu naředila a dala do spreje, mám to samé.
Teď v létě se mi zalíbil sprej (taky prakticky kondicionér) s UV faktorem. Nevím, jestli opravdu pomáhá proti slunci, ale jinak se osvědčil. Je od značky Indola, jestli někdo zvažujete koupi. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 6:15 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám nějaké nestarací období - po mytí dám masku nebo kondicionér, tak cca jednou, dvakrát za týden rozčešu, na noc cop, přes den volně nebo drdol... hold vlásky mají půst
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 6:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, já po mytí dám většinou olej na konečky (agran-mandle či kokosák) nebo alvedre máslo. Po uschnutí občas i mythic oil. Jinak zábal dělám tak 1-2x do měsíce, podle toho, jak moc ty vlasy níčim - foukání, lakování, kulmování, žehlení. Netýrám je často, ale když už, tak jim dám ten měsíc co nejvíc zábalů a masek.

Jinak teda ještě patlám biohar na noc, aby se trochu rozrostly do délky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vee_love
161-320
161-320


Založen: 21.8.2012
Příspěvky: 282

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 7:04 pm    Předmět: Citovat

Tehir napsal:
Koukám, že jste všichni hrozně akční. Já používám bezoplachovou péči, která se má dávat na mokré, ale v půlce týdne si je kvůli tomu přeci nebudu mýt. Má prakticky stejné složení jako kondicionér, takže kdybych ho trochu naředila a dala do spreje, mám to samé.
Teď v létě se mi zalíbil sprej (taky prakticky kondicionér) s UV faktorem. Nevím, jestli opravdu pomáhá proti slunci, ale jinak se osvědčil. Je od značky Indola, jestli někdo zvažujete koupi. Smile


Jéé a jak vypadá/kde jsi ho koupila/jaké má složení? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.