Péče mimo mytí
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=48a00981e54c2a4dd5bf530b3ee6ec14Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2013 8:37 pm    Předmět: Citovat

Uuuf Smile jdu do sebe!

Olej na konečky každý den večer před spaním, březová voda na vlasy vmasírovat alespoň jedenkrát za den (musím Twisted Evil ) no a zobat pravidelně biosil.
Musím ty vlásky zase dostat do kondice Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 6:48 am    Předmět: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

Já vlasy myju vždy podle potžeby...vychází mi to tak 2x týdně Wink mimo mytí používám bezoplachový kondicionér od schaumy (kokosový) vždy večer před spaním nastříchám a vlasy rozčešu Wink ...ráno jsou krásně lesklé, necuchají se, vypadají jako právně učesané a ještě pěkně voněj Laughing . Olej si na vlasy také nedávám Confused přijde mi, že po něm mám vlasy spíš horší a místo toho, aby se vsákl, slepuje mi je. Zkusila jsem i kopřivový odvar ale asi jen 3x takže výsledek se nijak neprojevil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:48 am    Předmět: Re: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

A který oleje si zkusila?Mě to dělal jen kokosový a olivový,třeba zkus jinýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 5:37 pm    Předmět: Re: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

Souhlasím s Fairyniky. Nebo ho dávat méně, na vlhké vlasy, trochu zahřátý... možností je mnoho a přijde mi že to (dlouhodobě) stojí za tu trošku bádání Very Happy
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 7:02 pm    Předmět: Re: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

Mě se zatím nejlíp osvědčil mandlový olej lehce zahřátý v prstech nebo kakaové máslo (čisté), rozehřáté. Případně jejich směs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fairyniky
41-80
41-80


Založen: 6.2.2013
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2013 8:10 pm    Předmět: Re: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

thel napsal:
Souhlasím s Fairyniky. Nebo ho dávat méně, na vlhké vlasy, trochu zahřátý... možností je mnoho a přijde mi že to (dlouhodobě) stojí za tu trošku bádání Very Happy


Ano,ano jak říká thel,do vlhkých vlasů,na suché mi to taky "nechytá"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicoolka*
41-80
41-80


Založen: 5.4.2013
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 3:32 pm    Předmět: Re: péče o vlasy mimo mytí :) Citovat

fairyniky napsal:
A který oleje si zkusila?Mě to dělal jen kokosový a olivový,třeba zkus jinýSmile

................................................................................................
olivový právě že no Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 6:51 pm    Předmět: Citovat

Může mi někdo vysvětlit jak je možný že za 1 rok vyrostlo cca pár centimetrů.Vím, že jsem si je nechával zarovnat, padlo asi 5 centimetrů (dodnes jsou slyšet nářky stovky padlých duší v té prokleté kachlemi vykládané síni!), ale taky si stojím za tím že se o ně starám!Pravidelný česání aby se nezacuchali a dostal jsem z nich bordel (2-3) denně.Miju Gliss-kurem (šampón, kondicionér, a balzám ve spreji).Teď jsem si i koupil novej kartáč (tangle-teezer).Nevim co ještě mám dělat, chci ty vlasy do úrovně loktů!
Každej mi říká že jsem na vlasy jak holka a stejně je to na hovno (Nad ušima mám pramen kterej mi délkou nestačí ani pořádně na culík!).

To vážně musím na ně ještě patlat oleje?Nebo čeho se vyvarovat?Nefénuju, nerovnám, nežehlím, nic!


_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zanet
161-320
161-320


Založen: 22.9.2011
Příspěvky: 234

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 7:51 pm    Předmět: Citovat

Chaos, já sem měla stejný problém - vlasy nerostly. Ale já je dřív masakrovala, tak to byla asi jejich odplata. Čím to je u tebe nevím Confused Každopádně můžu doporučit Biohar - večer dát na pokožku hlavy a krátce promasírovat. Celkem mi to zabere tak 5 minut Laughing Ale výsledek vidim i já Laughing z cca 0,5-0,75 cm/měs. se teď hýbou o 2cm/měs. A to je už trochu znát Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chaos
81-160
81-160


Založen: 5.12.2010
Příspěvky: 104
Bydliště: Jablonec nad Nisou

PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2013 9:20 pm    Předmět: Citovat

Myslím že jsem to už doma měl.Máš na mysli to vtírat do suchejch vlasů?Nebo po umytí?
_________________
To be forgotten is worse than death ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.